Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, mara68 napisał:

Trochę dziwne jest dla mnie że dając i do 1080p i do 720p 5 Mb/s. nie przełączyli dotychczas wszystkich transmisji do Full HD.

Pewnie to jest niemożliwe, aby ponad dwie transmisje w tym samym czasie były w 1080p, po prostu im serwery nie wyrobią.

W dniu 5.03.2022 o 20:05, Simi90 napisał:

Mam pytanie, czy jest jakaś metoda na wykluczenie frame droppingu w transmisjach na żywo? Transmisji się nie da oglądać zarówno przy ustawionym 1080p50hz jak i 60 bo jest co chwile dropping. Urządzenie: C+ Box 4K

KODI i wtyczka Viaplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć o co w tym chodzi. Generalnie jak idzie z tym samym bitrate to dla łącz bez różnicy. Dla sprzętu to też nie jest jakaś dodatkowa robota wielka ten wyższy profil, zwłaszcza, że bazowo feedy i tak w większości dostają pewnie w 1080.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Kupiłem LG oleda i mam problem z odtwarzaniem sportu na żywo. Cały czas włącza się buforowanie kręcąc kółko na 3, 4 sekundy później z 30 sek normalnie i dalej na nowo. Dzieje się tak gdy w apke wchodzę bezpośrednio z tv. Jeżeli aplikacje odpalam przez ps4 problem nie występuje. Może ktoś coś pomóc? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2022 o 15:13, kisiel95 napisał:

Pewnie to jest niemożliwe, aby ponad dwie transmisje w tym samym czasie były w 1080p, po prostu im serwery nie wyrobią.

KODI i wtyczka Viaplay

Potwierdzam na c+ box 4k na aplikacji obraz przeskakuje co kilka sekund. Na kodi jest dobrze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem sobie dwa mecze na Android TV i nic się nie zmieniło.

Na Canal+ Online mecz z pełną płynnością, bez spadków jakości i obraz przyjemny dla oka 

Viaplay..szarpanie obrazu, spadki jakości, nie da się oglądać.

Na Apple TV jakby nie ten sam mecz i już jest w porządku.

Tak czy inaczej oglądam i  kibicuję Wiśle Kraków 😉

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lakiman napisał:

Porównałem sobie dwa mecze na Android TV i nic się nie zmieniło.

Na Canal+ Online mecz z pełną płynnością, bez spadków jakości i obraz przyjemny dla oka 

Viaplay..szarpanie obrazu, spadki jakości, nie da się oglądać.

 

 

Ostatnio sprawdzałem na Amazon FireSticku - zero problemów

Tydzień temu 5 marca - mecz Bayernu via Mi Box - zero problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, aandin napisał:

A ja się zastanawiam dlaczego u mnie takie objawy nie występują.  Wcześniej były rzadko a od jakiegoś czasu wcale.

 

A Ty wiesz, że niektórzy piszą o problemach z Viaplay "z przyzwyczajenia" nawet wtedy, gdy ... nie subskrybują usługi? Po prostu niektórzy tak mają, uwielbiają dbać o "czarny PR".

Edytowane przez grreg2084
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...