Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
7 minut temu, jackpol napisał:

Proszę rozróżniajcie stream kanału linearnego V- Sport  w ramach subskrypcji Viaplay a kanały Viaplay z meczami bo to jest różnica . Nikt nikogo nie robi w bambuko.

Ten V-Sport UHD jest tylko w krajach skandynawskich i to wyjaśnia brak 4K w Polsce, Łotwie, Litwie, Rosji, Estonii i Islandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, supersupreme napisał:

@boss509 nie wprowadziłem cię w błąd bo tak stars tv na satelicie nadaje. jesteś taki znawca i nie widzisz jak to wyglada?

 

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=10758&pid=17023&live=65&lang=en

@czerstwy no piękna jakość na twoich screenach, nie ma co.

Nie pisałem że jakość jest dobra szukałem na szybko i znalazłem 2 mecze Bundesligi i 3 ligi angielskiej😉A jak będzie wyglądał u mnie Viaplay mam obecnie internet 4-5 mega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Również i ja proszę o nie mydlenie forumowiczom oczu.

@Zuzia , ogarnij się trochę...

Żaglujesz ofertami Viaplay z różnych rynków do tego mieszasz linearne kanały. Oj nieładnie prowokacje tutaj swoje przenycasz....

 

Chodzi o to, że nie możesz dodawać takich zrzutów? Przykro mi :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zuzia napisał:

 

Tam trochę tych meczy leci z logiem V Sport w 720p.

 

now.jpg

 

Teraz tak , jak chcesz będziemy się bawić według reguł które sobie tutaj ty wymyśliłaś. Odpale VPN i zaczniemy zabawę,  zaczynasz lekko irytować....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem VIAPLAY i ... od razu zrezygnowałem. Dziś spróbował obejrzeć Bundesligę. Dałem radę tylko jedną połowę meczu. Oczy się męczyły i przełączyłem na naszą kopaną drewnianą 😜. Tam chociaż obraz lepszy. 😉

 

Platforma dramat. Filmy stare. Seriale skandynawskie interesujące nas jak Skandynawów polskie. Pokazałem dzieciom ich ofertę. "I to wszystkie filmy dla dzieci?!" - zapytały. Nie wiedziałem co odpowiedzieć...

 

Nie wróżę sukcesu za 34 zł. 

9,99 PLN to max cenowy tego co oferuje platforma VIAPLAY.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

To ładnie nas w bambuko robią. Skandynawia ma dobre 4K, a my kiepskie HD :shock:

Patrzę na TV i to jest inna bajka. Widać refleksy świetlne, napisy, szczegóły, wiem jak wygląda piłka :)

 

now2.png

 

 

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Teraz tak , jak chcesz będziemy się bawić według reguł które sobie tutaj ty wymyśliłaś. Odpale VPN i zaczniemy zabawę,  zaczynasz lekko irytować....

 

Do Viaplay nie trzeba VPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, STARS.TV said:

A w jakiej jakości przekaz satelitarny oni zainwestowali? Bo musiałem coś przegapić.

oni zainwestowali w przekaz 6 Mbps 720p przez polski internet, ty zainwestowałeś w 1.8 mega 576i przez satelitę, no co kto lubi, ale jednak stars wypada gorzej.

a to że ktoś w kablówce sobie obejrzy 1080p to tutaj też już ludzie z vpn jak widać ogładają 4k na viaplay...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Chcesz zabawy to zaczniemy.

Mieszasz ofertami z różnych rynków. 

 

To też Viaplay więc piszę na temat. A logo V Sport ma połowa tych transmisji.

 

now.jpg

 

 

25 minut temu, kunkore napisał:

Która u Ciebie jest minuta? Bo mecz zaczął się około 18:31

53 min.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marcin7650 napisał:

Kupiłem VIAPLAY i ... od razu zrezygnowałem. Dziś spróbował obejrzeć Bundesligę. Dałem radę tylko jedną połowę meczu. Oczy się męczyły i przełączyłem na naszą kopaną drewnianą 😜. Tam chociaż obraz lepszy. 😉

 

Platforma dramat. Filmy stare. Seriale skandynawskie interesujące nas jak Skandynawów polskie. Pokazałem dzieciom ich ofertę. "I to wszystkie filmy dla dzieci?!" - zapytały. Nie wiedziałem co odpowiedzieć...

 

Nie wróżę sukcesu za 34 zł. 

9,99 PLN to max cenowy tego co oferuje platforma VIAPLAY.

 

Pozdrawiam

 

To profanacja piłki nożnej jakość pirackiego streama muszą to poprawić albo padną tak szybko jak powstali..

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:
2 godziny temu, boss509 napisał:
Dokładnie o tym samym mówiłem. Mam ten sam model w wersji 55 cali i wczoraj podczas meczu Bayernu właśnie tak to wyglądało, aczkolwiek raczej na sekundę niż na 3.

Może przesadziłem z tymi 3 sekundami, bo to trwa rzeczywiście chwile. A miewasz tez podobne "efekty" na sporcie z TV?

Nie nie, na satelicie nigdy niczego takiego nie zauważyłem, wczoraj pierwszy raz podczas streamu. Być może w grudniu na DAZN, kiedy walczył Anthony Joshua, bo pomimo, że byłem pozytywnie zaskoczony jakością, to jednak z jakiegoś powodu od razu widać, co jest transmisją z internetu, a co z telewizji.

4 minuty temu, STARS.TV napisał:

Mówię o naszym rynku i tym co nam sprzedają :)

Sorry, że Cię w to wciągnąłem. Chciałem się tylko powołać na kogoś wiarygodnego, a stałeś się celem ataku kilku osób. Dla mnie STARS.TV ma odpowiednią jakość do prezentowanych treści. Nie patrzę jednak na bity na sekundę itd., oceniam to co widzę na ekranie. Fanem Pizza Hut się nie przejmuj, trzymam kciuki za Twój kanał, po cichu też liczę na więcej Pantery na antenie 🎸.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, STARS.TV napisał:

Mówię o naszym rynku i tym co nam sprzedają :)

@STARS.TV  Nie jestem prezesem NENT wiec nie będę się wypowiadał. Wszystko to takie gdybanie :

-może mają inną strategie sprzedażową,  

- może boją się inwestować w kraju w którym decyduje korupcja polityczna.

Kanały linearne dla Polaków pewnie mogliby uruchomić od ręki gdyby większość miała talerz satelitarny na Thor..... 
Myślę że w kwestii nadawania satelitarnego ruszy się coś w temacie w drugim kwartale 2022 r.

 

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...