Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, czy w ogóle jest możliwość "przejęcia" praw po viaplay na ścieżce innej niż rozpisanie przetargów (nawet gdy przyśpieszonych). Viaplay przepłaciło za prawa więc pewnie jeśli już będzie jakiś podmiot myślał o nabyciu praw to bezpośrednio od dostawcy, a nie po stawkach viaplay. Viaplay pozrywa umowy (może mają jakieś możliwości w kontrakcie np. z Bundesligą, na zerwanie umowy po jakimś sezonie z jakąś mniejszą karą umowną), zostanie z długami, które będą musieli spłacić, a właściciele praw wybiorą nowych broadcasterów. 

 

Szkoda tylko, że w premier league grudzień to bardzo pracowity i ciekawy okres a tu się może okazać, że nie będziemy mieli możliwości oglądania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League już w ten weekend podczas meczu Arsenal - City udostępni DATA ZONE swoim zagranicznym kibicom w 185 krajach.

Ciekawe czy będzie dostępna również w polskim Viaplay.

Jak narazie potwierdzili NBC Sports, europejskie Sky (oprócz UK), ESPN Brasil i francuskie Canal+.

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-12587889/Premier-League-data-zone-overseas-fans-Arsenal-Man-City.html

 

W sam raz dla freaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dominikkk napisał(a):

Premier League już w ten weekend podczas meczu Arsenal - City udostępni DATA ZONE swoim zagranicznym kibicom w 185 krajach.

Ciekawe czy będzie dostępna również w polskim Viaplay.

Jak narazie potwierdzili NBC Sports, europejskie Sky (oprócz UK), ESPN Brasil i francuskie Canal+.

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-12587889/Premier-League-data-zone-overseas-fans-Arsenal-Man-City.html

 

W sam raz dla freaków :)

W harmonogramie nie ma, jeśli już to może w u siebie dadzą. Na rynku polskim raczej nie zależy im na wprowadzaniu nowinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, czerstwy napisał(a):

nasz rynek spisany na straty.

Na ich rynku też czegoś takiego brak w rozpisce także chyba muszą wszędzie oszczędzać. Tak w ogóle DATA ZONE widziałam w Peacock, serwisie raczej z tych tanich.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich rynku też czegoś takiego brak w rozpisce także chyba muszą wszędzie oszczędzać. Tak w ogóle DATA ZONE widziałam w Peacock, serwisie raczej z tych tanich.
DATA ZONE dostępna jest w czeskim i słowackim Canal+ Sport. Jeden mecz jest tak na pewno pokazywany podczas kolejki. U nas można tę usługę nabyć przez Skylink. Działa bez VPNu.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy 35zł miesięcznie to dobra cena? 

Jak kogoś nie interesuje F1 i KSW to może sobie odpalić Viaplay Medium+ w opcji "włącz-wyłącz" w C+ i wyjdzie średnio 20zł miesięcznie. Jak ktoś bardzo potrzebuje F1 to widzę, że dopełnienie też można dokupić. 

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, danielpes5 said:

35 zł za miesiąc to dobra cena. Ale trzeba pamiętać że w sylwestra mogą wyjąć wtyczkę.  A właśnie w tym okresie  Premier League najbardziej się rozkręca. 

Kolejne rewelacje wyciągnięte z kapelusza. 
na bank wyłącza o północy na koniec roku, albo w przerwie meczu noworocznego 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy 35zł miesięcznie to dobra cena? 
Jak kogoś nie interesuje F1 i KSW to może sobie odpalić Viaplay Medium+ w opcji "włącz-wyłącz" w C+ i wyjdzie średnio 20zł miesięcznie. Jak ktoś bardzo potrzebuje F1 to widzę, że dopełnienie też można dokupić. 
Mam za 10 zł Viaplay Total (tyle że teraz takiej nie dostaniecie), ale i tak C+ słaba oferta jak ktoś lubi KSW i F1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...