Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, olmar2505 napisał:

Afrykańska Liga Mistrzów i afrykański Puchar Konfederacji od jutra na Viaplay.

 

Albo te prawa do pokazywania tych rozgrywek w Polsce są wyjątkowo tanie, albo w Viaplay są naiwni i nie mają co robić z pieniędzmi. Takie transmisje raczej tłumów oglądających nie zbiorą (nawet gdyby wszystko leciało w 4K).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Jak na PNA ludzie pisali że była straszna kopanina jaki poziom będzie przy tych rozgrywkach?

Z takim Egiptem emocje były... zależy już od gustu, czy ktoś ogląda dla nazwisk, czy dla poziomu rozgrywek. Na finał również nie narzekałem. Co będzie w tych rozgrywkach? nie wiem. Trzeba obejrzeć i się przekonać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grreg2084 napisał:

 

Albo te prawa do pokazywania tych rozgrywek w Polsce są wyjątkowo tanie, albo w Viaplay są naiwni i nie mają co robić z pieniędzmi. Takie transmisje raczej tłumów oglądających nie zbiorą (nawet gdyby wszystko leciało w 4K).

Pewnie to jest w pakiecie z PNA obecnie. Nie zdziwiłbym się, że Ekstraklasa będzie w Viaplay, inne rynki to jednak zaleta.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandin Dokładnie. O ile to nie są główne, a dodatkowe prawa to niczemu to nie przeszkadza...

 

Przy okazji, kolejne premiery serialowe:

13 lutego serial oryginalny Viaplay "Furia"

27 lutego serial oryginalny Viaplay "Pernille"

27 lutego 5 sezonów serialu "Hell on Wheels (AMC, IMDB 8.3/10)

28 lutego miniserial "Operacja Buffalo" (IMDB 6.7/10)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wisting"...

Poddałem się po 2 odcinku.

Może jednak komuś ten serial przypadł do gustu?

Coś lepszego polecacie w tym serwisie?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

"Wisting"...

Poddałem się po 2 odcinku.

Może jednak komuś ten serial przypadł do gustu?

Ja oglądałem ten serial jeszcze jak był pokazywany w Ale Kino+ i był co najwyżej średni. 

Nie polecam. Tym bardziej, że treści w różnych serwisach do wyboru mnóstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wichniarek regularnie komentował mecze - zarówno LM, czy reprezentacji (nie tylko z udziałem Polski). Owszem, bywał też często w studio, ale to nie był standard. Często też pełnił rolę eksperta na Polsat News (gdy dyskutowano w sprawie piłki nożnej). Był dosyć aktywny w Polsacie.

 

No chyba, że w jego przypadku, tak bardzo górę wzięła miłość do Bundesligi, dlatego postanowił przenieść się do Viaplay.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...