Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest przy strzale, albo podaniu na duża odległość, gdy piłka całkowicie znika z wizji. Obstawiamy wtedy gdzie i do kogo trafi. Viaplay zapewnia świetną, rodzinną zabawę. Dlatego nędzna jakość przekazu i ciągłe klatkowanie obrazu nikomu nie przeszkadza.

TV Sony 65 cali- niestety nie HD ready

Edytowane przez jarekm51
  • Popieram 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jarekm51 napisał:

Najlepsze jest przy strzale, albo podaniu na duża odległość, gdy piłka całkowicie znika z wizji. Obstawiamy wtedy gdzie i do kogo trafi. Viaplay zapewnia świetną, rodzinną zabawę. Dlatego nędzna jakość przekazu i ciągłe klatkowanie obrazu nikomu nie przeszkadza.

TV Sony 65 cali- niestety nie HD ready

Ja mam to szczęście,że do dzisiaj posiadam telewizor plazmowy wyprodukowany przez LG w 2013 roku.Działa znakomicie i nawet Viaplay wygląda całkiem dobrzeNie ma żadnych zacięć ani pikselozy.Wiadomo,że mogło być lepiej ale nie jest wcale źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jarekm51 napisał:

(...) Dlatego nędzna jakość przekazu i ciągłe klatkowanie obrazu nikomu nie przeszkadza.

TV Sony 65 cali- niestety nie HD ready

 

Mi przeszkadza klatkowanie (też mam TV Sony). To wina aplikacji/androida (na telefonie z androidem też mam mikroprzycinki), na PC działa mi płynnie.

Edytowane przez misieq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dziwne jest to,że np. na kompie masz możliwość wyboru jakości obrazu z narzuconego ''automat ''na różne jakości do najwyższej,która u mnie nie odbiega od meczu z satelity ale na Samrt to dramat.

Widocznie nie ma możliwości na aplikacjach smart tv zrobienia takich ustawień !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 godzinę temu, Adamus napisał:

Czy też na Waszych TV 49'' i wyżej,piłka w czasie lotu, wygląda jak w trój wymiarze ?

 

1 godzinę temu, jarekm51 napisał:

Najlepsze jest przy strzale, albo podaniu na duża odległość, gdy piłka całkowicie znika z wizji. Obstawiamy wtedy gdzie i do kogo trafi. Viaplay zapewnia świetną, rodzinną zabawę. Dlatego nędzna jakość przekazu i ciągłe klatkowanie obrazu nikomu nie przeszkadza.

TV Sony 65 cali- niestety nie HD ready

Dużo razy było pisane, że to wina Androida. Problemy znikną od premiery Android TV 12, który automatycznie będzie dopasowywał liczbę klatek na sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Viaplay to aplikacja i to ona dekoduje sygnał, a nie dekoder w telewizorze jak to jest w przypadku np. telewizji naziemnej.


Nie do końca... aplikacja to jedno ale hardware w TV musi uciągnąć codec. Aplikacja nic ci nie da... jak "bebechy" w TV są za słabe.

Przykład - zastanawiałem się czemu np u Mnie ATV+ na Samusng z 2017 nie ma aplikacji. 4K HEVC biega pięknie ale fakt pozycje z ATVP+ idą ale klatkują... nie da się tego oglądać.

Moim zdaniem 720p do piłki... może służyć po "podglądania" przebiegu meczu a nie do "oglądania"... :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
26 minut temu, Adamus napisał:

Skrót meczu Herty widziałem,dziś premiera meczu u mnie :)

Wszystkie skróty są w 25 fps. Mecze na żywo w 50 fps, ale też trafiają się wyjątki w 25 fps.

15 minut temu, Cinemaniac4K napisał:


Nie do końca... aplikacja to jedno ale hardware w TV musi uciągnąć codec. Aplikacja nic ci nie da... jak "bebechy" w TV są za słabe.

Przykład - zastanawiałem się czemu np u Mnie ATV+ na Samusng z 2017 nie ma aplikacji. 4K HEVC biega pięknie ale fakt pozycje z ATVP+ idą ale klatkują... nie da się tego oglądać.

Moim zdaniem 720p do piłki... może służyć po "podglądania" przebiegu meczu a nie do "oglądania"... :) 

HW też ma oczywiście znaczenie, ale pomijam najtańsze telewizory z linuksowymi przeróbkami, bo Viaplay i tak na nich nie ma. Na Samsungu z 2015 r. Netflix w 4K działa bez problemu, a telewizor jest z niższej półki.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

.....jest jeszcze kilka niszowych sportów + (ewentualnie) skoki. 

Skoki , to mógłby być niezły pomysł.  W streamingu nie przypominam sobie by ktoś takie coś puszczał.

Oczywiście nie piszę o usłuagach operatorów takich jak Canal+Online, UPC TV GO czy nawet Eurosport Player.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Skoki , to mógłby być niezły pomysł.  W streamingu nie przypominam sobie by ktoś takie coś puszczał.

Oczywiście nie piszę o usłuagach operatorów takich jak Canal+Online, UPC TV GO czy nawet Eurosport Player.

 

 

Szef NENT na pytanie o zakup praw odpowiedział tylko "bardzo lubimy skoki" teoretycznie może to oznaczać zainteresowanie, a w praktyce wkrótce się przekonamy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...