Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O widzę, że nie działa odtwarzanie od początku meczów, które zaczęły się o 18:30. Szkoda bo nie było mnie wtedy w domu i myślałem, że teraz skorzystam z jednego z nielicznych plusów Viaplay. Ale jak cofam zarówno na lapku jak i Mi Boxie to nic się nie dzieje. Pewnie zadziała dopiero o 22 jak skończą transmitowanie na żywo planszy "Thanks for watching".

I w ogóle to fajnie jakby mieli jakąś opcję oglądaj od początku bo jak chcę sobie włączyć mecz już trwający to przecież jak włączę na żywo i zanim cofnę (zakładając, że to działa) to zazwyczaj już zobaczę wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem temat i widzę, że były tradycyjne problem techniczne z meczami o 18:30.

Nosz kurde, myślałem, że chociaż streamy z odtworzenia będą działać poprawnie, a stream z Chelsea-Everton pokazuje obraz

dopiero po przewinięciu do 19:02 i jest wtedy 30 minuta meczu co tylko świadczy, że wcześniej żadnej transmisji nie było.

To jest kpina i żenada. To nie jest warte złamanego grosza, a co dopiero mówić o 55 zł. 

Edytowane przez dynecik
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, patryszq napisał:

Wpierw lament krzyk i odgrażanie sie za 720p , a wystarczy że ten sam syf puści się Wam przez znaczek C+ i nagle jakie to jest wyborne , ten obraz , ta trawa , i słychać jak sędzia pierdnął bo dźwięk sie odbił 5.1 💁‍♂️🤢

 

No właśnie o 5.1 w EPL możemy chyba raz na zawsze zapomnieć. Zostały już tylko spotkania Ekstraklasy i czasami spotkania na TVP1/TVP2 (źle zmiksowane). Jak dla mnie 5.1 jest dużo ważniejsze od 4K, ale z 4K jest jeszcze gorzej, bo docelowo będzie chyba tylko przy okazji MŚ lub ME oraz wybranych meczów Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem pierwszy lepszy mecz z odtworzenia z Bundesligii.

Frankfurt- Bayern.

Jest płynność i utrzymywany profil jakościowy.

Natomiast sama jakość jest tragiczna, murawa paskudnie wygląda gdyc poruszają się piłkarze.

Ogólnie mam wrażenie jakości SD.

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo w internecie widzę ppdobnych wpisów. Nie maja one miejsca w przypadku innych usług streamingowych, wrecz te watki są zamarle na forum. W masowy spisek przeciwko Viaplay nie wierzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały "obejrzyj ponownie" na ich stronie nie pozostawiają złudzeń co do wczorajszych problemów technicznych - szkoda, że znikną po 48h bo było dowód.

Mecz Chelsea-Everton dostępny od godziny 19 - po uruchomieniu jest 31 minuta meczu.

Mecz Dortmund-Leverkusen dostępny od 19:10 - po uruchomieniu jest 38 minuta meczu.

Na szczęscie jest taka strona soccercatch i tam sobie obejrzałem cały mecz z odtworzenia.

Podobnie jak wcześniej magazyn premier league preview z zapowiedzią kolejki bo Viasyf nie raczył takiego zamieścić.

 

Pomijając problemy techniczne jak Wam się podobała wczorajsza multiliga ?

Dla mnie to kompletna amatorka. Przecież w tych redakacjach chyba jest wcześniej jakieś kolegium, narada gdzie powinni się zastanowić jak coś pokzać, a nie wszystko robić na żywca.

W pierwszej połowie była to właściwie transmisja meczu Tottenham-Southampton tyle, że z komentarzem moderatora i tylko przerywali ja jak gdzieś indziej padła bramka.

W drugiej to trochę zmienili. Mecz Tottenham leciał z oryginalnym komentarzem i przełączali się losowo na inne mecze. Niestety żeby w tym czasie pokazać jakieś powtórki ciekawych sytuacji z danego meczu to już wyższa technika.

Pod koniec drugiej połowy ogarnęli nawet dżwięk emitowany gdy pada bramka na innym stadionie. Niestety koordynowanie tego wszystkiego to chaos i amatorka. Moderator raz się odzywa, raz nie. Kiedy padła pierwsza bramka w Newcastle-Nottingham to obraz pokazano dopiero przy drugiej powtórce czyli ktoś zaspał, a były tylko 4 mecze do śledzenia przecież. Jak padłą bramka dla Leeds na 2:1 to najpierw powędrowaliśmy na chwilę na Tottenham-Southampton.

W porównaniu do tego jak to robił Canal+ to aż się odechciewa oglądać. Kliencie płać i płacz.

 

Miał być Big Ben Weekend, a wyszedł z tego gang bang na klientach.

Edytowane przez dynecik
  • Popieram 2
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tyrla napisał:

 


Czyli wychodzi no to że większość z użytkowników na nieaktualną wersję aplikacji emoji1787.png

Jak również, że tam do obsługi zatrudnione są boty skoro reagują na takie zawołania:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wczoraj akurat na żywo nie mogłem oglądać PL, bo praca, no ale słyszę, że były problemy. No ale to , że nawet w odtworzeniu nie ma części meczów i PL i Bundesligi z 18 30 to jest problem. Nie wiem jak oni to dalej widzą, staram się nie wieszać na nich "psów" bo osobiście problemy miewam dość rzadko. Ale zdecydowanie to nie jest ten poziom, który taki serwis powinien pokazywać.  Marketingowo to slabo wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...