Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal dużo brakuje Viaplay do jakości Canal+ online żeby napisać, że jest dobrze, ale da się oglądać.

34 zł na dzień dzisiejszy usługa nie jest warta.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal dużo brakuje Viaplay do jakości Canal+ online żeby napisać, że jest dobrze, ale da się oglądać.
34 zł na dzień dzisiejszy usługa nie jest warta.
 

Dokładnie „da się oglądać” to idealne określenie :D naprawdę dziwie się ludziom którzy płacą za to 34zl 17 to max :D
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w pierwszej kolejności rozglądam się za odpowiednią  promocją a potem nabędę urządzenie by jakość / płynność pozwoliła na bardziej komfortowe oglądanie niż obecnie.

Ojj, strata bramki..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Viaplay będę potrzebował odpowiednią przystawkę internetową do usługi Apple+TV.

Na razie umowę z Play mam do mają  a jeśli nie będzie dobrej promocji na Viaplay ( lub podpiszę z UPC)  to nie przedłużę umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulowanie subskrypcji przychodzi od razu na mejla, czy trzeba dłużej czekać? Na pewno za to więcej niż 10 zł nie zapłacę i to dopiero jak będzie tam Premier League, chyba że poprawią jakość. Jeśli na tym samym tv PSP wygląda super, a Viaplay tragicznie, to znaczy że stałem się nagle fanem Polsatu? Nowe, nie znałem. Aż za chwilę sprawdzę jakość na TVP Sport.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem na TVP 2 jest lepszy obraz, mimo że to tylko Vectra. Mieć słabszą jakość niż ta kablówka, to naprawdę duża sztuka. Gratulacje Viaplay! Jedno im przyznaję-szybko przysłali info na mejla, że subskrypcja anulowana.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojtmen napisał:

Czy dobrze rozumie, że na koncie na którym włączona jest promocja od Play jeśli wbije voucher Legii to płatność 17 zł będzie pobierana po zakończeniu darmowego okresu? 

Nie wiem , czy ci to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

:D nie wiesz co mówisz. 

 

Edit: jeszcze czarne klatki występują raz na jakiś czas. Głos leci dalej. 

Dokładnie. Jakość na taką tróję. Chyba nie przedłużę. Serwis na Tizen wybrakowany względem Android Tv - brak przewijania i pauzy. Za samą Legię i Fort Boyard nie zapłacę 34zł. Zacząłem oglądać nawet jakiś serial skandynawski - spoko ale konkurencja ma ich bez liku. Mając tyle serwisów, kolejny płatny mi nie potrzebny. Ile można…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Pawop napisał:

Premier League na pewno gorzej niż teraz w C+ nie będzie wyglądało

Jak będzie wyglądało tak samo jak dzisiejszy mecz Legii to wierz mi ale mecze PL w C+ tak nie wyglądają.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako widza mało zainteresowanego sportem, nie bardzo przekonuje ich oferta i raczej już zadecydowałem o zakończeniu okresu próbnego. Ale życzę im jak najlepiej, nie mam powodu, żeby komuś źle życzyć (chyba, że Polsatowi za ich skandalicznie złą aplikację na Tizena - to dopiero woła o pomstę do nieba. Viaplay to przy nich cud).

Edytowane przez regedit32
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...