Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Adamus said:

Na meczu MU ,jakość była tragiczna,ktos oglądał ?

Nie zacięło ani razu (do czego to doszło by cieszyć się takimi rzeczami?), dźwięk lekko rozjechany w studio ale na meczu było ok. Obraz jak zwykle kaszanka :) dalsze obiekty nieostre, obraz potrafił się rozjechać. Nihil novi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz chyba jakiś magiczny telewizor, co ktoś napisze, że obraz słaby to u Ciebie nigdy nie było problemu. Co to za cudeńko techniki?  
Oczywiście, że były problemy i nie raz o nich pisałem. Jeżeli jednak ktoś pisze, że coś nie tak, to jeżeli u mnie było ok, to pisze o tym i nie interesuje mnie czy to się komuś podoba czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, mingo napisał:
Ty masz chyba jakiś magiczny telewizor, co ktoś napisze, że obraz słaby to u Ciebie nigdy nie było problemu. Co to za cudeńko techniki? emoji6.png 

Oczywiście, że były problemy i nie raz o nich pisałem. Jeżeli jednak ktoś pisze, że coś nie tak, to jeżeli u mnie było ok, to pisze o tym i nie interesuje mnie czy to się komuś podoba czy nie.

Ale mi nie chodzi o problemy z zacinaniem czy wywalaniem transmisji, bo o takich pamiętam, że pisałeś. Zwracam tylko uwagę, że jak ktoś napisze o pikselozie albo mydle to u Ciebie zawsze obraz był dobry. 

 

No chyba, że masz inna definicję dobrego obrazu. Dla mnie dobry to taki kiedy widzę wszystko wyraźnie, przy ruchach kamery nie mam rozmazań itp. 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpatrzyłem teraz Lecha z odtworzenia (wczoraj tvp) jakość mizerna jeszcze dalekie kadry jako tako ale radość kibiców po bramkach to zupa pikseli. Oglądałem w towarzystwie seniora 70+ i dla niego wszystko było ok jakby oglądał telewizję... Samsung 55 cali. Tak więc nie dziwią mnie głosy niektórych, wystarczy ze jest płynnie i bez zwiech i dla niektórych jest to akceptowalne. Ja powiem tak od biedy można obejrzeć ale płacenie za taką  jakość ehhhh ... No cóż sam póki co płacę aż się sobie dziwię... 

Edytowane przez kornerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kornerek napisał:

Oglądałem w towarzystwie seniora 70+ i dla niego wszystko było ok jakby oglądał telewizję... Samsung 55 cali. Tak więc nie dziwią mnie głosy niektórych, wystarczy ze jest płynnie i bez zwiech i dla niektórych jest to akceptowalne. 

Wszystko zależy od punktu odniesienia. Senior, z którym oglądałeś, pewnie doskonale pamięta czasy telewizji czarno-białej i związane z nią uroki. Młodzi z kolei od dawna wiedzą już jak prezentuje się 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o problemy z zacinaniem czy wywalaniem transmisji, bo o takich pamiętam, że pisałeś. Zwracam tylko uwagę, że jak ktoś napisze o pikselozie albo mydle to u Ciebie zawsze obraz był dobry. 
 
No chyba, że masz inna definicję dobrego obrazu. Dla mnie dobry to taki kiedy widzę wszystko wyraźnie, przy ruchach kamery nie mam rozmazań itp. 
Jeżeli nie było kłopotów z serwerami, to nigdy nie miałem mydła. Bywało, że czasem murawa pływała, ale była zasługa dosyłu jak z zeszłym roku na C+
Jeśli ktoś ma ciągle mydło i pikseloze, to znaczy, że obraz nie wchodzi mu na najwyższy profil, wtedy warto sprawdzić czy wina nie leży po jego stronie.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pawop napisał:

Jeśli ktoś ma ciągle mydło i pikseloze, to znaczy, że obraz nie wchodzi mu na najwyższy profil, wtedy warto sprawdzić czy wina nie leży po jego stronie.

 

 

Potrafię rozróżnić kiedy jest a kiedy nie jest najwyższa dostępna jakość. To widać po płynności. 

 

Jeśli dla Ciebie to co jest na najwyższym profilu jakościowym nie jest pikselozą to nie ma sensu dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, cidik napisał:

tak, dostajesz dane logowania od Canal+ i masz nowe konto w Viaplay

Nie koniecznie musisz mieć nowe konto, w mailu od c+ jest link jeśli chcesz mieć subskrypcję na dotychczasowym koncie. Sam tak zrobiłem i wszystko dziala. Pytanie jak to zadziała jeśli ktoś ma aktywna subskrypcję, u mnie skończyła się kilka dni wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...