Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem i nie zmienia to faktu, że "podstawa" Optimum z Canal+ bez umowy długoterminowej kosztuje 107 zł miesięcznie, a jeszcze trzeba doliczyć Eleven za 15,90 i opłatę za dekoder ;).

Jeśli mówimy o Internecie to pakiet sport w OTT C+ z Eleven to 50 zł - ale to nadal sporo drożej niż podane przez Ciebie 34 zł.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś o ofercie na pakiet Start do którego dostaniesz C+ za 25 zł i Eleven 15.90 zł za dwa miesiące?Gdy chcesz ogladać tylko Bundeslige juz nie wspominam o innych prawach z jakiego okresu możesz zrezygnować w skali roku? Więc jeden grzyb czy zobowiązanie czy nie tym bardziej że zobowiazanie to niższa cena. Będzie taka opcja w Viaplay? Czy będzie tak że abonując np 5 lat będziesz traktowany jak nowy?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oferta jest do porównania? To, co oferują te dwie paczki, a Viaplay to przepaść. 😃 I co mi to daje brak zobowiązania? Albo kogoś interesują dane rozgrywki, które trwają prawie cały rok albo nie i nie wykupuje wcale. Bo nawet nie wspominam, że można wykupić od abonenta PC+ nc+ GO, czy ten nowy serwis TV przez internet.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci jaka oferta jest do porównania z zapowiadaną ceną bez umowy - albo bezterminowa via sat, albo OTT C+.

Jeśli ktoś będzie chciał sprzedawać Viaplay z umową terminową tak jak niektórzy to robią z Netflixem to cena też zapewnie spadnie do powiedzmy 16-17 zł, skoro np. Netflix środkowy (HD) w Vectrze wychodził 21.50 zamiast 43 zł przy dwuletniej umowie w ostatniej promocji ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Ta platforma w streamingu z opóźnionym i zacinającym obrazem pseudo live o minutę i brakiem HD to będzie prawdziwy szajs. Dla ludzi ze słomianym zapałem. Za rok będą oczekiwać końca tej cudacznej oferty internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marekpolek napisał:

Ta platforma w streamingu z opóźnionym i zacinającym obrazem pseudo live o minutę i brakiem HD to będzie prawdziwy szajs. Dla ludzi ze słomianym zapałem. Za rok będą oczekiwać końca tej cudacznej oferty internetowej.

Piszesz tak, jakbyś był ich abonentem co najmniej od roku :)

 

Zadebiutują, to ocenimy. Jakościowo moim zdaniem to będzie dla wielu niespodzianka i to pozytywna. A to, czy oferta w Polsce się przyjmie zobaczymy z czasem. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marekpolek napisał:

Ta platforma w streamingu z opóźnionym i zacinającym obrazem pseudo live o minutę i brakiem HD to będzie prawdziwy szajs. 

To znaczy, o jakim braku HD piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo, że zacina obraz skoro nie wystartowali? Jak pojawi się, zaczniemy oceniać i testować. Jeśli jakość transmisji będzie jak w Prime Video, to będzie całkiem nieźle. Jak komuś przeszkadza minutowe opóźnienie, niech jedzie do obowodu kalingardzkiego albo na Białoruś i tam ogląda transmisje sportowe w czasie rzeczywistym w naziemnej telewizji analogowej. Tylko naziemna telewizja analogowa ma najmniejsze opóźnienia sygnału! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ile ich to kosztowało, ale trzeba przyznać, że odważny ruch zwłaszcza na rynku, na którym jeszcze ich fizycznie nie ma i nie wiadomo na ile to się im zwróci. Napisałem odważny, ale tak na prawdę nazwałbym go głupim. Już w tej chwili uważam, że się na tej Bundeslidze przejadą w pierwszym cyklu, a oni w ciemno biorą to na jeszcze dłużej. Lewandowski 9 lat nie ugra, jak się ktoś taki drugi nie pojawi (a umówmy się, szanse są niewielkie, bo to ewenement, jak na Polskę) i przy słabnącym z roku na rok zainteresowaniem piłką przez młodsze osoby to przejadą się na tym jeszcze bardziej. No ale nie moje pieniądze, więc nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoska i LM to jest jedyne czym mogliby mnie przekonać do siebie. LM jak wiadomo nie zdobyli i z włoską mam nadzieję, że będzie tak samo. Prawa ma Infront, a z nim dotychczas dobre relacje Polsat, więc oby się dogadali i niech zostaną w Eleven. Merytoryka komentatorów i realizacja tej ligi w porównaniu do poprzedników (Canal+ i n) to przepaść, a nie spodziewam się, że Viaplay ten poziom by jeszcze podniosło, wręcz przeciwnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam z @nix124. Ludzie z Eleven Sports robią robotę na naprawdę wysokim poziomie. 

 

W Viaplay nie wiemy jak to będzie wyglądało (studio, oprawa, komentarz, itd.).

 

Jedyny zarzut jaki można mieć do Eleven to jakość obrazu, która mogłaby być dużo lepsza. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BizzareX napisał:

Niecałe 40 dyszki to by były jeszcze do przełknięcia, gdyby Viaplay połączył się z DAZN. Natomiast w tym momencie ta cena, do tego co mają niby oferować to jakaś kpina.☺️

2 liga piłkarska niewiele mniej kosztuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:


Będą seriale i filmy więc będzie co oglądać emoji23.png

Pewnie puszczą "Świat według Bundych" i " Bill Cosby Show." 😆😉

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

 

Każdy sadzi według siebie.  Dla mnie cena jest do zaakceptowania.

To nie tylko moja opinia, ale również ludzi z branży medialnej. https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-oferta-cena-jak-odbierac-komentatorzy-opinie.    

 

2 godziny temu, lakiman napisał:

2 liga piłkarska niewiele mniej kosztuje. 

 

To prawda ale w drugiej lidze, grają 40 letni wirtuozi z Serbii czy Bułgarii więc warto zapłacić.😆😉 Natomiast w takiej Bundeslidze, mamy jakieś ofermy typu Haland czy Muller.😋😉

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BizzareX napisał:

 

To nie tylko moja opinia, ale również ludzi z branży medialnej. https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-oferta-cena-jak-odbierac-komentatorzy-opinie.    

 

 

Ludzie z tzw. branży często piszą sponsorowane teksty.  Opinie sam sobie wyrobie jak wystartują Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...