Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie już w meczu z odtworzenia PL profil jakościowy jest ..na tym samym poziomie ( Android tv).

W Canal+ Online, Apple TV - można, ale na Android Live jeszcze z tym mają problem.

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poczytałem te wszystkie wypowiedzi i jestem ciekaw, czy ci forumowicze najaktywniejsi w temacie, wiedzą jakie były wyniki meczów?

Bogdan tak się rozpisał, że nawet nie wiadomo kiedy a 3 tyś. postów mu stuknęło. Brawo!!!👏

Gdyby przyjrzeć się screnom, które zamieścił @bgmnt , to widać jednak różnicę np. Sky Sport kontra Viaplay na korzyść Sky. Tak samo przewaga C+ nad  Viaplay.

2.jpg

Edytowane przez TaTo46
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to już ktoś napisał przyszły takie czasy, że zamiast rozmawiać o samej piłce to co kolejkę będzie dyskusja co komu kiedy padło, buforowalo na czym oglądał i jak było u szwagra... Podsumowując bogaci Szwedzi cofnęli nas w rozwoju... Wczoraj poskakalem między mieczem niemieckim i angielskim i jak to się nie poprawi nie zamierzam więcej za to płacić. Niemiecki rozmyta trawa natomiast angielski drżenie obrazu.... A potem przenoslen się w przyszłość włączyłem na C+ legie.... Komfort wzrósł o niebo... Trzeba będzie chyba nastawić się na 2 mecze PL w C+, Lewego i trochę polskiej i weekend się przeżyje... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie namachaliscie 600 stron  o viaplayu a wystarczy jedno zdanie, to jest tragedia. Tego nie da się oglądać płynności brak zacięcie w 33 minucie meczu. Trzeba było wyjść i wejść w 40 minucie zbierało mnie na wymioty nie dałem rady patrzeć w obraz. Skończyłem oglądanie liva na zawsze jak mi dopłaca za to, to nie wezmę. Oglądałem bezpośrednio przez tv OLED Panasonic. 

Edytowane przez Czosniak
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niewiele zmieniła się sytuacja.

Nie mam boxa 4k ani apki na TV c+online co automatycznie mnie zmusza, żeby mieć viaplay. 

 

Jakość transmisji jest dopuszczalna. Studio fajne.

Oglądałem trochę Bayern ale odpuściłem bo nie lubię znęcania się na rywalem.

Trochę lipa, że nie udało im się połączenie z komentatorami. W efekcie komentator wyszedł kilka minut przed końcem pierwszej to prowizorka.

Arsenal też znośnie wyglądał.

 

Cały czas ciekawi mnie ten magazyn w poniedziałek finalnie ma trwać koło 2 godzin.

Ja mam nadzieję, że na początku magazynu puszczą wszystkie skróty i potem będzie pogadanka bo jak mają na myśli system, żeby był pojedyńczo każdy skróty i po nim pogadanka o danym meczu to będzie kiepsko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako laik i kompletnie nie interesujący się pilką, po za mistrzostwami świata, obejrzałem początek meczu PL razem z kawałkiem studia. Jeśli studio dało się oglądać, gdyż był stabilniejszy obraz, tak gdy poszła piłka w ruch, była jedna, wielka kaszana. Na dłużej tego obrazu nie da się oglądać. Bolą i krwawią oczy. Może telewizor za słaby, bo leciwy Sony 32 cale. Ale z aplikacji Viaplay na boxie Playa, przełączyłem się na chwilę na dowolnie inny kanał sportowy. Liga Portugalska na Eleven 3 zupełnie lepiej wyglądała. Tak samo mecz Legia Warszawa na którymś z Canal+. Jeśli tak ma wyglądać PL przez cały sezon, to współczuję jej wiernym fanom. Nie ma znaczenia, że Viaplay idzie przez internet. Celowo obniżają bitrate, aby można było cokolwiek obejrzeć niż męczyć przerwami w transmisji. Na aplikacji na iPadzie Pro 12.9 nieco lepiej wyglądało. Ale nadal widziałem te same mydlane kolory mimo, że iPad ma technologię XDR i polepsza odbiór.

I faktycznie mecz Bundesligi był przyjemniejszy dla oka.

Wcześniej oglądałem transmisje z Tour De France na Eurosport w PBGO oraz Tour De Pologne w TVP Sport Online. Mimo, że warunki do transmisji gorsze (kamerzyści w nieustannym ruchu + kamera z helikoptera), to sama rozkosz było oglądać. I jakoś dało radę oglądać wszystko przez internet.

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podział najwcześniej mogą zrobić w 2023, jak pojawi się Formuła 1. W Szwecji mają trzy pakiety: Film, Medium (Film i Sport bez PL i F1) oraz Total (z całym sportem premium). Inna sprawa, że 100 zł za cały pakiet pod koniec 2023 będzie miało dla nas inną wartość niż obecnie. Im bliżej 2024 roku i wyborów, będzie powoli wprowadzać się pensję minimalną 4000 brutto. Czyli za dniówkę sprzątaczki lub portiera można mieć Viaplay na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_Co masz na myśli pisząc "normalnej" cenie? 
 

Mam na myśli jakieś optimum+ z dopełnieniem do exstra do tego canal+ canal+4K mistrzowska piłka eleven viaplay i netflix i to wszystko za nie więcej niż 120zł ale to nie ten temat.
@_Artek_
Dalej zastanawiasz się nad Viaplay od Play-a za 20 ziko,bo ja tak.
Nie wiem co robić,gorzej jak podzielą na pakiety, 1 BL w niższym,PL w wyższym

Ja czekam jaką cenę poda c+ po otwartym oknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, swordfish napisał:

Ten podział najwcześniej mogą zrobić w 2023, jak pojawi się Formuła 1. W Szwecji mają trzy pakiety: Film, Medium (Film i Sport bez PL i F1) oraz Total (z całym sportem premium). 

U nas już  jest Total.

Jak wprowadzą pakietyzację o której wspominasz nowi subskrybenci być może będą mieć do wyboru 2-3 pakiety: Medium, Total. Bez podpisywania długoterminowych umów.

A promocje kiedyś się kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, leonk1974 napisał:

Gdzie jest w Play Viaplay za 20 zł skoro pokazuje mi normalnie 34 zł?

Zle napisałem, w Play box.-pakiet podstawowy

U konsula na chat wyrwiesz za 20 ziko

 

https://www.play.pl/nowy/oferta/play-telewizja/?gclid=Cj0KCQjworiXBhDJARIsAMuzAuw0YqXEJd2KRRPds7W9aTVGPZdfgpw8abRjl21IByob7oXfLe-0e_kaAnxDEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą przewagą Viaplay nad C+ jest możliwość obejrzenia transmisji w ciągu 48 godzin. C+ jeszcze na to nie wpadła, że ludzie pracują itd i nie zawsze są w stanie oglądać wszystko na żywo. Ta możliwość obejrzenia np transmisji z treścią do 8 godzin wstecz to zdecydowanie za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Canal+ Online brakuje  możliwości obejrzenia transmisji do 48 godzin wstecz.

Viaplay za to brakuje full HD i jest niski bitrate.

Nie wspominając o zapowiedziach 4K w PL.

Dla niektórych mogłaby to być też  zachęta do podpisania długoterminowej umowy.

Nie ma idealnego serwisu sportowego.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...