Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie cała miniona kolejka PL bez zarzutów. Żadnych przycięć, czy artefaktów. Nawet nie pojawiał się komunikat o wyższym pakiecie ;) . Jedyny problem z dźwiękiem podczas poniedziałkowego meczu, ale tu był problem z dosyłem, skoro było u wszystkich. Mogli się jedynie szybciej przełączyć na zapasowy komentarz z dziupli w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, diabeu said:

U mnie cała miniona kolejka PL bez zarzutów. Żadnych przycięć, czy artefaktów. Nawet nie pojawiał się komunikat o wyższym pakiecie ;) . Jedyny problem z dźwiękiem podczas poniedziałkowego meczu, ale tu był problem z dosyłem, skoro było u wszystkich. Mogli się jedynie szybciej przełączyć na zapasowy komentarz z dziupli w Warszawie.

ale przesunięcie dźwięku względem obrazu o ok 1 sekundę to ich wina i nie dali rady naprawić tego przez 3/4 meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to, niestety, nic nowego. Dlatego wolę jak komentarz leci z dziupli niż ze stadionu. Ewidentnie tego nie ogarniają. I tutaj nie ma co zwalać winy na to że to stream a nie tv linearna, bo jakby mieli linearny kanał to ten dźwiek też byłby pewnie przesunięty. Zainwestowali w komentatorów a chyba zapomnieli w techników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, utede napisał:
Przesunięcie dźwięku? Wszystkich? Chyba żartujesz. Na c+ sporadycznie się zdarzało na  kanale 4K. Normalne transmisje zawsze dobrze szły 

 

Godzinę temu, MarcinA napisał:
Nie wszystko da się obronić. 

 

37 minut temu, Nolan napisał:

 


Wy tak serio? Szybszy komentarz niż obraz niejednokrotnie występował w C+ na PL, w PSP na LM czy na Eleven


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu występuje u mnie problem. Tv Samsung QLED 4K Tizen Światłowód Orange 1 Gb/s Ethernet. Mianowicie przy wyborze meczy niemieckiej Bundesligi pojawia się dobrze znany komunikat " Wybierz bogatszy Pakiet Ta zawartość nie jest uwzględniona w Twoim pakiecie (Kod błędu : 5005)". Po naciśnięciu "Ok" i ponownej próbie stream konkretnego meczu ładuje się już normalnie. Wersja aplikacji Viaplay: 1.10.0.8fdc731

Edytowane przez lucas2go
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore 720p mecz Hertha Berlin - Dortmund

Liverpool- Bournemouth 720p

Man City - Crystal Palace 720p

Huddersfield - West Brom 720p

Brentford - Everton 720p

Chelsea - Leicester 720p

Schalke - Union Berlin 720p

Hoffenheim - Augsburg 720p

Mainz - Leverkusen 720p

Leipzig - Wolfburg 720p

Brighton - Leeds 720p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Delta21 napisał:

@kunkore 720p mecz Hertha Berlin - Dortmund

Liverpool- Bournemouth 720p

Man City - Crystal Palace 720p

Huddersfield - West Brom 720p

Brentford - Everton 720p

Chelsea - Leicester 720p

Schalke - Union Berlin 720p

Hoffenheim - Augsburg 720p

Mainz - Leverkusen 720p

Leipzig - Wolfburg 720p

Brighton - Leeds 720p

 

Czyli ten cały Majchrzak powiązany z Viaplay kłamie i wprowadza w błąd. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...