Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mariusz_m napisał(a):

 

Testuje  na kodi  teraz, ale fire tv stick  po ostatnich  aktualizacjach nie pozwala  mi na zapis pliku. W repo  kodi  jest wersja 2.4.1. , znasz jakieś repozytorium  albo sposób na instalację z linku na githubie? Wersji 2.4.4.  Średnio siedzę w kodi. 

A próbowałeś przesłać plik przez apke Send Files to TV z telefonu na firesticka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, escapers said:

do dzisiaj nie wiem jak to możliwe, że wszyscy na taki szajs z viaplay się godzą.. 

Co to w ogóle znaczy? Jeśli nie chcesz piracić to praktycznie nie masz alternatyw.
Dużo osób widzi że to bieda jakość, ale z drugiej strony jest też masa osób która ogląda na kalkulatorach i nie widzi różnicy w jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jak ktoś ma usługę w umowach z operatorami to czy zgadza się z jakością czy nie płacić trzeba za zobowiązanie/ 12/ 24 m-ce..

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ładnie śmigało, zero problemów na tv od Samsunga. Natomiast zauważyłem że aplikacja na telewizorze preferuje połączenie internetowe przez kabel. Próbowałem kilka razy przez Wifi oglądać i co chwilę był problem z spadkiem jakości lub buforowaniem. Internet 1gb/s. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki urok wifi. Mieszkasz może w bloku? Tam potrafi być to bardzo odczuwalne, sporo sieci w jednym miejscu, które wzajemnie się zakłócają. Ja odczułem to bardzo mocno na Google Stadia, gdzie w domu u rodziców mogłem sobie grać przez wifi i nie było różnicy z kablem a w bloku gdzie w zasięgu miałem kilkanaście sieci Wifi granie było możliwe tylko przez kabel. Prędkość teoretycznie się zgadzała ale połączenie nie było już tak stabilne. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, utede napisał(a):

Co to w ogóle znaczy? Jeśli nie chcesz piracić to praktycznie nie masz alternatyw.
Dużo osób widzi że to bieda jakość, ale z drugiej strony jest też masa osób która ogląda na kalkulatorach i nie widzi różnicy w jakości.

Znaczy tyle, że takie viaplay pozbawiło nas super jakości jaką miałeś np w eleven 4K.. teraz dali szajs za który trzeba im płacić i nie ma alternatywy.. 

I właśnie o ten brak alternatywy chodzi.. rozumiałbym jakby dali tą samą jakość.. ok niech kosztuje dwa razy tyle, skoro ktoś pozwolił na zakup licencji.. ale nie powinno być tak, że ktoś robi monopol i daje Ci ochłapy, aby tylko zarobić jak najwiecej.. ale jak widać po viaplay i użytkownikach jednak może tak być.. a wystarczyłby bojkot usługi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, escapers said:

Znaczy tyle, że takie viaplay pozbawiło nas super jakości jaką miałeś np w eleven 4K.. teraz dali szajs za który trzeba im płacić i nie ma alternatywy.. 

I właśnie o ten brak alternatywy chodzi.. rozumiałbym jakby dali tą samą jakość.. ok niech kosztuje dwa razy tyle, skoro ktoś pozwolił na zakup licencji.. ale nie powinno być tak, że ktoś robi monopol i daje Ci ochłapy, aby tylko zarobić jak najwiecej.. ale jak widać po viaplay i użytkownikach jednak może tak być.. a wystarczyłby bojkot usługi.. 

 

Takich ochłapów to nie dają, bo masz do dyspozycji chociażby 4 różne dodatkowe przekazy F1, których w Eleven nie było. Studio też jest o wiele lepsze.

A alternatywa jest - F1 TV, która jako oficjalna usługa też się na 4K się nie zdecydowała, a i HD nadają niewiele lepsze cyferkowo od Viaplay.

Jak widać więc w samym F1 jakoś nie mają fetyszu rozdzielczości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bgmnt napisał(a):

Takich ochłapów to nie dają, bo masz do dyspozycji chociażby 4 różne dodatkowe przekazy F1, których w Eleven nie było.

Na razie to bardziej ciekawostka. Tak jak piszą koledzy, szkoda, że nie ma możliwości wybrania sobie chociaż 2 streamów i podzielenia ekranu. Ewentualnie jeden zbiorczy stream gdzie mam transmisję z komentarzem, mapkę i live timing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...