Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kunkore napisał(a):

@czerstwyNie no, szanujmy się, zrobienie multiligi z 16 spotkań na raz jest niemożliwe, nawet C+ przy pełnych prawach do LE robiło max z 8.

Viaplay robi multiligę ze wszystkich meczów w danym momencie, i LE i LK. 

 

Tylko że z tego co pamiętam, C+ dawało np. do Multiligi mecz LM dostępny tylko w Canal+ Online i jak wykupiłeś usługę to mogłeś go obejrzeć. A tutaj? Ma być w Multilidze a nie ma być dostępny do obejrzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, liverfan4 napisał(a):

Viaplay robi multiligę ze wszystkich meczów w danym momencie, i LE i LK. 

 

Tylko że z tego co pamiętam, C+ dawało np. do Multiligi mecz LM dostępny tylko w Canal+ Online i jak wykupiłeś usługę to mogłeś go obejrzeć. A tutaj? Ma być w Multilidze a nie ma być dostępny do obejrzenia? 

Viaplay nie robi multiligi, to co jest jako multiliga to jest sygnał od UEFY ze skrótami dla nadawców w czasie rzeczywistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Nie ośmieszaj sie człowieku😂 Porównujesz reprezentacje naszego kraju do  meczu zespołów które chyba praktycznie nikogo tu nieinteresują😂 Mało tego ne wszyscy o nich słyszeli o nich do tej pory🤣

Masz świadomość, że te mecze lecą na wszystkie rynki, w których jest Viaplay? Polsat jak miał LE i LK to też puszczał niektóre grosze mecze bez komentatora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

A ty pomyslałeś że to serwis na nasz rejon i nie interesuje mnie co gdzieś tam ktos ogląda? U nas mecze o których wspominam praktycznie nikt nie ogląda. I większość u nas by np chciała lepszej jakości czy np tańszej oferty czy innych praw niż taki śmieszny mecz transitowany.

 

Najdroższe w tym wszystkim jest generowanie transferów w stronę abonenta a nie jakiś problem mało atrakcyjnego meczu czy eventu.

Im bardziej oblegany event tym większy koszt dla nadawcy a kilka naraz modlą się aby im na ligach top5 serwery wytrzymały.

Mają prawa to mają nadawać, po to je kupili.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, domin107 napisał(a):

Jestem w ciężki szoku, że oni nie wywiązują się z tak podstawowej rzeczy jak publikacja wyników finansowych.

Przecież to jest niepojęte a jak się doda obecny stan rzeczy czyli fakt, że dalej nie wiadomo co z nimi na poszczególnych rynkach to wygląda to groteskowo.

 

 

Też mi ciężko w to uwierzyć. Nawiązują do najgorszych praktyk niektórych firm, które czasem niestety jakimś cudem znajdą się na giełdzie.

 

Wszystkiego bym się po nich spodziewał po tym co już pokazali, ale nie całkowite olanie tak fundamentalnej sprawy. To nie jest żadna bestia jak niektórzy tę firemkę określali, ale firma krzak.

 

Mam tylko nadzieję że giełda szwedzka jest bardziej poważna niż nasza, bo u nas już wielokrotnie brak raportu uchodził firmom płazem.

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Brak-raportu-Nic-nie-szkodzi-z-GPW-i-tak-cie-nie-wyrzuca-7572436.html

 

Wcześniejsze przekładanie terminów było niepoważne, ale teraz przebili samych siebie.

 

EDIT:

 

Opublikowali w końcu. Trzeba się z nimi męczyć jeszcze być może aż 1,5 roku.

 

Cytat

we will exit the Baltic and Polish markets by summer 2025. The negative cash effect of exiting these loss-making operations will be approximately SEK 2.2 billion over the coming years. 

 

Pierwotnie mieli zakończyć biznes z końcem obecnego roku, czyli plotki które były jakiś czas temu miały w sobie trochę prawdy.

 

Cytat

The targets for 2024 previously assumed that the remaining non-core International operations (Baltics, Poland, UK) would not be part of the Group in 2024. The UK operations are in the process of being sold, with the transaction expected to close in Q1 2024, and it is now envisaged that the Baltic and Polish operations will still be part of the Group in 2024.

 

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że niektórzy chcieli już w styczniu albo w czerwcu między sezonami, więc jak nie teraz w czerwcu to rok później, aż taka wielka różnica to nie jest. Sezony jak lata szybko mijają, dopiero co był Sylwester a zaraz znów Sylwester : - ) Czyli są już Polsce te 2.5 roku, jeszcze 1.5 czyli łącznie byli 4 lata.

 

Ktoś już doczytał  potwierdzenie rynku brytyjskiego ?

 

Edytowane przez Lins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem od początku, że nie ma co się nastawiać na natychmiastowe wyjście, bo finał może być mocno nieoczywisty. No i taki trochę jest. Dali sobie sporo czasu na ewentualne ruchy (sprzedaż bądź nawiązanie współpracy). 

 

Btw. Neonet ogłosił upadłość :rolleyes:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, aandin napisał(a):

He,he,he to się niektórzy zapłaczą na amen 😁

W sumie nie wiem kto się bardziej splacze. Ludzie którzy i tak nie kupią viapadlo bo kto da 50zl za taką żenującą jakość, tylko będą oglądać na strimsach w pełnym 1080p z kilkusekundowym opóźnieniem z komentarzem FRA/HISZ/ANG, czy szewedzka bestia, która będzie musiała spłacać raty kredytu za 2-4 krotnie przepłacone prawa do 2025 roku. Ciekawe czy będą jeszcze wtedy istnieć. Widocznie nikt z PL operatorów nie był na tyle głupi żeby od nich kupić tak przepłacone prawa. Życzę szwedzkiej bestii dużo chętnych na ich usługę pewnie od nowego roku 60zl, i z zaciekawieniem będę oglądał dzisiejszy wykres giełdowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lins napisał(a):

Ktoś już doczytał  potwierdzenie rynku brytyjskiego ?

 

Wrzuciłem cytat wyżej.

 

Sprzedali i czekają na zatwierdzenie, finalizacja planowana w Q1 2024. Nie ma potwierdzenia w raporcie komu sprzedali, ale raczej można potwierdzić te wcześniejsze informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Mówiłem od początku, że nie ma co się nastawiać na natychmiastowe wyjście

 

Czyli tak jak mówił w tamtym wywiadzie M.Lewadowski że na pewno ale jeszcze nie teraz . Ważne że się w koncu określili.

 

@nix124

Dzięki, dopiero co przeczytałem Twoja edycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...