Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma znaczenia co ty możesz zrobić. Jeśli usługa cyfrowa jest płatna, to nie ma reklam. Zasada ta obowiązuje w aplikacjach webowych, mobilnych, serwisach streamingowych...itd. Dobrze, że dołączyły też transmisje sportowe. Wyjątki oczywiście zawsze się znajdą, jak wspomniany przez ciebie Player.
Player to nie jest wyjątek. Są poprostu dwa pakiety: jeden z reklamami, drugi bez. Kupując ten tańszy godzisz się na reklamy
Jeśli komuś przeszkadzają dwie minuty reklam a nie przeszkadza 90
minut na ekranie to ja dziękuje:)
Proszę
Jak się ma tv z biedronki to faktycznie wszystko inne schodzi na drugi plan.
Mogłeś kupić porządny i byś nie narzekał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
14 minut temu, andrzejgratis napisał:

Równie dobrze mógłbym płacić 34 zł więcej za abonament w PC+ i mieć wszystko w jednym dekoderze... ale sa takie Wodniki i spółka którzy wolą płacić Viaplay za jedną ligę którą jest Bundesliga i "brak reklam".

To się przyzwyczajaj, bo przyjdzie taki czas, że każda liga będzie oddzielnie płatna i bez reklam.

3 minuty temu, Pawop napisał:

Player to nie jest wyjątek. Są poprostu dwa pakiety: jeden z reklamami, drugi bez. Kupując ten tańszy godzisz się na reklamy

Co jeszcze oprócz Playera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mógłbym płacić 34 zł więcej za abonament w PC+ i mieć wszystko w jednym dekoderze... ale sa takie Wodniki i spółka którzy wolą płacić Viaplay za jedną ligę którą jest Bundesliga i "brak reklam".
Każdy by wolał wszystko w jednym miejscu, ale jest to nierealne. Polak chce płacić jak najmniej za jak najwięcej. Jak na początki nc+ dało cenę za C+ 60 PLN, to wszyscy lamentowali, a taka cena z pewnością pozwoliłaby utrzymać przynajmniej część praw filmowych i sportowych. Dostalićie C+ za 20 PLN i jest płacz, że prawa tracą. Albo jedno albo drugie.
Nie ma alternatywy dla Bundesligi, więc jak ktoś chce ją oglądać jest skazany na Viaplay.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, GrubyBubu napisał:

Wszędzie w internetach pocisk z tej hiper jakości a tu niczym we wiadomościach TVP kilku twierdzi że jest super i wszyscy to w ogóle polaczki są i ślepi w dodatku...kabaretu ciąg dalszy default_smile.png

Każdy ma swoją tolerancję dla jakości obrazu, dyplomatycznie ujmując :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie widzi że 34 zł to nie tylko Bundesliga czy inne sportowe prawa które się na Viaplay zaczną? Powiecie że kiepskie filmy i seriale w tej cenie ale potrafimy płacić 60 zł za Netflix tylko za jakość obrazu i dźwięku a hiper max nowości tam nie ma . Ludzie,  dopiero co wystartowali a my walczymy na noże 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _Artek_ napisał:

Za darmo-to w polsce najlepsza cena :D ,ja po prostu poczekam rok i zobaczę co się będzie działo może zrezygnuje z eleven i wykupie viaplay i tyle. 

Ale w bogatszych krajach są od dawna i do dziś tylko 720p.

Dobrze, że w ostatnich dniach ogarnęli bitrate i FPS i podejrzewam, że na tym będzie koniec poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Użytkownik nie może wymienić więcej niż jednego (1) zarejestrowanego urządzenia na inne, w okresie dziewięćdziesięciu (90) dni kalendarzowych. Urządzenia, które można obecnie zarejestrować w celu korzystania z Serwisu są wymienione na Stronie Internetowej dla kraju zamieszkania Użytkownika. NENT nie gwarantuje działania ani kompatybilności żadnych indywidualnych urządzeń z Serwisem.

Tyle regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, czerstwy napisał:

A byli tu tacy eksperci co twierdzili że każdy co ma Viaplay będzie oglądał mecz w tym samym momęcie i nie będzie opóżnienia.A tu jest tak jak pisałem że jedno to urządzenia a drugie internet i ogląda się zupełnie co innego😂

Ja mam porównanie opóźnienia  do Sat-1 z Astry: Laptop 7 sekund, Apple TV 4K 16 sekund, Tizen 30 sekund.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, STARS.TV napisał:

Widzę, że większość zadowolona. No to ok, będzie biznes :) ale smutna prawda jest taka, że oni przepłacili (i to mocno) oby tylko wyrwać te prawa. A później wystawiają nam 720p i mamy klaskać. No można i tak, u mnie bez braw. Bez braw za jakość obrazka bo opakowane jest to fajnie. Tym większa szkoda.

Dokładnie. Kilku koleżków na Twitterze coś skrobnęło, tutaj parę osób napisało, że da się oglądać i nagle niektórym wyszło, że ludzie rzucili się na subskrypcję, 30 mln użytkowników, a jeszcze dojdzie Polonia z USA. I oczywiście są to subskrypcje opłacane na długo przed startem ligi, kiedy praktycznie nic w niej nie ma!

 

Jak widać, osoba siedząca w branży stwierdza jasno, że jakość nie jest dobra. Niektórzy będą jednak próbować się oszukiwać, że Kowalski nie widzi różnicy itd. Co mnie to obchodzi, że nie widzi - od tego że nie widzi, to jakość się nie polepszy. Jest kiepsko i koniec kropka. Pokazuje to tylko mentalność niektórych, nie liczy się jakość produktu, tylko fakt że jest nowa zabawka, co z tego że kulawa. Tacy klienci, co łykną wszystko i jeszcze będą dziękować, że nadawca raczył im pokazać mecz, to skarb z punktu widzenia inwestora. Nie do końca dobrze świadczy o samych odbiorcach.

 

To jest w tym najsmutniejsze. Ja na żadne sublicencje czy upadki nie liczę, będziemy skazani na ten badziew przez niemal dekadę.

11 godzin temu, tomik1 napisał:

Obecnie nie mam takiej możliwości, ponieważ abonuje Cyfrowy Polsat, a jak wszyscy wiemy nie posiadają dekodera 4K i raczej szybko go nie wprowadza.

Mogliby się ogarnąć, bo tym swoim zacofaniem blokują LM. Po Euro, które było w 4K, środowy mecz o Superpuchar Europy pod względem jakości nie robił dobrego wrażenia. Teraz zaczęła się transmisja meczu Manchester United - Leeds United, leci w 4K. Coś pięknego, a wczorajsza transmisja Bayernu przy tym wygląda po prostu śmiesznie. Wracam na mecz.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...