Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.09.2022 o 02:03, Pawop napisał:

Nic na to nie wskazuje


Na pewno można by było dopłacić i mieć pełny pakiet

 

Te komunikaty o braku transmisji w danym pakiecie raczej nie wzięły się znikąd. W takie przypadki nie wierzę.

 

Co do kwestii dopłaty do "pełnej oferty" gdyby wprowadzili pakietyzację pewnie byłoby to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W studio gadające głowy maja równo dźwięk z ustami? Bo u mnie rozjeżdża się- żeby było śmieszniej to w studio mniej niż jak przez chwile łączyli się z typem ze stadionu

moze kolejny urok ich świetnych apek- tym razem webos

Edytowane przez utede
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie w instant highlights, była okazja Lecha z ponad 4 min opóźnieniem do rzeczywistości, pewnie dlatego że jest dużo spotkań LE i LKE
EDIT: Wybacz realu autokorekta zrobiła z wielkiej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adamus napisał:

Na Tizenie,na meczu Lecha byla duża pixeloza

Jak włączyłem gdzieś w środku meczu na początku faktycznie pojawiłay się kwadraty z pixelizacją.

Pod względem płynności było dobrze..a reszta nie była ok. 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na meczu Lech jakoś obrazu mówiąc delikatnie była słaba, w porównaniu do transmisji w TVP obraz wyglądał jak w jakości SD, murawa wyglądała w czasie ruchów kamery jak falujące morze.

Włączyłem też kilka innych transmisji i tam obraz był w lepszej jakości, prawdopodobnie dlatego że tam był w rozdzielczości 720 z bitrate 5, a przy 1080 musi być min. 8 bitrate, dopóki nie podniosą bitrate przy transmisjach w rozdzielczości 1080 to niech już lepiej nadają w 720 co oczywiści też uważam za śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jack777 dokładnie tak było jak napisałeś.

1080p nie pomaga w zwiększeniu jakości bez dobrego bitrate.

 

Jak ktoś pisze, że było OK to naprawdę i szczerze trudno mi w to uwierzyć.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...