Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Klient w Polsce, czy klient w Skandynawii to dla nich ten sam klient. "Gra się tak jak przeciwnik pozwala" i jeśli w Polsce naprawdę będzie ciśnienie na podwyższenie jakości, to zrobią to dla całej usługi. Mają identyczne prawa sportowe. Tylko nie zmienią tego w poniedziałek. 

Norwegia, Dania, Szwecja, Finlandia - czy ich nie stać na porządne telewizory? Bo było i jest 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Charlie1978KK napisał:

W skali ocen 1-6.

 

Canal+ Online i mecz Bentford - Arsenal. Ocena 2-

 

Viaplay i mecz Mönchengladbach - Bayern

Ocena 3-

 

To mój pierwszy kontakt z meczami w streamingu i wygląda to zwyczajnie słabo. Krok do tyłu jeżeli chodzi o jakość obrazu. Nazywanie przez Canal+ tej transmisji HD, to jakaś parodia.

Na czym korzystałeś z Canal + Online? Ja zerkałem na Tizenie (Samsung) i jakość była podobną do tej na SAT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zuzia napisał:

Norwegia, Dania, Szwecja, Finlandia - czy ich nie stać na porządne telewizory? Bo było i jest 720p.

Ale to nie jest pytanie do mnie, tylko do Finów,Szwedów, Duńczyków czy Norwegów. 🙂

Niemal pewne, że obecność w Polsce "wymusi" na Viaplay podniesienie jakości. To jest inny rynek niż skandynawski i widać, że właściciele będą musieli się zmierzyć z oczekiwaniami także polskiego klienta. 

Dokładnie tak samo jak reszta medialnej konkurencji będzie się odnosić do obecności Viaplay na polskim rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Toma441 napisał:

Ale to nie jest pytanie do mnie, tylko do Finów,Szwedów, Duńczyków czy Norwegów. 🙂

Niemal pewne, że obecność w Polsce "wymusi" na Viaplay podniesienie jakości. To jest inny rynek niż skandynawski i widać, że właściciele będą musieli się zmierzyć z oczekiwaniami także polskiego klienta. 

Dokładnie tak samo jak reszta medialnej konkurencji będzie się odnosić do obecności Viaplay na polskim rynku. 

Ja myślę, że nic na nich nie wymusimy tylko oni nas zmuszą do obniżenia wymagań co już częściowo powiodło się sądząc po wpisach na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

Co ty liczyłaś na oburzenie i niezadowolenie przeradzające się w agresję względem Viaplay ? 😁

 

2 minuty temu, Zuzia napisał:

Ja myślę, że nic na nich nie wymusimy tylko oni nas zmuszą do obniżenia wymagań co już częściowo powiodło się sądząc po wpisach na forum.

Nie podniosą jakości to za miesiąc będą szukać pracy bo ich stream za darmo w necie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Toma441 napisał:

Transmisja jest przewidziana do 23.45.

 

Może o 23.45 automat wyłącza stream, ale już teraz jest czarny ekran z logiem w prawym grn rogu.

 

35 minut temu, NobelM napisał:

Na minus brak możliwości cofania i pauzowania na Tizenie (a mecz do odtworzenia wrzucą pewnie dopiero po studiu, około północy - lipa).

 

W kodi działa cofanie. Zobacz czy nie ma Kodi na ten Twój Tizen. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii,  brak mitycznych 90 sekund opóźnienia , wiedzieliśmy, że jest 720p , to czemu świat miałby się skończyć? 
Ilu forumiczow zrezygnuje z sunskrypcji Viaplay 100 osób? No dobra niech będzie 200 , choć po wpisach widać,  że to będzie kilkanaście 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie ma tragedii,  brak mitycznych 90 sekund opóźnienia , wiedzieliśmy, że jest 720p , to czemu świat miałby się skończyć? 
Ilu forumiczow zrezygnuje z sunskrypcji Viaplay 100 osób? No dobra niech będzie 200 , choć po wpisach widać,  że to będzie kilkanaście  emoji6.png
 

Ciekawe ilu za to zapłaci po okresie testowym 🤣🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Co ty liczyłaś na oburzenie i niezadowolenie przeradzające się w agresję względem Viaplay ? 😁

Na nic nie liczyłam, a oburzenie, niezadowolenie i agresję Viaplay ma w nosie. Liczy się ilość subskrypcji, oczywiście tych płatnych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na szwedzką stronę VIAPLAY i porównując ofertę z Polską zarówno pod względem filmowym,serialowym i sportowym u nas jest dużo, dużo słabiej. Zobaczymy czy z czasem będzie lepiej. Jest jeszcze sporo praw sportowych do wzięcia m.i. sporty zimowe, gp na żużlu (są w szweckim VIAPLAY)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Piotr-Piła napisał:

Wchodząc na szwedzką stronę VIAPLAY i porównując ofertę z Polską zarówno pod względem filmowym,serialowym i sportowym u nas jest dużo, dużo słabiej. Zobaczymy czy z czasem będzie lepiej. Jest jeszcze sporo praw sportowych do wzięcia m.i. sporty zimowe, gp na żużlu (są w szweckim VIAPLAY)

GP na żużlu od 2022 w Eurosporcie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zuzia napisał:

Na nic nie liczyłam, a oburzenie, niezadowolenie i agresję Viaplay ma w nosie. Liczy się ilość subskrypcji, oczywiście tych płatnych.

 

 

Z forum ciężko im będzie zarobić,  tutaj zawsze liczą się FPSy i szmery bajery.

Myślę,  że bez tych 30 osób sobie Viaplay poradzi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...