Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, tyrla napisał(a):

Aż nie dołączysz emoji6.png

Już dołączyłem. Aktywowałem sobie w opcji włącz-wyłacz ze względu na mecze Lecha w Lidze Konferencji, więc do końca marca spokój. Wychodzi 17zł na miesiąc, więc nie tak źle. 

 

Ale same namawianie do aktywacji poprzez ten spaming mailowy jest zadziwiający. Aż tak im zależy? Może mają w kontrakcie konieczność pozyskania jakiejś określonej liczby subskrybentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale same namawianie do aktywacji poprzez ten spaming mailowy jest zadziwiający. Aż tak im zależy? Może mają w kontrakcie konieczność pozyskania jakiejś określonej liczby subskrybentów?

C+ wyłożył dużą kasę na Viaplay, to chce teraz ją odzyskać, więc zachęcają do wykupienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pawop napisał(a):

C+ wyłożył dużą kasę na Viaplay...

W jakim sensie? C+ płaci raczej za sublicencję Premier League, a w ramach umowy o współpracę pewnie mają obowiązek promować Viaplay, m.in. wysyłając emaile swoim abonentom. Zresztą ja bym tego nie nazywał spamowaniem, ponieważ wycofanie zgody na marketing mailowy to tylko kilka kliknięć w ustawieniach i się ma spokój już. U prawdziwych spamerów nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, dsd said:

 Zresztą ja bym tego nie nazywał spamowaniem, ponieważ wycofanie zgody na marketing mailowy to tylko kilka kliknięć w ustawieniach i się ma spokój już. U prawdziwych spamerów nie ma takiej możliwości.

Owszem ale kosztuje to 5zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał(a):


C+ wyłożył dużą kasę na Viaplay, to chce teraz ją odzyskać, więc zachęcają do wykupienia.

Pisałem o tej wymaganej liczbie subskrypcji, bo z tego co pamiętam jeden z operatorów zagranicznych - firma Yes - dołączyła Disney+ do swojej oferty i jednocześnie zobowiązała się pozyskać 100tys. abonentów w pierwszym roku i przekroczyć liczbę 200tys. do końca trzeciego roku. 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/jak-odbierac-disney-serwis-streamingowy-izrael-bezeq-yes-dystrybucja-umowa

 

Zastanawiam się czy C+ ma podobną umowę z Viaplay. Tym bardziej, że sam przedstawiciel Viaplay informował, że w związku z umową z C+ skorygowali liczbę subskrybentów, która chcą pozyskać o 200 tysięcy w górę. 

 

To by w jakimś stopniu mogło tłumaczyć ten ciągły spaming. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie? C+ płaci raczej za sublicencję Premier League, a w ramach umowy o współpracę pewnie mają obowiązek promować Viaplay, m.in. wysyłając emaile swoim abonentom. Zresztą ja bym tego nie nazywał spamowaniem, ponieważ wycofanie zgody na marketing mailowy to tylko kilka kliknięć w ustawieniach i się ma spokój już. U prawdziwych spamerów nie ma takiej możliwości.
W podobnych sytuacjach jest tak, że płaci się zgodnie z jakimś przelicznikiem (np. ustalona kwota x ilość abonentów) i oferuje się serwis według własnego widzimisię. Tak było z PSP. Sublicencja PL to w tym przypadku dodatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do kwestii mailingu C+ w sprawie Viaplay. Dzisiaj zamówiłem telefonicznie Eleven. Dostałem od nich trzy e-maile. Pierwszy z potwierdzeniem włączenia pakietu, drugi z regulaminem opcji dodatkowej, a trzeci... "AKTYWUJ DOSTĘP DO VIAPLAY". 😂🤣 Nawet tutaj próbują to władować. Każda okazja dobra. Mniejsza o to, że mam aktywny za 34zł. I to u nich. 

 

Ktoś tu pisał wcześniej,  że po wejściu aplikacji na dekodery nie ma już transmisji meczów ligi niemieckiej i angielskiej na specjalnych kanałach dedykowanych. Jak się okazuje - cały czas są. 3 najlepsze mecze Bundesligi i cała Premier League. Mecze można również oglądać w CANAL+Online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, k05 napisał(a):

@dsd nic nowego w Viaplay. Już w zeszłym roku było podobnie. Z polskim komentarzem będzie kolejny mecz emitowany dzisiaj o 17:35 (chyba Anglia - Szkocja) i jutrzejszy: Włochy - Francja. 

No i faktycznie, Grzędowski (z Polskiego Radia) i Liedel (trener rugby) bardzo profesjonalnie komentowali mecz Anglia-Szkocja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay nie będzie transmitować w otwartej telewizji 4 wyścigów F1.

Co na to FIA?

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/jak-ogladac-viaplay-transmisje-formula-1-wyscigi-plan-relacji-komentarzy-podwyzka-promocja-pakiety-jak-zrezygnowac

 

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Viaplay jest drogi, żeby zapewnić stabilność kursową złotówki do euro, pewnie jakby było euro, to kosztowałby 9.99 EUR. Na umowach Viaplay jest dużo tańszy, tylko z tego się cieszyć, ciekawe jak UEFA poprowadzi następne przetargi na LM i Ligę Narodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pikseli sobie sam nie dorobi. Tzn teoretycznie skaluje sobie rozdzielczość ale są to sztuczne piksele. 

 

Krótko mówiąc, wysoki bitrate + słaba rozdzielczość - kicha.

Słaby bitrate + wysoka rozdzielczość - też kicha, szczególnie przy dynamicznych scenach. 

 

Dla dobrego obrazu obydwa parametry muszą być jak najwyższe. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...