Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, domin107 napisał:

 ogóle co za pomysł ?

Podgląd powinien być dla wszystkich, żeby zobaczyli ofertę. Czyli, żeby zobaczyli w pełni produkt przed jego zakupem.

Powiem Ci, że ja się wcześniej nie spotkałem z sytuacją, że wszędzie i zawsze mogę podglądać ofertę przed zakupem, od testowania są okresy próbne i taki przecież będzie. To, że kilku kolegom "udało się" zarejestrować na PS to raczej "błąd systemu", niż praktyka. 

3 minuty temu, Umek napisał:

 to zależy już od indywidualnego klienta.

Ale to jest właśnie sedno sprawy. Każdy sam zdecyduje. Nikt nikogo nie zmusi do zakupu czegoś, czego nie ma ochoty oglądać. Moim zdaniem i tak uważam od początku. Na start zarówno cena, jak i oferta jest optymalna, biorąc pod uwagę czy nasze tutaj możliwości finansowe, czy rynek. Oczywiście dużo zależy od tego jak wszystko będzie wyglądało technicznie, ale to zobaczymy za kilka dni. Ocenę realną będzie można wystawić powiedzmy po miesiącu. No i w ciągu kilku następnych miesięcy, do roku zobaczy się w którą stronę idzie ta cała usługa. Netflix na początku też wyglądał dość kiepsko, a dziś chyba mało kto wyobraża sobie polski rynek bez niego. Viaplay rusza dosyć ambitnie i przejdzie czas na to, żeby ich rozliczyć. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CashBackPlease napisał:
po prostu ucieszyłem się z tego, że trwają rozmowy z CANAL+ w sprawie sublicencji praw do Premier League.


Zdajesz sobie sprawę, że przynajmniej na razie nic takiego się nie dzieje?

 

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:
Podaj żródło tej informacji.

Jego głowa

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pawop napisał:

Viaplay ma wyłączność na Bundesligę w naszym kraju. Także będzie jedynym legalnym nadawcą w Polsce.

Tak jak pisałem, nie do końca tak jest.

 

Cytat

13 sierpnia rusza nowy sezon Bundesligi. W Polsce będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Wybrane mecze będzie można oglądać w niekodowanej telewizji, ale tylko w języku niemieckim. Oprócz meczów otwarcia Bundesligi i 2. Bundesligi, a także Superpucharu Niemiec, stacja pokazuje również mecze ostatniej kolejki pierwszej rundy, mecze otwarcia drugiej rundy, a także mecze spadkowe do 1. i 2. Bundesligi. W niekodowanej telewizji jest dostępnych więc dziewięć meczów Bundesligi i drugiej ligi.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/bundesliga-gdzie-ogladac-viaplay-niemiecki-sat-1-satelita-astra-19-2e

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi wszyscy wielcy zwolennicy, streamu skąd bierzecie te GB do niego? Osobiście mam dla rodzinki trzy abonamenty kom. Płacę blisko 200zl, z ratami za sprzęt na każdym mam ok od 15 do max 26GB, co nie jest mała ilością jak na net, w abonamencie kom. Pytam jak mam oglądać tak swobodnie BL, puchary etc., jak byle jaki film.czy mecz w streamie na średniej jakości, jednorazowo zabiera blisko 5-7GB.Takich sytuacji to widzę nie bierzecie pod uwagę, a takich osób zapewne jest multum. Wynika iż, w takiej sytuacji, powinienem wybrać sobie 4 max 5 meczów na miesiąc, no chyba, że Viaplay w tej magicznej kwocie 34zł, jeszcze nam darmowy internet bez limitu danych zapewni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kingofsouth napisał:

Oglądam na dwóch urządzeniach równocześnie. Można zapisywać pliki Offline. Jest historia tego co się oglądało w danym dniu:


dd5c1a9f0d64276f337f8aff210e03d0.jpgbd5d2873eda771d205d8eea5a1e85007.jpg

Same ''hity''  widzę

Sorki to nie dla mnie 

14 godzin temu, czerstwy napisał:

Jak bedzie miał ochotę to kupi X-tra obecnie cena to ok 35 zeta.Oferta sportowa to Bundesliga,Angielska,,Belgijska, Holenderska,Puchar Libertdores,Szkocka liga dodatkowo Eliminacje do MŚ 2022,Mistrzostwa Argentyny, Puchar Brazyli oraz naszą Ekstraklasę.Dodatkowo NBA,NHL,UFC, ,Euroliga koszykówka,Nascar,F1,MLB.I to nie wszystkie mich prawa.

co to jest to X-tra,można prosić o link?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kingofsouth napisał:

Nie ma hitów. Są filmy co już były w innych usługach. Tyle , że to nic w tym dziwnego , bo było o tym pisane.

 

No właśnie. Nie ma hitów albo sę tylko, że przechodzone i za to mamy płacić?

Daj spokój. Nie broń ich.

 

Jeszcze raz podkreślam, żeby się nie dać nabrać. Mecze polskich drużyn i finał europejskich pucharów będzie można zobaczyć bez opłat.

SAT 1 z astry pokaże niekodowany przekaz kilku meczów Bundesligi.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Borussia Dortmund napisał:

Powiedzcie mi wszyscy wielcy zwolennicy, streamu skąd bierzecie te GB do niego? Osobiście mam dla rodzinki trzy abonamenty kom. Płacę blisko 200zl, z ratami za sprzęt na każdym mam ok od 15 do max 26GB, co nie jest mała ilością jak na net, w abonamencie kom. Pytam jak mam oglądać tak swobodnie BL, puchary etc., jak byle jaki film.czy mecz w streamie na średniej jakości, jednorazowo zabiera blisko 5-7GB.Takich sytuacji to widzę nie bierzecie pod uwagę, a takich osób zapewne jest multum. Wynika iż, w takiej sytuacji, powinienem wybrać sobie 4 max 5 meczów na miesiąc, no chyba, że Viaplay w tej magicznej kwocie 34zł, jeszcze nam darmowy internet bez limitu danych zapewni. 

Może na domowym wi-fi oglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, domin107 napisał:

Daj spokój. Nie broń ich.

 

 

 

Nie bronie , tylko mam określone czym dla mnie jest Viaplay.

Jest to subskrypcja gdzie będę oglądał , to co wcześniej na Eleven/Canal+(oferta sportowa)

Ja ci nie przekonam ze jest tanio,  tak jak ty mi nie przekonasz , ze jest drogo. To kwestia indywidualna.

Dla mnie cena jest przystępna. Tyle w temacie.

Edit:

Ja nie szukam filmow/seriali w Viaplay od tego mam Netflix, Amazon , HBO GO, Apple TV+, Canal+ itd

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, domin107 napisał:

Jeszcze raz podkreślam, żeby się nie dać nabrać. Mecze polskich drużyn i finał europejskich pucharów będzie można zobaczyć bez opłat.

SAT 1 z astry pokaże niekodowany przekaz kilku meczów Bundesligi.

To powiedz mi jeszcze, gdzie obejrzę (legalnie, bo mam taki życiowy kaprys być uczciwym) Primera Iberdrola, Women Super League czy najważniejszą dla nas Frauen-Bundesliga i wszystkie mecze mundialu 2023 - to wtedy zapomnę, że coś takiego jak Viaplay istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SzYcHa_2012 napisał:


 

 


Pytanie tylko czy ustawa obejmuje Ligę Konferencji.

 

Nawet jak obejmuje to wystarczy, że się nie dogada Viaplay z nikim i nic im nie zrobią, bo ustawa przewiduje, że jeżeli nadawcy się nie dogadają to nie ma obowiązku transmisji w paśmie otwartym. Ustawa najbardziej dotyczy sytuacji, że dajmy na to taki Polsat albo Discovery mają prawa, które muszą być w otwartej i muszą je puścić w otwartej zamiast umieścić w swoim kanale płatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, proton360 napisał:

Nawet jak obejmuje to wystarczy, że się nie dogada Viaplay z nikim i nic im nie zrobią, bo ustawa przewiduje, że jeżeli nadawcy się nie dogadają to nie ma obowiązku transmisji w paśmie otwartym.

Ustawa mówi co innego.

Cytat

Przepisu ust. 1 nie stosuje się, jeżeli dany nadawca wykaże, że żaden nadawca programu spełniającego wymogi określone w ust. 1 pkt 1 nie wyraził gotowości zawarcia umowy umożliwiającej nadanie transmisji zgodnie z ust. 1 pkt 2.

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/radiofonia-i-telewizja-16795082/art-20-b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Nie bronie , tylko mam określone czym dla mnie jest Viaplay.

Jest to subskrypcja gdzie będę oglądał , to co wcześniej na Eleven/Canal+(oferta sportowa)

Ja ci nie przekonam ze jest tanio,  tak jak ty mi nie przekonasz , ze jest drogo. To kwestia indywidualna.

Dla mnie cena jest przystępna. Tyle w temacie.

 

Z tym ..ze to co wcześniej oglądałeś na Eleven ( w play now 4K  16 mb/s), C+ jeszcze obecnie - tu szczególnie ma bardzo dobrą jakość ( 4K/ HDR)

Od razu zakładasz , że bedzie dobrze, nie każdy podziela Twój optymizm w temacie jakości streamingu.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

 

Od razu zakładasz , że bedzie dobrze, nie każdy podziela Twój optymizm w temacie jakości streamingu.

 

Masz dwie opcje : będziesz płacił Viaplay i będziesz oglądał lub sobie odpuścisz.  Ja już place i płacić będę z czym ty i 99% forum może się nie zgadzać. 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...