Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Zuzia napisał:

 

Przecież wykupili prawa na lata więc będą tu świadczyć usługę.

Jak nie bedą w stanie świadczyć  usługi na normalnie i na stabilnym  poziomie ,a raczej nie będą w stanie  to prędzej czy  później będą musieli odsprzedać prawa lub sublicencje  telewizji . Viaplay też nie ma worka z kasą bez dna ,podpisanie tulu umów swoje kosztuje ,zobowiązania mają na lata .Ilość subskrybentów ich sporo przerosła , rozbudowa infrastruktury tech. swoje kosztuje  w pewnym momencie przestanie im się to spinać  w którąś stronę muszą iść .Chyba ze zakładają z góry ze będą udawać ze nic się nie dzieje ,wine zrzucać na użytkowników  ,a kary będą płacic ..  w poszczególnych państwach bo jak mi wiadomo to ilość przeciwników w różnych krajach rośnie szybciej niż ich zwolenników .

 

Jest też druga strona medalu  ze takie prawa  do pokazywania  spotkan ligowych może wypowiedzieć też sama liga  ...

 

 

23 godziny temu, nix124 napisał:

moja prywatna opinia jest taka, że też wolałbym, żeby się wynieśli stąd jak najszybciej ;)

Nie tylko Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pawop napisał:

Skąd pewność, że w C+? A może w DAZN, albo w Prime Video?
Następstwa mogą być takie, że np nie będzie u nas NHL

A co złego jest w DAZN? Fakt faktem miewają awarię, ale widać że nad tym pracują, jak i to, że mają fajną jakość streamów, w końcu podnieśli ją od tego sezonu, bitrate na poziomie 8Mbps jest okej, w szczególności przy 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kocik89 napisał:

Ja też teraz mam już na umowę. I liczę że przynajmniej rok pociągną. W ostatnia sobotę nie było żadnych problemów. Zobaczymy co zrobi UOKiK? 

Mam podobnie. Umowa w Play. Ostatnio podpisana. Na ten moment to było chyba najlepsze wyjście. Ciekawe, czy w przeciągu 24 miesięcy nie wymyślą jakiś pakietów, a jeżeli tak, to jak to rozwiąże Play? Zobaczymy.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czerstwy napisał:

A ile było ostatnio transmisji i jak atrakcyjne? Z tego co wiem PL wcale nie grała.

No niektóre mecze Premier League były ostatnio (przedostatnio nie było), fakt, że nie było meczu pierwszego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kocik89 napisał:

 Muszą (viaplay) się przyznać że mają problem. Bo ogólne przyjęli taką narrację że problemy się zdarzają.

No oni przyjęli narrację że to klient musi też zadbać o prawidłowy odbiór tak jakby oni byli pępkiem świata.

Część multimediów z tv sat,część platformy streamingowe i każda wspiera inna firma i piec telewizorów.

A za rok wejdzie inna nowość że np odbior tylko poprzez projektor.

Na końcu osobna sala multimedialna,plątanina kabli i hop bęc na buzię.

Byli oni mieli kabzy pełne.

Niedoczekalnie!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kisiel95 napisał:

No niektóre mecze Premier League były ostatnio (przedostatnio nie było), fakt, że nie było meczu pierwszego wyboru.

Nie wiem o co ci chodzi i nawet nie chcę wiedzieć ale nawet nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Ostatnio cała kolejka PL była odwołana z powodu śmierci Królowej więc i nie było problemów z Viaplay bo serwis nie był aż tak oblegany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak tak faktycznie było to nie było żadnego ciekawego spotkania. Przynajmniej ja nic nie oglądałem jak dobrze pamiętam więc myslałem że wszystkie spotkania odwołali. Czyli jak pisałem ruchu w serwisie nie było. W sumie to byłem praktycznie pewien że nie było ani jednego meczu a tu jednak niby było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy "miłośnicy" Viaplay są tu zabawi:

 

1) Coś się psuje - to źle;

2) Działa wszystko bez problemów - to tak naprawdę też źle (wyraz "dobrze" nie przejdzie przez klawiaturę, bo tak naprawdę byłoby źle, gdyby ... [UZUPEŁNIJ WEDLE WŁASNEGO UZNANIA]).

 

Szczerze współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne do mnie pijesz😂 Odnosiłem się tylko do wpisu że ostatniej soboty nie było problemów. Więc wyjaśniłem że nie było to bardzo trudne bo nie było wiele atrakcyjnych pozycji. A to się przekłada najczęściej na duży ruch w serwisie i ewentualne problemy techniczne z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...