Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tyrla napisał:

Ja bym sprawdził czy Ci od razu nie wzięli 34 zł, bo tam nie jest napisane że masz za 0.

Przy rejestracji klikałem w 30 dniowy trial za darmo. Nie pobrało. 

Mnie zastanawia teraz tylko kwestia dezaktywowania subskrypcji. W tej chwili nie ma takiej możliwości ponieważ strona viaplay.pl nie działa. Zapewne od 3 sierpnia lub wcześniej będzie możliwość wejścia w zakładkę moje konto. Do tego czasu pozostaje pisać e-maila do Obsługa klienta (Angielski): support@viaplay.pl. Tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wojtmen napisał:

kingofsouth ciekawi mnie jak u Ciebie teraz wygląda dostęp do pakietów? Czy coś się zmieniło? Czy kanały live działają? Pytam bo zyskałeś dostęp do pakietu Viaplay Total. 

Kanały Live nie działają. Nadal komunikat, że nie mam tego w pakiecie.

Wszystko jest tak jak było do tej pory. Szkoda , że nie mogę podejrzeć swojego konta , bym wiedział co jest pięć ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingofsouth ciekawi mnie jak u Ciebie teraz wygląda dostęp do pakietów? Czy coś się zmieniło? Czy kanały live działają? Pytam bo zyskałeś dostęp do pakietu Viaplay Total. 
U ciebie działają takie filmy jak ?  :
  • "Niezniszczalni"
  • "Spiderman"
  • "John Wick"
  • "22 Jump Street:
  • "Niezgodna"
  • "Corgi"
  • "Hotel Transylwania 2"
 

To mogę oglądać u siebie :
cbdf02f4f2c284735e3653b2c9e8f02e.jpged67d678978c093cfbf2e7b53cb3db54.jpg2d9e4080a43900d8341149fcbdef219a.jpg Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę takie wrażenie , że Viaplay (miesiąc za 0 zł) to przez VPN lub Viaplay inny niż PL.

Być może jak ja się  rejestrowałem było dwa tyg , ale po jakimś czasie zmienili na mieiąc. No , ale nie ważne sprawdzicie sami jak się porejestrujecie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kingofsouth napisał:

U ciebie działają takie filmy jak ?  :

  • "Niezniszczalni"
  • "Spiderman"
  • "John Wick"
  • "22 Jump Street:
  • "Niezgodna"
  • "Corgi"
  • "Hotel Transylwania 2"

 

To mogę oglądać u siebie :
cbdf02f4f2c284735e3653b2c9e8f02e.jpged67d678978c093cfbf2e7b53cb3db54.jpg2d9e4080a43900d8341149fcbdef219a.jpg

Wszystkie oprócz Spider-Mana działają. Przy nim występuje błąd z połączeniem internetowym. 

8 minut temu, kingofsouth napisał:

Odnoszę takie wrażenie , że Viaplay (miesiąc za 0 zł) to przez VPN lub Viaplay inny niż PL.

No , ale nie ważne. 

Ja przez PS 4 dzisiaj zakładałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Toma441 napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałem to niektórzy z Was założyli konto na stronie Viaplay w wersji np. łotewskiej i po założeniu konta dane te wykorzystali do aktywowania polskiej wersji aplikacji?

Niestety to tak nie działa. W polskiej wersji serwisu póki co można zarejestrować się tylko przez ps4 i ps5. Logowanie tymi danymi aktywuje polską wersję viaplay w pozostałych aplikacjach (o ile i ja dobrze zrozumiałem 😆). W zagranicznych wersjach to tylko po to można się zarejestrować żeby podejrzeć ogólnie jak wygląda viaplay. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, emirates napisał:

Niestety to tak nie działa. W polskiej wersji serwisu póki co można zarejestrować się tylko przez ps4 i ps5. Logowanie tymi danymi aktywuje polską wersję viaplay w pozostałych aplikacjach (o ile i ja dobrze zrozumiałem 😆). 

Raczej tak. Ja dzisiaj odpaliłem na laptopie Viaplay Szwecja i działały mi te filmy co jest na nie u nas licencja. Reszta , było zablokowana. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...