Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, diabeu napisał(a):

U mnie ostatnia płatność zaplanowana na 2 stycznia i jestem ciekaw co dalej. Obecnie w ustawieniach konta mam jedynie możliwość anulacji pakietu. Nie ukrywam że chętnie bym przedłużył na kolejny rok w niższej cenie ale widocznie aktualnie się nie da.

Moja roczna subskrypcja za 33 zł skończyła się tydzień temu i od razu zdecydowałem się na nową w cenie 44 zł miesięcznie przez rok.

Taniej już raczej nie będzie tylko drożej dlatego skorzystalem zanim się dało.

@diabeu nie pokazuje ci już oferty za 44 zł ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że anulowałeś starą roczną subskrypcję w cenie 33,25 zł /m-c i później wybrałeś nową na rok w cenie 44 zł. Ja logując się na swoim koncie i wchodząc w ustawienia konta mam informację, że następna data płatności: 30.12.2023 Pakiet Viaplay Total 1 rok 33,25 zł/miesiąc. Czyli bez zmian i kolejny rok będę miał Pakiet w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

@czullo1 Poprzednio viaplay też zapowiedział podwyżkę z wyprzedzeniem kilkumiesięcznym a teraz wprowaziłby z dnia na dzień lol zrób sobie detox na święta - przyda Ci się

No to jeszcze się okaże, na święta życzę wszystkim abonentom szwedzkiej bestii wysokich podwyżek. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Malcolmjcrobinson napisał(a):

Dzisiaj......something went wrong, something went wrong, something went wrong! Każde urządzenie jest takie samo (Mi stick, Firestick, Chromecast 4 i TCL Android TV) Wesołych Świąt Viaplay

Po co takie bzdury rozpowszechniasz skoro na web.os wszystko działało jak należy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2023 o 14:34, dominikkk napisał(a):

Moja roczna subskrypcja za 33 zł skończyła się tydzień temu i od razu zdecydowałem się na nową w cenie 44 zł miesięcznie przez rok.

Taniej już raczej nie będzie tylko drożej dlatego skorzystalem zanim się dało.

@diabeu nie pokazuje ci już oferty za 44 zł ?

 

No właśnie nie. Mam tylko możliwość anulacji albo przejścia na miesięczną za pełną cene. Chyba że po ostatniej racie płatności pojawi się ta nowa opcja. Nie ukrywam że też bym z niej skorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja roczna za 44 zł pojawi się dopiero po tym jak dokonasz ostatniej wpłaty.

Przynajmniej tak było u mnie.

Może będziesz miał więcej szczęścia i automatycznie przedłuży ci o kolejne 12 miesięcy w cenie 33 zl tak jak co niektórzy tu piszą.

U mnie niestety od razu wyskoczyła pełna suma za kolejny miesiąc dlatego zrezygnowałem i wybrałem opcję 44 zł miesięcznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miało mi pobrać opłatę jak dotychczas czyli 33,25 zł- taką informację miałem logując się na swoje konto. Dlatego też wstrzymałem się z anulowaniem subskrypcji, bo myślałam, iż pakiet Viaplay Total w cenie 33,25 zł jak dotychczas po prostu odnowi się na kolejne 12 miesięcy. Niestety gdy sprawdziłem konto, to okazało się,  iż z karty pobrano jednak 55 zł  i posiadam pakiet Viaplay Total ale w opcji miesięcznej, standardowej 😞  

U konsultanta udało mi się wczoraj anulować natychmiastowo subskrypcję i uzyskać zwrot 55 zł. Nastepnie zdecydowałem się na pakiet Viaplay Total na 12 miesięcy w cenie 44 zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...