Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, mingo napisał:

Ale taka jest prawda. Operatorzy (C+, Polsat) chwalą się lepszą jakością(4K, Super HD) dla marketingu, ale tak naprawdę myślę, że 3/4 abonentów a może i większej części zwisa i powiewa czy ogląda coś w HD, Full HD czy w 4K. Zbuntowaliby się dopiero jakby im dać transmisje w jakości VHS. 

Tak chyba pomyśleli w NENT. Już widać, że nie mieli racji. Dla mnie są skreśleni z powodu opóźnienia, a dla innych za jakość obrazu. Jeszcze ktoś inny może powiedzieć (całkiem słusznie) że taka biedna oferta nie jest warta swojej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mingo napisał:

Większość widzów w Polsce ma w czterech literach opóźnienie czy słabszą jakość. Musiałby mecz być z 15 minutowym opóźnieniem albo obraz być jak na kasecie VHS, wtedy by coś zauważyli. 

Widać to po szambie, które wylało się w serwisach społecznościowych na Viaplay za jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta nawet jak nie przeczyta tych komentarzy, szybko wyrobi sobie zdanie po obejrzeniu na TV 55-65 cali.

Nawet kompletni laicy, mam takich w rodzinie, widzą, że jest słabo, choć nie potrafią uzasadnić dlaczego, bo nie znają się na technicznych szczegółach.

 

Na mobilne urządzenie, może być. I na jakieś małe TV. Patrzyłam na tablecie 10 cali i tu 720p z 5 Mbps nie robi wielkiej różnicy.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeszcze raz z cyklu "Wilkowicz wyjaśnia" :

 

Cytat

To jeszcze coś szerszego i oficjalnego dla wyjaśnienia. A ode mnie: pokazujemy wszystkie mecze 1 Bundesligi w sezonie i nigdy nie miało być inaczej. I zapraszam już na wieczór z 1. i 2. Bundesligą 13 sierpnia :)

E77-MKPc-XIAALg-IZ-1.jpg

 

Pewnie nie tak sobie wyobrażał pierwsze dni pracy ;)

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Zuzia napisał:

Reszta nawet jak nie przeczyta tych komentarzy, szybko wyrobi sobie zdanie po obejrzeniu na TV 55-65 cali.

Nawet kompletni laicy, mam takich w rodzinie, widzą, że jest słabo, choć nie potrafią uzasadnić dlaczego, bo nie znają się na technicznych szczegółach.

 

Na mobilne urządzenie, może być. I na jakieś małe TV. Patrzyłam na tablecie 10 cali i tu 720p z 5 Mbps nie robi wielkiej różnicy.

Nie wyobrażam sobie,oglądania na tablecie -telefonie 6-10'' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wieczność będzie Ci wypominane, że zachwycałeś się Viaplay :)

Ale do rzeczy. Kanały TV zwracają komunikat "This content is not includes in your package" więc pewnie to będzie jakaś dodatkowa opcja do wykupienia.

 

viaplay.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały TV zwracają komunikat "This content is not includes in your package" więc pewnie to będzie jakaś dodatkowa opcja do wykupienia.

To już wiem od lipca. Nie interesuje mnie ten screan , bo ja to od 2 lipca widziałem.
Zadałem pytanie do redakcji SAT Kuriera @Anita Kaźmierska, możecie się coś więcej się dowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth spokojnie. Od Ciebie dowiedzieliśmy się dużo, ale zasadnicze pytanie o bitrate niestety pominąłeś milczeniem. Wszyscy wiedzą, że dominujesz w tym temacie, ale ja piszę nie tylko dla Ciebie, ale również dla innych, zwłaszcza dla tych co jeszcze nie abonują pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

To już wiem od lipca. Nie interesuje mnie ten screan , bo ja to od 2 lipca widziałem.
Zadałem pytanie do redakcji SAT Kuriera @Anita Kaźmierska, możecie się coś więcej się dowiedzieć. 
 

 

Zapytałam się już wcześniej. Czekam na odpowiedź.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualności są pod adresem: https://help.viaplay.com/pl/category/nasze-tresci/

 

Cytat

Z radością informujemy, że pokażemy w tym sezonie na żywo i z polskim komentarzem wszystkie mecze Bundesligi i wiele meczów 2. Bundesligi!

 

 

 

Rozpiska co i na czym można.

 

viaplay.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że zaczynają coś kręcić z tymi transmisjami. Rzeczywiście w niemieckim Sky lecą wszystkie mecze 1. i 2. Bundesliga live, a ten pisze o oszczędnej produkcji. Wydaje się, że będzie niezły niewypał z tej platformy.
bo to ich liga krajowa. U nas też są wszystkie Ekstraklasy i 1 Ligi. Zawsze można przejść na Netflix, właśnie podnieśli cenę do 60 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...