Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, tail# napisał:

Z resztą przy tak marnej jakości nie mają co zabezpieczać. 

No pewnie. Najlepiej dać się robić w trąbę Januszom, pozwolić się okradać bezkarnie, bo licencje przecież otrzymali za czapkę gruszek. Paradne 🙂

Z takim podejściem "klientów", to ja współczuję każdemu, kto tu chce wejść, na ten cyrkowo - śmieszny, polski rynek telewizyjny. 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tail# napisał:

Skoro chcę sprawdzić działanie na darmowym okresie próbnym, to do czego im potrzebna moja karta płatnicza? To kompletny bezsens.

Chcą, abyś dodał automatyczną płatność cykliczną. Jest szansa, że klient "zapomni" anulować odnawianie subskrypcji i wpadnie kasa za kolejny miesiąc. Robią tak wszyscy - Apple, HBO, Prime, Netflix itd.

Jedynie mogliby wprowadzić dodatkowe możliwości płacenia - karty podarunkowe, paypale, bliki, zasilanie przelewem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Toma441 napisał:

No pewnie. Najlepiej dać się robić w trąbę Januszom, pozwolić się okradać bezkarnie, bo licencje przecież otrzymali za czapkę gruszek. Paradne 🙂

Z takim podejściem "klientów", to ja współczuję każdemu, kto tu chce wejść, na ten cyrkowo - śmieszny, polski rynek telewizyjny. 

Przestań ich bronić, bo dobrze wiesz o co mi chodzi. Zachwalacie tego operatora jakby nie wiadomo co oferował, a w praktyce jest zupełnie inaczej. Co mnie obchodzi ile wyłożyli za licencję. Ja patrzę na to jako klient i oczekuję profesjonalizmu. Płacę to wymagam. Pisałem wcześniej że mogę zapłacić znacznie więcej niż 34zł ale pod warunkiem że będzie jakość, a nie ochłapy. BTW Lewandowskiego szykują do zmiany klubu. Jeśli tak się stanie, to Ci którzy mieli zamiar oglądać bundesligę w Viaplay ze względu na niego tej usługi tym bardziej nie wykupią.

@swordfishteż tak pomyślałem że to jest celowo żeby liczyć że klient zapomni. Np. w Skylink płatność kartą jest realizowana jako pojedyncza płatność z przewalutowaniem bez dodawania karty i jak widać można, w Viaplay się nie da. 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth napisałem, że np. jak płacę kartą w Skylink, to nie ma czegoś takiego więc nie wszędzie. Jeśli kolejny miesiąc nie zapłacę, to dostęp zostaje automatycznie wyłączony.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tail# napisał:

Napisałem, że np. jak płacę kartą w Skylink, to nie ma czegoś takiego więc nie wszędzie.

Streaming wymaga karty płatniczej. Wszędzie: Viaplay,  Netflix , Amazon , Apple TV+ ,  HBO GO ,  Disney+ ,  Hulu ,  HBO MAX , Spotify , Tidal , Amazon Music , Ipla ,  Canal+Online itd.

 

13 minut temu, bredny napisał:

Nie, o Your Honor z Brayanem Cranstonem maxresdefault_yn4t.2560.jpg

Nie ma , tego serialu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym. 

Canal+Online mogę dopiąć do rachunku telefonicznego, podobnie Amazon czy Netflix. 

Netflix ma też karty przedpłacowe dostępne chociażby w kioskach. 

Player też swego czasu umożliwiał płatność tylko przez podpięcie karty. Jednak później dano wybor. Teraz można płacić albo kartą albo jednorazowo przelewem.

 

Więc jak się chce to się da. Tylko wiadomo, że dla każdego oferenta najlepsza jest karta płatnicza. Bo a może jednak zapomni jej odpiąć i poleci opłata na kolejny miesiąc. 

 

Z resztą po Viaplay trudno spodziewać się takiego ruchu skoro nawet jakość obrazu u nich jest kiepska. 

 

Godzinę temu, Toma441 napisał:

No pewnie. Najlepiej dać się robić w trąbę Januszom, pozwolić się okradać bezkarnie, bo licencje przecież otrzymali za czapkę gruszek. Paradne 🙂

 

"Za czapkę z gruszek" pewnie nie. Ale nikt nie kazał im windować tak bardzo cenę w górę jak to donoszą inne media.

Może wtedy mogli zaoferować inne formy płatności i starczyłoby na lepszą jakość obrazu. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu nie powala , z tym się zgodzę , ale by teraz czepiać się,  że wymagana jest karta płatnicza to już staje się powoli takie nasze,  typowe marudzenie. Jak ktoś jest uprzedzony od początku,  to sobie wynajdzie kolejny powód do narzekań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Jak ktoś jest uprzedzony od początku,  to sobie wynajdzie kolejny powód do narzekań. 

Nie wiem dlaczego się dziwisz że ludzie są uprzedzeni? Przecież to ty od samego początku zanim jeszcze wystartowali piałeś z zachywtu jaki to będzie nowoczesny dostawca, a wyszła totalna klapa. Gdyby mieli wszystko w porządku jeśli chodzi o jakość uslugi nikt by ich nie negował, a napewno nie ja. Teraz tylko pozostaje czekać i mieć nadzieję że się poprawią.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tail# napisał:

Przestań ich bronić, bo dobrze wiesz o co mi chodzi. Zachwalacie tego operatora jakby nie wiadomo co oferował, a w praktyce jest zupełnie inaczej. Co mnie obchodzi ile wyłożyli za licencję. Ja patrzę na to jako klient i oczekuję profesjonalizmu. Płacę to wymagam. Pisałem wcześniej że mogę zapłacić znacznie więcej niż 34zł ale pod warunkiem że będzie jakość, a nie ochłapy. BTW Lewandowskiego szykują do zmiany klubu. Jeśli tak się stanie, to Ci którzy mieli zamiar oglądać bundesligę w Viaplay ze względu na niego tej usługi tym bardziej nie wykupią.

@swordfishteż tak pomyślałem że to jest celowo żeby liczyć że klient zapomni. Np. w Skylink płatność kartą jest realizowana jako pojedyncza płatność z przewalutowaniem bez dodawania karty i jak widać można, w Viaplay się nie da. 

To żadna obrona, to krytyka żałosnej argumentacji. Zakup subskrypcji to zakup jak każdy inny w internecie. Ty masz swoje oczekiwania, a nadawca swoje, miedzy innymi takie, że nikt nie będzie go robił "w bambuko" i szczególnie na polskim rynku ma prawo się chronić. Netflixa już w PL robią dostatecznie długo. Zresztą karta płatnicza, jako podstawowy wariant funkcjonuje już niemal u każdego operatora. Można do tego celu założyć kartę wirtualną w swoim banku. Jeśli takiej karty nie doładujesz, środki nie zostaną pobrane. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, supersupreme napisał:

a tutaj dalej ten sam syf w temacie xD. dla odmiany moge polecić całkiem przyjemny serial "head" na polskim viaplay. co ciekawe produkcja hbo i hulu a premierowo w tym serwisie o ile dobrze mi się wydaje...

Też polecam i też zwróciłem uwagę na to, że to produkcja...hulu japan i hbo nordic :)

A we wrześniu sporo seriali Epic Drama i  serial Jamestown, chyba pierwszy raz był w ofercie Prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...