Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien, że po piątkowym meczu inaugurującym sezon Bundesligi większość będzie tu nadal skomleć o tym samym, czyli że jakość słaba albo ja tego całego Wiaplej nie wykupię, badziewie, żenada itp. Będą też tacy co po "obejrzeniu" transmisji nawet wyniku nie będą znali ale ile było sekund opóźnienia to pierwszy na forum napisze. Ludzie, dla fana Bundesligi to wszystko nie ma większego znaczenia. Liczy się to, że znów będzie mógł się emocjonować piłką, gdzie w przedmeczowym studiu posłucha Tomka Urbana czy Łukasza Piszczka - to jest to na co czekam. A że 720p? Trudno przeżyję. Pewnie, że chciałbym zobaczyć to wszystko w jak najlepszej jakości ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Dlatego w piątek wieczorem kładę browarka na stół, odpalam i oglądam z uśmiechem na twarzy, bo Bundesliga znów gra.

Edytowane przez ticoboy
  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał sportowy jest spoko, ale to jednak nie jest oficjalny magazyn przedsezonowy. Zresztą mogliby wrzucić po angielsku, liga taki magazyn produkuje od dawna. Ja włączę z ciekawości ten mecz na viaplay (o ile się na niego wyrobię) natomiast jeśli jakość będzie taka jaka jest (a pewnie będzie) to obejrzę normalnie, przez sat. 

 

@ticoboy Jak komuś nie zależy na jakości to sobie znajdzie w necie transmisje z Bundesligi za free.

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BizzareX napisał:

Po przejściu Messiego do PSG, to nawet by mi się nie chciało oglądać bundesligi.😉 Jak sobie pomyślę o ataku Neymar, Messi, Mbappe to trzeba przyznać że Solorz miał nosa.😊

Może więcej ludzi bedzie teraz śledzic lige francuską W ELEVEN 

jesli o mnie chodzi to nigdy nie przepadałem za BUNDELSLIGĄ ,

liga francuska włoska ,polowe ligi hiszpańskiej i portugalska oraz puchary angli za 10-15 zł za ELEVEN to bardzo dobra cena 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto. Plus dla nich, że to kwestia kilku minut i że dają ten miesiąc na próbę. Jeśli chodzi o ofertę filmowo-serialową to moim zdaniem straszna bieda. Nawet ciężko by to było porównać z dawną ofertą Showmax. Tam przynajmniej mogliśmy odnaleźć jakieś starsze produkcje, które ciężko było spotkać w Netflix czy HBO GO i serwis pozwalał je obejrzeć w solidnej jakości, a nie na nielegalnej stronie z przycinkami i pikselami. Kilka dobrych filmów jest, ale ciężko by mi było znaleźć coś jakościowego czego z ich listy kiedyś nie obejrzałem. Fajna zakładka dla dzieci z popularnymi i lubianym przez nie produkcjami. Choć to samo i więcej można dostać w HBO GO na przykład. Za mniejszą cenę.

 

Sportu jeszcze nie sprawdziłem. Przyjdzie mi z tym pewnie poczekać do piątkowego meczu Bundesligi. 

 

Właśnie, cena chyba tutaj rzuca się w oczy najbardziej. Bez sportu nikt nie powie, że 34 zł jest kwotą adekwatną. Nawet 19,99 zł bez oferty sportowej to by była przesada. Tylko jak ten sport się zaprezentuje? Czy nie zniechęci słabą jakością i sporym opóźnieniem? 

Piątek będzie dniem próby. Pierwszy mecz i od razu dostaniemy Lewego. :D Ciekawe jak to wytrzymają serwery i jak spodziewaną krytykę zniesie Viaplay. Jeszcze tylko 57 godzin i 13 minut i wszystko się wyjaśni. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza porażka Legii oznacza, że mecze mistrzów Polski w europejskich pucharach w sezonie 2021/22 będą pokazywane w Viaplay i niewykluczone, że tylko tam. Jeśli Legia wyląduje w LK, to Viaplay nawet nie będzie musiał rozpatrywać ofert na sprzedanie sublicencji do otwartej telewizji i będzie mógł pokazywać mecze Wojskowych na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ticoboy napisał:

Jestem pewien, że po piątkowym meczu inaugurującym sezon Bundesligi większość będzie tu nadal skomleć o tym samym, czyli że jakość słaba albo ja tego całego Wiaplej nie wykupię, badziewie, żenada itp. Będą też tacy co po "obejrzeniu" transmisji nawet wyniku nie będą znali ale ile było sekund opóźnienia to pierwszy na forum napisze. Ludzie, dla fana Bundesligi to wszystko nie ma większego znaczenia. Liczy się to, że znów będzie mógł się emocjonować piłką, gdzie w przedmeczowym studiu posłucha Tomka Urbana czy Łukasza Piszczka - to jest to na co czekam. A że 720p? Trudno przeżyję. Pewnie, że chciałbym zobaczyć to wszystko w jak najlepszej jakości ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Dlatego w piątek wieczorem kładę browarka na stół, odpalam i oglądam z uśmiechem na twarzy, bo Bundesliga znów gra.

Popieram.Dla mnie też liczy się wybór transmisji a nie jak do tej pory część w C+ a reszta w Eleven.Do tego sensowni komentatorzy i wybrane mecze 2Bundesligi.Jaka jakość będzie to będzie i tak będę oglądał bo przede wszystkim liczy się sport.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandin Sorry, ale dla mnie to chore, że wszystkich spotkań 2 Bundesligi nie pokażą. To nie TV, że ich ogranicza liczba kanałów. 

Jaka jakość będzie to będzie? Ciekawe podejście. Z takim to można sobie stream za darmo włączyć. Chociaż dla ciebie pewnie ważniejsze gadające głowy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emirates
Pewnie, że znajdą i to z różnych przesłanek. Ja jednak nie jestem tak "kreatywny" i lubię oglądać mecze z dobrym, polskim komentarzem w jednym miejscu.

 

 

@boss509
To "źle" o którym piszesz to indywidualna sprawa. Wbrew opiniom, które tu zdążyłem przeczytać mnie te szwedzkie 720p nie odstrasza i jeśli podczas transmisji live gorzej nie będzie to ja płakać z tego powodu nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, the cable guy napisał:

@aandin Sorry, ale dla mnie to chore, że wszystkich spotkań 2 Bundesligi nie pokażą. To nie TV, że ich ogranicza liczba kanałów. 

Liczba kanałów ich nie ogranicza, ale już koszty licencji, jak widać, tak. A szkoda, bo też liczyłem że skoro streaming to postarają się o wszystkie mecze z danych rozgrywek, a nawet coś na wzór NFL Red Zone, czy bardziej swojsko - multiligi. Pewnie w LE i Lidze Konferencji też nie będzie wszystkich meczów i multiligi.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, the cable guy napisał:

@aandin Sorry, ale dla mnie to chore, że wszystkich spotkań 2 Bundesligi nie pokażą. To nie TV, że ich ogranicza liczba kanałów. 

Jaka jakość będzie to będzie? Ciekawe podejście. Z takim to można sobie stream za darmo włączyć. Chociaż dla ciebie pewnie ważniejsze gadające głowy. 

Nie chcesz- nie oglądaj i nie zawracaj gitary.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkowicz potwierdził na TT, że w najbliższy weekend na Viaplay na pewno pokażą 2 mecze 2. Bundesligi w piątek:

- Schalke 04 - Aue

- St. Pauli - Hamburger SV

 

Do tego starają się o niedzielny Werder, ale to jeszcze do potwierdzenia.

 

Ciekaw jestem, kiedy dopną kolejnych komentatorów, bo coś póki co cicho, a do sporo pozycji jest jeszcze do obsadzenia na weekend.

Co ciekawe, zauważcie, że zarówno w piątek jak i sobotę jest przedmeczowe studio. Tzn wydłużone są godziny transmisji meczów. W piątek zaczyna się już od 19:00 albo 19:30, jakoś tak.

Edytowane przez miragepl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...