Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, wilos napisał:

Teraz oglądam siatkówkę na TVP i na stream TVP i jest ok 3 sek opóżnienia i to 1080p. Czyli da sie.

 

Może nich VIAPLAY technologie przesyłu strumieniowego kupi od TVP  😃

a kto powiedział że będzie opóźnienie

 

jak będzie zainteresowanie to można myśleć o lepszej jakości. Biznes

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwiliście się o reklamę, a tymczasem do usługi EBOK  Vectry wpadła wiadomość o Viaplay widoczna zaraz po zalogowaniu się, nawet u tych co mają wyłączone zgody marketingowe, 1,7 miliona abonentów dowie się, a jak nie wystarczy dokleją do faktury :)

 

viaplay-vectra.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej dziś rozpocznę miesiąc próbny. Jeśli coś mi nie bedzie pasować, to po prostu anuluje subskrypcję, w przeciwieństwie do userów, co serwisu na oczy nie widzieli a już przepowiadają jej rychły koniec. Warto dać szansę, jeśli i tak pierwsze 30 dni są za darmo, to i tak zainteresowany, lub też rozczarowany ofertą serwisu, nic na tym nie straci.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje sport to nie ma najmniejszego sensu rozpoczynanie darmowego okresu teraz. Myślałem, że zakładka "sport" będzie kipiała od materiałów z Bundesligi i innych wydarzeń do których mają prawa. Spodziewałem się na przykład, że będzie można obejrzeć mecze z 2 Bundesligi, które już się odbyły. A tu pustka, tylko wiatr huczy. Także najwcześniej polecam rozpoczynanie okresu próbnego od 13.08. Tak się zastanawiam, czy oni nie mają świadomości, że jakość przekazu może być dyskusyjna i dlatego ze sportu na razie udostępniają tylko snooker, gdzie dynamicznych ujęć brak. 

 

Chociaż liczenie na to, że się sprzeda jakie by nie było bo jest lewy jest słabiutkie, szczególnie wydając taką kasę na prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeda się, czy nie sprzeda to będzie zależało od skuteczności Lewandowskiego na pewno. Ale przecież tą platformę, ktoś kto zna PL rynek mógł zbudować i za te 34 zł sprzedać. Ale no sorry nie Spider-Manem. Jest mnóstwo seriali których Netflix i HBO nie mają, bo już ugruntowali pozycję i nie muszą. Wystarczyło chcieć - oczywiście mówię o premierach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Solderowy123 napisał:

Ja raczej dziś rozpocznę miesiąc próbny. Jeśli coś mi nie bedzie pasować, to po prostu anuluje subskrypcję

To nawet na okresie próbnym trzeba podpiąć kartę płatniczą?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...