Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jedrus100 napisał(a):

U mnie na Mi boxie 4K działa bez zarzutu. Czasami trochę przycina ale to wina internetu mobilnego od Orange.

Wysłane z mojego PAR-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

A jaką masz wersję apki? Najnowszą 4.34? U mnie nie odtworzy nic. Z apk potestowałem i idzie nawet ok ver. 4.23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, utede napisał(a):

2 streamy podpisane jako Bodo- Lech i Barca-United a gadające głowy tylko o meczu Lecha przez 30min gadaly na obu 😂


Jak to? Oglądałem studio od samego początku i omawiano również mecz Barcelony z Man. United. Połączono się z Camp Nou, gdzie Piotr Domagała rozmawiał z Jordim Cruijffem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilkanaście sekund przed tą sceną zniknął dźwięk na ok. minutę, Android. Ale skoro Wam działało, to nie globalnie. 

 

v-nosound.jpg

2 minuty temu, bjabim napisał(a):

Jak to jest z limitem liczby urządzeń?

Do oporu, licznik jest w praktyce kasowany po 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie jak napisał jeden osobnik na laptopie poprawny
Czytałeś że Lecha głównie oglądam? Jak oglądamy dwa różne mecze to co się dziwić.

I nie chodzi tu żeby kogoś bronić, bo wiem, że na większym TV jest gorzej z Viaplay, ale jak od zawsze pisałem nie mam dużych przekątnych TV.

Lepiej napisz o meczu PSG - Bayern na Polsat Sport Premium w C+ Online i nie tylko. Każdemu wpadki się zdarzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, kisiel95 said:

I nie chodzi tu żeby kogoś bronić, bo wiem, że na większym TV jest lepiej, ale jak od zawsze pisałem nie mam dużych przekątnych tv

Ale ewidentnie ich bronisz. Kogo interesuje ze na laptopie wyglada Ok? Na komórce wyglada jeszcze lepiej. To jest usługa mobilna czy firma która wykupiła Lilka największych rozgrywek piłkarskich  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jesteśmy na forum tv-sat i pisanie opini na temat obrazu ogladajac na laptopie nie jest nawet zabawne.

7 minut temu, kisiel95 napisał(a):



I nie chodzi tu żeby kogoś bronić, bo wiem, że na większym TV jest lepiej, 

 

Tak zdecydowanie na większym tv jest lepiej🤣 @utede u mnie też na telefonie jest dobrze😂

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...