Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Tokić napisał:

 

Da się już zarejestrować testowo używając xboxa series x?

Nie.  PS4/ PS5 tam się zarejestrujesz.

32 minuty temu, Memłek napisał:

Jeśli rzeczywiście przepłacili dwukrotnie PL, kanały linearne mamy jak w banku. Pozdrawiam.

W 2023/2024 najwcześniej. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Memłek napisał:

Jeśli rzeczywiście przepłacili dwukrotnie PL, kanały linearne mamy jak w banku. Pozdrawiam.

 

Raczej współpraca z innymi nadawcami (np Polsat Viasat Sport). Chociaż bardziej prawdopodobna jest sprzedaż sublicencji stacjom TV, a transmisje online zostają w Viaplay. Jednak wszystko pokażą najbliższe miesiące. Tak naprawdę Viaplay dopiero sprawdzi czy polski rynek jest gotowy na transmisje online. Jak sprzedaż będzie marna, to będą kombinować, jak odzyskać utopioną kasę.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, domin107 napisał:

Nie wiem czy było takie info ale apka Viaplay ma być dostępna na wszystkich tv Samsung wyprodukowanych od 2012 roku.

Skąd to info? Tizen jest od 2015, a wcześniej był już niewspierany Orsay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Umek napisał:

Już zapowiedzieli że spodziewają się strat  ale zakup ligi angielskiej pozwoli im szybko zarobić..także chyba nie wiedzą jak wygląda specyfika polskiego rynku..

Serio? Netflix od lat "jedzie na stracie". Te "straty" są wliczone w proces rozwoju firmy. Naprawdę uważacie, że oni wprowadzą kanały linearne po roku od wejścia na nasz rynek? Niby dlaczego? Bo ktoś tutaj na forum uważa, że tak powinno być? Ich strategia w naszym kraju tego w ogóle nie przewiduje. Nie w tak krótkim terminie. Mam wrażenie, że niektórym się wydaje, że Viaplay wejdzie w sierpniu, a w październiku "to już na pewno streaming im się znudzi" i już będą odpalać klasyczne kanały...bo tak zawsze w Polsce było.

Tylko tym razem... Tak nie będzie. 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, all999 napisał:

 

Odpaliłem wczoraj Viaplay na PS5 i nie było możliwości rejestracji.

W ramach testu ;) Wylogowałem się z konta Viaplay na PS5 i faktycznie masz rację. Nie można się już zarejestrować.

Edit:

Dzięki temu eskperymentowi zobaczyłem , że wprowadzili już możliwośc logowania urządzenia za pomocą kodu przez strone viaplay/activate.

Obecnie funkcja nie aktywna.

 

Z ciekawostek dodam , że  jestem zalogowany zalogowany na Xboxie Series S i pokazuje , że jest to te urządzenie. Natomiast apka na PS5 pokazuje, że jest wersja na PS4.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, torre24 napisał:

Jeśli Viasat nie uruchomi choćby jednego kanału linearnego z PL (przynajmniej z częścią spotkań) to poszukam alternatywy w postaci xTra TV.

Kiedy oczekujesz, że ten kanał powstanie? 3 sierpnia startuje usługa i codzienie będziesz czekać na komunikat , że to już teraz , że lada dzień będzie kanał?

Poważnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Toma441 napisał:

Serio? Netflix od lat "jedzie na stracie". Te "straty" są wliczone w proces rozwoju firmy. Naprawdę uważacie, że oni wprowadzą kanały linearne po roku od wejścia na nasz rynek? Niby dlaczego? Bo ktoś tutaj na forum uważa, że tak powinno być? Ich strategia w naszym kraju tego w ogóle nie przewiduje. Nie w tak krótkim terminie. Mam wrażenie, że niektórym się wydaje, że Viaplay wejdzie w sierpniu, a w październiku "to już na pewno streaming im się znudzi" i już będą odpalać klasyczne kanały...bo tak zawsze w Polsce było.

Tylko tym razem... Tak nie będzie. 

A gdzie ja to napisałem że muszą stworzyć kanał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Umek napisał:

A gdzie ja to napisałem że muszą stworzyć kanał? 

Fakt. Nie napisałeś. Natomiast taka jest wymowa wielu postów przed Tobą. I takie jest oczekiwanie. Ja bym się na to po prostu nie nastawiał. Napisałeś o tym, że nie wiedzą jaka jest specyfika naszego rynku. Ja uważam inaczej. Wiedzą doskonale. Dlatego paradoksalnie wchodzą z czymś zupełnie nowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umek, tylko ja odnoszę wrażenie,  że część forumowiczów jest anty Viaplay.

Co by Viaplay nie robiło i tak będzie zle.

Ludziom zostało coś zabrane , co często mieli w swoich abo i liczą,  że Viaplay upadnie lub odsprzeda te prawa a ich operator im za darmo wrzuci do umowy.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Nie każdy się urodził by płacić fortunę za tv...przychodzi nowy podmiot...nabywa część tego za co dziś się płaci i znów trza dołożyć..pytanie ile można?

 

Ja wolę dołożyć do wakacji, polecieć lepszym samolotem czy lepszą klasą a ktoś ma 200 pakietów tv...:)

Czy ja nabyłbym Viaplay? Nigdy w życiu..za 34 zł mogą swoją ofertę sobie darować.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę,  że jak Kowalski odkryje , że może z somsiadem na pół koszta rozłożyć,  to nie będzie mu przeszkadzało: opóźnienie,  słabe łącze. 

Jak to kolega @kamil2505, napisał,  że u nas za 34 złote nie ma się czasu by to oglądać i szkoda pieniędzy,  ale na pół jak się podzieli ta kwotę,  to i czas się znajdzie😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...