Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, już nie dodawają nowych filmów, seriali, nie tłumaczą obecnych, większość jest kasowana, pewnie z powodów kończących się licencji. Serwis umiera śmiercią naturalną jak kiedyś ShowMax. Tylko czekać jak będą rozdawać przy samym końcu kody w chipsach, browarach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie chcieli współpracować z nikim, co nawet jedna osoba związana z C+ pisała tutaj na forum. 

No, a potem jak zobaczyli, że chętnych nie ma na przepłacone prawa to już chętniej nawiązywali współprace i nawet meczami Premier League zaczęli się dzielić. 

No, a resztę historii już znamy. 1,5 roku i ich już nie będzie. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, k05 napisał(a):

Na początku nie chcieli współpracować z nikim, co nawet jedna osoba związana z C+ pisała tutaj na forum. 

No, a potem jak zobaczyli, że chętnych nie ma na przepłacone prawa to już chętniej nawiązywali współprace i nawet meczami Premier League zaczęli się dzielić. 

No, a resztę historii już znamy. 1,5 roku i ich już nie będzie. 😂

Mam tylko taką nadzieję, że nasz polski oddział CANAL+ nie będzie za 1,5 roku właścicielem tejże platformy na polskim rynku. Za dużo tych platform streamingowych się porobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Mam tylko taką nadzieję, że nasz polski oddział CANAL+ nie będzie za 1,5 roku właścicielem tejże platformy na polskim rynku. Za dużo tych platform streamingowych się porobiło.

Wszystko zapewne zależy od wielu zmiennych. Jak chociażby procent odejść abonentów/sunskrybentów z C+ po utracie PL, liczba widzów PL i innych praw sportowych w Viaplay (dzięki temu, że usługa jest w całości dostępna przez internet można faktycznie stwierdzić ilu widzów ogląda dany mecz i nie jest to obarczone błędem jak w przypadku badań oglądalności TV). 

 

Jednak biorąc pod uwagę, że dwie połowy meczu to 90min, a średni czas spędzony przez internautę w badaniach Gemiusa był tak "wysoki", że starczyło tylko na przed ostatnie miejsce w zestawieniu TOP15 serwisów streamingowych (dane za październik 2023) to raczej bez szału.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś wywiad z Viaplay.

Cytat

W najbliższym czasie na platformie Viaplay pojawią się kolejne wyjątkowe filmy i seriale. Planujemy premiery zarówno oryginalnych produkcji sportowych Viaplay m.in. poświęconych Premier League i Formule 1, jak i treści fabularnych, w tym także kolejnego sezonu cieszącego się wielką popularnością serialu wśród wielu widzów z całego świata. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

https://android.com.pl/rozrywka/682392-viaplay-polska-plany-2024/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




 
Jednak biorąc pod uwagę, że dwie połowy meczu to 90min, a średni czas spędzony przez internautę w badaniach Gemiusa był tak "wysoki", że starczyło tylko na przed ostatnie miejsce w zestawieniu TOP15 serwisów streamingowych (dane za październik 2023) to raczej bez szału.  


Ważne w serwisach streamingowych jest ile osób płaci, ze względu na transfer danych itp. Np. teraz po MŚ w darta (gdzie nie tak dużo ogladalem, bo bez sensu robili przerwę w środku) chyba zajrzałem z dwa razy na skrót NHL. Czas spędzony przez internautę ma sens przy treściach darmowych.
jesli ktos przejmie viaplay w POLSCE  to zapewne nie skasuje tej platformy(moze delikatnie zmieni nazwe)-kasa  bedzie musiala sie zgadzac.
Czy polsat skasował ELEVENY?
 
Kanały Eleven pod względem popularności to są o pare długości przed Viaplay.
Na początku nie chcieli współpracować z nikim, co nawet jedna osoba związana z C+ pisała tutaj na forum. 
No, a potem jak zobaczyli, że chętnych nie ma na przepłacone prawa to już chętniej nawiązywali współprace i nawet meczami Premier League zaczęli się dzielić. 
No, a resztę historii już znamy. 1,5 roku i ich już nie będzie. 
Po co takie zakłamywanie rzeczywistości, z Play współpracowali prawie od samego początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu osoby korzystające z Viaplay regularnie za granicą? Przestało mi działać, na telewizorze miałem info, cokolwiek chciałem odpalić, że dany materiał nie jest dostępny w mojej lokalizacji, a na komputerze mam teraz komunikat, że niektórzy użytkownicy mogą mieć obecnie problem z korzystaniem itd. Nie wiem czy to ogólna awaria czy dotyczy tylko osób, które nie korzystają z Viaplay w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma Viaplay w marcu wycofa się z Litwy, Łotwy i Estonii. Posiadane prawa do transmisji sprzedała koncernowi TV3 Group, a jej subskrybenci będą korzystać z jego platformy Go3.

 

https://www.viaplaygroup.com/news/news-releases/viaplay-group-and-tv3-group-enter-baltic-agreement-2199161

 

1 grudnia 2023 roku Grupa Viaplay ogłosiła zamiar wyjścia z rynków bałtyckich do lata 2025 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...