Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewna jest tylko śmierć i podatki. Na dzień dzisiejszy wiadomo tylko, że od 2022 roku prawa idą do Viaplay, które nabyło prawa do Premier League na kilka rynków, więc Canal+ nie miało szans na ich przedłużenie. Myślę, że na ten moment nie wiadomo, co będzie za rok. Nie można też wykluczyć współpracy Viaplay z Canal+. Myślę, że Polsat też ma się czego bać, bo to może być ich ostatnie 3 lata z Ligą Mistrzów. Ligii Europy nie utrzymali, a więc kto wie co będzie za 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w tym wszystkim jest wolność nie ma żadnych zobowiązań na 24 miesiące, każdy ma wybór może płacić nic nie musi chce ktoś sobie hity zobaczyć to kupuje na miesiąc usługę i rezygnuje to jest najlepszy system jaki można sobie wyobrazić na ten moment. A drugi plus z tego wszystkiego to jest taki że platforma musi się rozwijać i iść do przodu żeby ludzie nie po rezygnowali z usługi. A taki operator satelitarny pozbierał klientów na 24 miesiące i mają nas gdzieś bo to my są pózniej niewolnikami ich systemu. A tak jesteśmy wolni od takich systemów😉

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ten produkt się powystrzela i skończy jak szołmax.
A tymczasem pytanko. Może współdzielić konta w tym tworze ?
Dwa urządzenia równocześnie.
5 urządzeń zarejestrowanych.
Do 2028 minimum sie pomęczysz...
Ja trzymam kciuki za ten projekt.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Raczej można, gdzieś kiedyś widziałem na alim chyba ktoś sprzedawał konta, więc pewnie współdzielone...też myślę że skończą jak Showmax, w podobnej mega jakości nawet nadają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, GrubyBubu napisał:

Naprawdę się cieszycie że będziecie oglądali w tym całym 720P, a raptem kilka osób poogląda w 4K na Apple Tv i Chromecast Ultra?

Tak. Jakość zapewne wystarczy do swobodnego obejrzenia meczu, z polskim komentarzem, jak się cokolwiek nie spodoba to anulowanie subskrypcji i "przerzutka" na inny serwis. A biorąc pod uwagę, że Viaplay będzie zobowiązany walczyć o klienta, to można się spodziewać, że w kwestii jakości i praw musi się jeszcze starać. C+, czy Eleven najwyraźniej już wszystko "zwisało". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Od tylu lat maja taka jakość w skandynawi i nic się do tej pory nie zmieniło , wiec wejście do Polski tymbardziej niczego nie zmieni, a szkoda bo coś z oferty filmowej pewnie bym obejrzał w dobrej jakości, ale na szczęście większość się dubluje z HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
6 minut temu, GrubyBubu napisał:

Jak masz Apple TV bądź Chromecasta Ultra to pooglądasz w 4K, ale za rok najwcześniej ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dlaczego wymieniłeś te urządzenia

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tyrla napisał:

Co masz na myśli pisząc "przerzutka na inny serwis" ?

To co napisałem, jeśli cokolwiek mi się nie spodoba, to zawieszam płatności i ewentualnie daje zarobić komuś innemu. Tak jak zrezygnowałem z C+ online i wziąłem prime video. 

40 minut temu, domin107 napisał:

Mam nadzieje, że ten produkt się powystrzela i skończy jak szołmax.

 

Tymczasem, wykupili prawa na kilka lat do przodu... Pewnie dlatego, żeby po kolejnych dwóch po prostu się ich pozbyć, a komunikaty o wejściu do Holandii i USA to piszą sobie dla żartu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Toma441 napisał:

A skąd wiesz, że 720p nie sprawdzi się w Viaplay? Ja bym jeszcze poczekał z wnioskami. Co do tego, że jakość transmisji na DAZN jest na 5-pełna zgoda. 

No jest to sport, za który się częściej niż rzadziej, dodatkowo płaci w takiej, czy innej formie. 

Pisałeś o standardzie PPV za UFC wiec napisz gdzie a jak nie masz o tym zielonego pojęcia to się nie wypowiadaj i nie siej zamętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to śmieszą teraz pupilki Canal+. 

Najwięcej krzyczeli, że C+ nigdy tych praw nie stracą, nigdy nie stracą ligi angielskiej to teraz mają. 

 

Ale najbardziej mnie śmieszy fakt bronienia, że Canal+ nie mógł pokazać wszystkich meczów bo jakieś limity były. Teraz cyk i wszystkie mecze można spokojnie obejrzeć. 

Zakładam, że Canal+ w ostatnim roku zrobi z siebie idiotow i zaczną pokazywać wiele meczy w kolejce ligi angielskiej a na koniec sezonu będą płakać, jak to oni ładnie i dużo jej pokazywali :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...