Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Holenderskie Viaplay kosztuje 9,99 euro do 1 sierpnia, potem podwyżka do 13,99 euro. Czy u nas będzie podobnie, zobaczymy.

 

Te kafelki w apce nawet ładnie wyglądają.

 

kafelki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa ta gala. KsW zrobiło dobry ruch. Gala w Radomiu, a zasięg w Skandynawii, Holandii, niedługo w Wielkiej Brytanii. Jeśli ESA będzie patrzyła pod kątem łatwego dostępu do nowych rynków i promocji naszej Ekstraklasy na te inne rynki, to z marketingowego punktu widzenia, może chcieć dokonać takiego samego przewrotu jak zrobił to Kawulski i Lewandowski. I wtedy sentyment związany z „długoletnią współpracą” z C+ nie pomoże.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Te kafelki są już chyba na wszystkich systemach. Teraz jest wszystko ładnie pogrupowane. Jednak nie wszystkie pokazałeś, bo jest ich osiem 😀 Powinni też usunąć stare kategorie, bo wygląda to strasznie, a zostawić tylko kafelki.

Dobrze, że napisaliście, że coś ma się zmienić. Ja zazwyczaj korzystam z chromecasta z google tv i tam jeszcze nie ma tych kafelków, czyli jeszcze nie wszystkie systemy to dostały. Na tizenie mam i rzezywiście ładnie to wygląda.

Teraz mogliby się szybko uwinąć z aktualizacją apki pod google tv😉

Godzinę temu, Zuzia napisał:

@andrzejgratis jak wyżej. KSW jakoś idzie.

 

ksw.jpg

 

 

 

Jak trochę podbiją bitrate to sceny, gdzie są światła będą lepiej wyglądać.

 

ksw.jpg

Wątpię, żeby podbili bitrate. Sama piszesz, że obecne parametry to u nich standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, matinen napisał:

Wątpię, żeby podbili bitrate. Sama piszesz, że obecne parametry to u nich standard.

Owszem standard, we wszystkich wersjach dość jednolity.

 

A kafelki są ładne, Kodi też za chwilę dostanie aktualizację z ich obsługą.

 

kafelk2i.jpg

 

kafelk3i.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedno zacięcie po walce Janikowskiego gdy komentator chciał powiedzieć co Janikowski powiedział im po walce. Zaczęło się kręcić kółeczko ładowania i musiałem odpalić od nowa żeby zaskoczyło. Co ciekawe po ponownym odpaleniu nie mogłem się cofnąć dalej niż do momentu w którym ponownie odpaliłem transmisję, więc dalej nie wiem co powiedział im po walce Janikowski 🤣.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawop napisał:
19 godzin temu, czerstwy napisał:
Akurat Ty wiesz najlepiej czy będą czy nie bo nasz informacje z pierwszej ręki.

Można tak powiedzieć, bo stwierdził to szef NENT

A co miał powiedzieć? Tak podniesiemy cenę subskrypcji? Trzeba być naiwnym żeby wierzyć w to, że cena długo pozostanie bez zmian. Zwłaszcza gdy dojdą drogie prawa do Premier League i F1. Nie wiem, czy to będzie po starcie ligi angielskiej, czy później ale na 99,9% będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

To, że na 99% bedzie podwyżka to mozna napisać o wszystkich usługach. Zapewne cena kiedyś wzrośnie, to normalna kolej rzeczy. Jednak na dziś twierdzenie, że cena wzrośnie po starcie Premier League jest nieuzasadnione i pozbawione podstaw.
 

Wydaje mi się, że cena wzrośnie właśnie po starcie Premier League. A podstawą jest tu po prostu logika, mówiąc inaczej ekonomia. Zuzia wspominała, że bodajże w Szwecji ma być podwyżka już niedługo. Jeżeli u nas tak nie będzie to BARDZO się zdziwię i mogę to odszczekać "oficjalnie".

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Toma441 napisał:

Bardzo ciekawa ta gala. KsW zrobiło dobry ruch. Gala w Radomiu, a zasięg w Skandynawii, Holandii, niedługo w Wielkiej Brytanii. Jeśli ESA będzie patrzyła pod kątem łatwego dostępu do nowych rynków i promocji naszej Ekstraklasy na te inne rynki, to z marketingowego punktu widzenia, może chcieć dokonać takiego samego przewrotu jak zrobił to Kawulski i Lewandowski. I wtedy sentyment związany z „długoletnią współpracą” z C+ nie pomoże.

 

Serio? Zasięg? Wooow!  Nie wiem czy wiesz, ale bez Viaplay od początku sezonu 2021/22 Ekstraklasa transmitowana jest w 23 krajach. :D Jestem przekonany, że w Polsce Ekstraklasa nie będzie chciała zamknąć się do interneciku i transmisji z zamluaniem. No chyba, że na swojej platformie Ekstraklasa TV. W Polsce będzie liczył się medialny gracz z własnymi kanałami telewizyjnymi.

 

I co z tego, że KSW można sobie obejrzeć w Skandynawii i Holandii na Viaplay. Pytanie jeszcze czy kogoś z tamtejszych widzów ogóle interesują te gale (oprócz ewentualnych zagorzałych fanów). W Polsce Viaplay też daje wiele międzynarodowych transmisji, często bez polskiego komentarza, tylko czy ktoś je ogląda?

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie jestem przekonany. Obawiam się, że rzucą kupę siana i nikt nie będzie patrzył na inne aspekty, choć chciałbym się mylić. Poza tym jak już pisałem w innym miejscu mnie jest obojętne, gdzie będzie ekstraklasa, co najwyżej zrezygnuję z Canal+. Oby tylko jakość poprawili i można było Viaplay kupić gdzieś w abonamencie na 2 lata. Niestety nie mam dostępu do UPC...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...