Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Jack777 napisał:

Ale nie zmienia to faktu, że to jest amatorka, a to że w skandynawi jest tak samo to znaczy, że nic z tym nie robią i jest to dla nich standard

I tak samo zdarza się czarny ekran z logo Viaplay w miejscu, gdzie jak ktoś wyjaśniał oryginalnie są reklamy. DAZN rozwiązuje to w ten sposób, że puszcza jakieś swoje reklamówki, a transmisje nie urywają się tylko trwają do końca.

 

 

19 godzin temu, mara68 napisał:

Orientuje się ktoś dlaczego nie ma dzisiaj LM Snookera ? Wczoraj były dostępne mecze w sesjach południowej i wieczornej ( ta nawet była w 1080p ) a dzisiaj nie ma żadnej transmisji. Oczywiście impreza nadal trwa i mecze się odbywają.

To już drugi taki turniej który zakończyli pokazywać po pierwszym dniu.

Sprawdzałem na Android, Kodi i Apple Tv.

Snooker to jest dyscyplina, którą mogę oglądać dłużej jak 5 nim. :)

Trzeba ich zapytać, czemu nie raczą transmitować reszty. Podejrzewam, że tną koszty.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla to że czasem obcinają transmisję jest faktem, sam tak miałem, nie bądz takim niedowiarkiem, dzieje się tak gdy transmisja się przedłuza a Viaplay ustwiony ma za krotki zapas czasu przeznaczony na tą transmisję.

W powtorce transmisji też było obcięte, nie wiem jak w przypadku tego meczu hokejowego ale sobie można sprawdzić jeśli jest dostępna retransmisja.

Edytowane przez Jack777
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

I tak samo zdarza się czarny ekran z logo Viaplay w miejscu, gdzie jak ktoś wyjaśniał oryginalnie są reklamy. DAZN rozwiązuje to w ten sposób, że puszcza jakieś swoje reklamówki, a transmisje nie urywają się tylko trwają do końca.

 

Była chyba plansza z logo Viaplay i informacją że transmimsja zostanie wkrótce wznowiona. Coś takiego widziałem podczas jednego z meczów NHL.

Kiedyś na NASN w trakcie gdy w USA leciały reklamy, u nas kręciło się logo tej stacji z muzyczką. Potem jak NASN zmieniło się w ESPN America to dawali w tym czasie swoje reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
12 minut temu, diabeu napisał:

Była chyba plansza z logo Viaplay i informacją że transmimsja zostanie wkrótce wznowiona. Coś takiego widziałem podczas jednego z meczów NHL.

Zależy od meczu. W trakcie krótkich przerw jest plansza z informacją, że za chwilę transmisja zostanie wznowiona, a czasem czarny ekran. W tym czasie lecą reklamy w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwanie transmisji to jest wręcz skandal i dyskwalifikacja. Skoro ustawiają czas transmisji na sztywno to powinni jednak brać dużą poprawkę, zwłaszcza na sportach z USA.
Skandal, mało powiedziane. Narzekania na C+ że niby mecze poniżej 4 mega... Jeszcze niektórzy za nim zatesknią kiedy ruszy PR w Viaplay.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakość będzie przynajmniej na poziomie kobiecej PL tragedii nie będzie ;-)
HDReady to nie jest to na co czekałem.
Bo Viaplay ustawia długość transmisji na sztywno i jeśli mecz się przedłuzy ponad zaplanowany czas to sygnał się urywa, jest to typowa amatorka, miałem coś takiego już przy kilku transmisjach
Dokładnie. Też to zauważyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lakiman napisał:

720p i padający śnieg niezbyt dobre połączenie..źle to się ogląda.

Za to płynność w końcu b.dobra (Apple tv).

Ta transmisja w Viaplay jest w 1080p. 5Mb/s.

Porównując do SAT-1 HD to źle nie wygląda.

Ten mecz jest również w SAT-1 UHD ale to już inna jakościowo bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...