Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

5 minut temu, Przemolo napisał:

Teoretycznie powinna być możliwość rozpoczęcia tego miesiąca kiedy się chce , czyli można np. w grudniu , chyba że to zmienią i zrobią coś innego .


Niewykluczone, że za jakiś czas skrócą okres promocyjny. Zamiast miesiąca może być 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się ;) Zaraz przyjdzie @kingofsouth i @Toma441 i dowiemy się, że jakość jest ok i żeby nie narzekać, bo jak tak można ;)

 

Wziąłem test, włączyłem parę pozycji i anulowałem płatność. To jest na prawdę skansen, nawet na moich 32" to wygląda tragicznie. A o tym, że to jest 720p pisałem już bardzo dawno temu w tym wątku, nawet przeliczałem jaki mniej więcej będzie bitrate. Wszystko się sprawdziło, a ile obrońców wtedy było. Już pomijam kolejnych obrońców, którzy twierdzili, że nie wiadomo co będzie dostępne z filmów i seriali i że to nie jest ostateczna oferta. Faktycznie nie była :) Jest jeszcze gorzej niż można by się spodziewać.

 

To jest Showmax 2.0, a może lepiej nazwać to 0.5, bo pod paroma względami są nawet gorsi. Viaplay życzę podobnego losu przy takim podejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nix124 chyba wykrakałeś 🤣

3 minuty temu, Toma441 napisał:

U mnie zarówno na kompie jak i na Apple tv bez zarzutu. 

 

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Piszę jak jest. Obraz bez przycięć zarówno przez wifi jak i po kablu na samsungu 43 cale 4k z 2020 r. I tyle. 

 

Wszyscy piszą, że jest tragedia - łącznie z Twitterem i różnymi portalami, a @Toma441 twierdzi, że jest "bez zarzutu". 🤣

 

Ale Viaplay to... stan umysłu. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie znam się na sporcie, ale obraz potrafię ocenić i z przykrością muszę stwierdzić, że kilka minut oglądania tego "bilarda" na TV strasznie zmęczyło mój wzrok. Ciekawostka, że 720p z UPC TV GO tak nie męczy.

 

viaplay.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil2505 napisał:

@nix124 chyba wykrakałeś 🤣

 

 

Wszyscy piszą, że jest tragedia - łącznie z Twitterem i różnymi portalami, a @Toma441 twierdzi, że jest "bez zarzutu". 🤣

 

Ale Viaplay to... stan umysłu. 🤣

Tak bo trzeba pisać, że jest źle. To teraz modne. Średnio mnie interesuje, że "wszyscy piszą" i co pisze Twitter. U mnie to śmiga i pisałem tak od rana. I do tej pory nie zmieniło się nic. 

Teraz, kamil2505 napisał:

@Toma441 tylko u Ciebie 🤣

No i dobrze. Gdyby było źle, pisałbym, że jest źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441To ja proponuję wizytę u okulisty. Co mają przycięcia do faktycznej jakości obrazu? Już po 18, wyjdź z pracy i przestań grać rolę rzecznika tej platformy, jak ktoś to już Ci sugerował.

 

Kolejna kwestia, też ty pisałeś o aplikacji, że to najwyższy poziom. To też żart rozumiem? Bo nie wiem do czego to porównujemy. Ja się odniosę jak to wygląda na Android TV. Od Ipli, czy nawet od HBO GO na pewno jest lepsza, od wielu innych też, ale do Netflixa, czy moim zdaniem najlepiej wykonanej aplikacji na Android TV - czyli Apple TV+ to nie ma podjazdu nawet.

 

Dodatkowo mam też Samsunga z 2012 roku, tam ze Smarta nic nie działa już prawie. Super, że chwalą się dostępnością na tylu platformach, właśnie na tym Samsungu są obecni. Największemu wrogowi nie poleciłbym tego, chyba w ramach tortur tylko. Przecież to jest totalna antyreklama jak ktoś to włączy. Tamta aplikacja działa tak koszmarnie wolno, że to aż wstyd, że to wypuścili.

 

@kamil2505 długo czekać nie trzeba było ;)

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Toma441 napisał:

U mnie zarówno na kompie jak i na Apple tv bez zarzutu. 

Chyba sobie kpisz... Myślisz że nikt nie ma AppleTV żeby sobie porównać ?

Na 65 calowym Sony Oled obraz z Apple Tv oraz Sony Android jest w jakości nawet jak na 720p bardzo słaby. Już lepiej wyglądają Eurosporty czy Polsaty Sport w UPC GO gdzie też jest 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...