Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się jaki sens ma sublicencja dla Canal+ na dwa najlepsze mecze ligi angielskiej (takie były komunikaty na samym początku) od strony Viaplay, Gdy taki news się ukazał to byłem zadowolony bo to wystarczyłoby mi mając Canal+ i z zamiaru subskrybowania viaplay zrezygnowałem.

Pewnie "kilku" takich widzów Premier League w Polsce myślało podobnie jak ja, dlatego nie rozumiałem tego ruchu viaplay, bo przecież ilu jest w naszym kraju ludzi, którzy oglądają po 3, 4 lub więcej spotkań w kolejce.

 

Teraz jak czytam, że to będą mecze 2 i 3 wyboru niestety będzie trzeba wrócić do tematu, no i ten ruch ze strony Skandynawów z sublicencją ma już więcej sensu.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, domin107 napisał:

Ma sens bo dzięki temu viaplay dostaje dostep do nowej bazy subskrybentów.

Jeśli już to do nowej bazy potencjalnych subskrybentów. 

 

28 minut temu, domin107 napisał:

Do tego cennych bo będą uwiązani na dłuższy okres a nie tylko miesiąc czy dwa

Jestem abonentem canal+ więc będę miał dostęp do tych dwóch spotkań w ramach sublicencji. Nie zmienia to faktu, że nie będę uwiązany subskrypcją z viaplay przez dłuższy okres, ani przez miesiąc czy dwa, mało tego, nie będę uwiązany z nimi nawet przez jeden dzień z racji sublicencji pomiędzy viaplay a canal+. 😃

 

Tak jak wyżej napisałem, przy transmisji najlepszego spotkania kolejki tylko przez viaplay ta sublicencja ma dużo większy sens ale nie z powodów jakie wymieniłeś.

Edytowane przez piterk10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzeba ich bombardować reklamacjami tu nie chodzi już o pieniądze ile co jest warte, tylko dla zasady żeby nie czuli się bezkarni i mieli presję że trzeba poprawić jakość na przyszłość żeby subskrybenci byli zadowoleni oceniali dobrze firmę i nie składali więcej skarg, a czas pokaże w którym kierunku to wszystko pójdzie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można oczywiście zasypywać ich wiadomościami, mejlami i czym tam jeszcze, w sprawie poprawy jakości, ale jakie reklamacje? Reklamacje się pisze jak coś poprawnie nie działa. Nie łamią tez prawa, żeby pisać, że czują się bezkarni. Niektórzy tu już mocno odjechali.


  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi na sierpień:

1.08 "Wu-Tang Clan: Of Mics And Men", miniserial dokumentalny dla Showtime, 4 nominacje do Emmy,

4.08 "Evil by Design: Surviving Nygard", miniserial dokumentalny Viaplay Original

7.08 "S.W.A.T." sezon piąty

14.08 "Chłopcy", serial Viaplay Original

21.08 "Where were you", serial Viaplay Original

31.08 "Below", serial Viaplay Original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Lidze+ Extra zapowiedzieli nowy odcinek magazynu Jej Wysokość Premier League. Co ciekawe wśród prowadzących nie ma Andrzeja Twarowskiego. Czyli może być coś prawdy w tym, że zasili Viaplay. Teraz pewnie obowiązuje go jakiś zakaz pracy u konkurencji. Dlatego nie ogłosili go od razu tylko Wilkowicz zapowiada niespodziankę.

Ja bym się cieszył gdyby tak się stało. Jego " Siadamy głęboko w fotelach..." nierozerwalnie kojarzy mi się z hitami Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2022 o 13:12, bgmnt napisał:

Zapowiedzi na sierpień:

1.08 "Wu-Tang Clan: Of Mics And Men", miniserial dokumentalny dla Showtime, 4 nominacje do Emmy,

4.08 "Evil by Design: Surviving Nygard", miniserial dokumentalny Viaplay Original

7.08 "S.W.A.T." sezon piąty

14.08 "Chłopcy", serial Viaplay Original

21.08 "Where were you", serial Viaplay Original

31.08 "Below", serial Viaplay Original

Rok temu obiecali trzy polskie produkcje do końca 2022 roku a tutaj ani widu ani słuchu.

5 godzin temu, tyrla napisał:

 

Jak domniemywam to opcja dla nowego sezonu F1 w 2023 roku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bgmnt napisał:

Będzie nowy sezon "Fort Boyard" 

Miałem na myśli seriale fabularne a nie program rozrywkowy 

https://isportal.pl/plaforma-viaplay-na-w-polsce-zapowiada-trzy-rodzime-seriale/

W dniu 31.07.2022 o 23:39, matinen napisał:

Właśnie w Lidze+ Extra zapowiedzieli nowy odcinek magazynu Jej Wysokość Premier League. Co ciekawe wśród prowadzących nie ma Andrzeja Twarowskiego. Czyli może być coś prawdy w tym, że zasili Viaplay. Teraz pewnie obowiązuje go jakiś zakaz pracy u konkurencji. Dlatego nie ogłosili go od razu tylko Wilkowicz zapowiada niespodziankę.

Ja bym się cieszył gdyby tak się stało. Jego " Siadamy głęboko w fotelach..." nierozerwalnie kojarzy mi się z hitami Premier League.

Czyżby, Twardowski już raz odszedł z Canal+ i nowa umowa nie była już tak restrykcyjna jak ta z lat 90.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...