Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, vigoo napisał:

Tak że ten tego... życzę powodzenia Viaplay.

Będzie im potrzebne, bo klientom z Polski nie jest łatwo dogodzić. Nie ważne z czym się do nich wychodzi. Trudno tutaj komukolwiek zrozumieć, że streaming, czy jakakolwiek oferta telewizyjna, to nie jest przysłowiowy "sklep za 5 zł". 

Na szczęście Skandynawowie to ludzie rozsądni, którzy na pewno tu nie wchodzą bez strategii. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tyrla napisał:

Cały czas również nie wiemy co z UFC, bo niby Polsat "przedłużył", ale nie wiemy do kiedy.

Do końca Lipca na 100% bo wszystkie gale z tego miesiaca są w PS.

 

17 minut temu, kkzk81 napisał:

Jeszcze Premier League od sezonu 2022 nie wiadomo gdzie będzie.

To za rok dopiero a co przez ten rok?

 

36 minut temu, kingofsouth napisał:

Niech wciąga. Stracił Bundesligę i teraz cena robi się adekwatna do oferty.:brawo:

Akurat cena do zawartości jest bardzo atrakcyjna czego nie można powiedzieć o Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wiadomo doskonale jaki sport sie ogląda i pisane bzdur i zaklinanie rzeczywistości nic tu nie zmieni.Edit a forum dla pasjonatów wszelakich ofert nietypowych itp to chyba jest gdzie indziej 😂Tam dowiesz się o tym o czym tu nigdy nie przeczytasz.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekasz na BL, a w sierpniu się okaże że jednak oglądasz derby Londynu, Real czy Barcelonę w 4K na C+. Takie twoje czekanie, w międzyczasie Disney+ ogłosi start w PL i zapomnisz że masz Viaplay. 

 

Oferta jest słaba w relacji, do ceny. Ona jest wręcz dramatycznie słaba i zdziwię się, jak się utrzyma ta cena dłużej niż pół roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Chce ogladac Bundesligę. Viaplay daje mi taka możliwość. 

Oczywiscie, ja tylko nie widze tej uslugi za ktora place przez caly rok 🤔😉

9 minut temu, Pawop napisał:

Kto wychwala? Ja tu nikogo takiego nie widzę.

Moze jestesmy na roznych forach 🤷‍♂️

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe ile meczów Bundesligi @kingofsouth zobaczył przez np. cały poprzedni sezon. :D

 

Tak ogólnie to ktoś na Twitterze wrzucił jakiś fragment ich strategii i Viaplay to raczej zapowiada podwyżki na lata 2021-22, a nie obniżki. Chociaż nie doprecyzowali o jakie kraje chodzi. 

 

Jestem ciekawy - czy jeżeli nic nowego nie pozyskają - to jak długo będą w stanie dokładać do biznesu. Z jednej strony - kupują prawa na lata co może świadczyć o chęci długoletniego inwestowania. Do tego ich założenia dotyczące liczby abonentów nie wydają się jakoś wygórowane. Jednak z drugiej strony wiemy, że za te prawa zapłacili sporo więcej niż konkurencja chciała, więc jak nie będzie subskrybentów to i interes w końcu przestanie się opłacać.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem o ce te spory? Jakby sprzedawali za kilka zł to też byłyby stęki i jęki. W Polsce nikt nie chce płacić za transmisje sportowe ponieważ można je ukraść. Za sport płaci się przy okazji wykupywania innych pakietów, których raczej nie można zaiwanić, bo ciężko o streamy na żywo Discovery, BBC, National Geographic, tematyczne TVN, tematyczne Polsat.

Eleven po wejściu do Polski sprzedawał za śmieszne 15 zł paczkę piłkarską, którą spokojnie można nazwać wypas na wypasy. Chętnych jak na lekarstwo, Dopiero jak C+ zaczął rozdawać za półdarmo(poniżej 10 zł), to ludzie brali jako dodatek wycyganiony do konsultanta do podstawowej umowy lub w opcji włącz - wyłącz, płacąc co drugi miesiąc. Żadna telewizja stricte sportowa nie zrobi w tym kraju biznesu. Żadna.

Edytowane przez neblyn
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie cena nowej platformy jest optymalna - 34 zł. Wyższa byłaby przegięciem. Do zaakceptowania dla mnie byłaby np. kwota nieco wyższa - 40, ale tylko w sytuacji, gdy w grę wchodziłyby prawa do LM, UFC, NHL, czy Serie A i / lub Premier League. W obecnym kształcie, gdzie inne usługi to koszt 25, 26 zł, a GONET to nawet 29 zł. Cena wydaje się być do zaakceptowania. Oczywiście nie wiemy co mają w planach i czy jest możliwość dokupienie praw do tego co wymieniłem wyżej. Trzeba będzie się przyglądać Viaplay bo plany ekspansji mają ambitne i moim zdaniem nie jest wcale przesadzone, czy w perspektywie roku czy dwóch nie wejdą np. z ofertą do tv kablowej. Myślę, że są gotowi się dostosowywać. Czas pokaże. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak się zastanowić to Viaplay wystarczy Bundesliga z Lewandowskim i skoki narciarskie by nałapać abonentów. :) Ciekawe jak sobie poradzą z piractwem. Tradycyjna tv może troszku odpuścić bo ma abonentów z góry złapanych na lata którzy będą płacić. Żeby ludzie im płacili będą musieli na bieżąco likwidować lewe transmisje. Ciekawe czy są na to gotowi. Jakby nie patrzeć to chyba w Skandynawii, gdzie do tej pory działali, nie ma aż takiego piractwa jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znajdź sobie piracko serial Natflixa, a później poszukaj Canal+. To co jest dostępne, a czego nie ma nie zależy od formy transmisji, tylko tego jak dany nadawca stara się ukrócić piractwo. 

 

 

I przestańcie opowiadać bajki, że nie znacie oferty. Nie wiem czego tam się spodziewacie House of the Dragon?

Mają tylko Bundeslige, tylko Bayern Monachium, Borussie Dortmund.... 

 

Eleven online za 15,90 dosłownie ich masakruje. W porównaniu z Canal+ online za 45 zł nie ma co z nich zbierać. 

 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czerstwy napisał:

LM,NHL,UFC i SerieA/Premier League wyceniłeś na 6 zł w porównaniu do obecnej oferty? Gratuluje poczucia humoru.

Niczego nie wyceniałem, Cena to też kwestia subiektywna i piszę ze swojego punktu widzenia . Dla mnie kwota z przedziału 34-40 zł jest "do przyjęcia", ale zdaje sobie sprawę, że dla wielu osób stanowi barierę. I nie chodzi o to kto, ile zarabia, ale o to, że są osoby, które nie chcą płacić wyższych kwot za tego typu usługi, w zasadzie bez względu na to co by im zaoferowano. Dla przykładu: Gdyby HBO zajmowało się w Polsce boksem i go transmitowało, tak jak ma to w zwyczaju amerykański odpowiednik, to cena takiej usługi mogłaby być Polsce kwotą zaporową dla wielu osób, jeśli chodzi o subskrypcje. Bo biorąc pod uwagę jakie Gale wchodzą tam w grę i to, że generalnie w USA cena za PPV jest bardzo wysoka, to w przypadku Skandynawów otrzymaliśmy cenę na w miarę przyzwoitym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...