Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Arkon napisał:

Tak nie jest wielką sprawą kupienie czegoś, jeśli będzie w PPV. Jeśli będzie w abonamencie, to sam napiszę brawo, mimo że tego nie oglądam.

Jest wielką , mają możliwość wejścia z kontentemu zakupionym w Polsce na inne rynki dzięki temu , mogą z innych rynków coś pozyskać. 

Ktoś coś kupuje a ty znów to samo. Ciekawe , czy będzie do subskrypcji za 34 zł.  Będzie to będzie.   Jak nie będzie , zaczniesz marudzić? 

Ja cie nie poznaje.  Poglądy zmieniłeś? 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kingofsouth napisał:

Jest wielka.  Jest ekspansja , rozwijają się , tylko hejterki mają z tym problem. 

Nie ważne , czy będzie do abonamentu , ważne , że oferta się powiększa , a Viaplay nie zawija się z Polski. 

I nieważne czy cena będzie nadal 34zl,340zl czy też 3400zl bo przecież to cud nad Wisłą viaplay a kogo nie będzie stać to nie musi albo wali cebula.

A zupełnie na serio to pewnie będzie tak że pierwsza,pierwsze dwie gale będą w ramach abonamentu żeby operatorzy zmiękli i to dodali do swojej oferty (coś jak UPC).

Jak już będą dostępni u operatorów w ABO to wtedy cyk gala nagle 40zloty.....no i stały element programu "jak cię nie stać" albo "to nie oddychanie,nie jest wymagane do życia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MartinFC napisał:

Może coś w stylu amerykańskiego, czyli walka, dwie w Buy-in, reszta w PPV. Taka ostatnia zachęta do zakupu. Ja czekam na AEW.

Kto wie? Już na starcie zakładanie , że będzie do subskrypcji (34zł) jest lekko mało poważne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dixente napisał:

I nieważne czy cena będzie nadal 34zl,340zl czy też 3400zl bo przecież to cud nad Wisłą viaplay a kogo nie będzie stać to nie musi albo wali cebula.

A zupełnie na serio to pewnie będzie tak że pierwsza,pierwsze dwie gale będą w ramach abonamentu żeby operatorzy zmiękli i to dodali do swojej oferty (coś jak UPC).

Jak już będą dostępni u operatorów w ABO to wtedy cyk gala nagle 40zloty.....no i stały element programu "jak cię nie stać" albo "to nie oddychanie,nie jest wymagane do życia"

Szczerze posiadając Viaplay jako właściciel czytając posty , bym machnął na was ręką. Dogadał się z KSW i zaczął ekspansje na rynek Skandynawski. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 gał w roku. I można było przeczuwać ze będzie zmiana nadawcy. Tylko czy gale ksw będą w abonamencie. A jeśli tak musieli im dać dużo chajsu. To dla mnie zmiana na plus bo nie zamierzam wracać to PB. Mam pytanie, czy jakość tu jest lepsza na na ipli. 

 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Jest wielką , mają możliwość wejścia z kontentemu zakupionym w Polsce na inne rynki dzięki temu , mogą z innych rynków coś pozyskać. 

Ktoś coś kupuje a ty znów to samo. Ciekawe , czy będzie do subskrypcji za 34 zł.  Będzie to będzie.   Jak nie będzie , zaczniesz marudzić? 

Ja cie nie poznaje.  Poglądy zmieniłeś? 

 

Coś Ci złośliwości kiepsko wychodzą. Naprawdę wolałem Twoją starą wersję. To po pierwsze. Po drugie takie teksty sobie daruj, sam nie lubisz jak ktoś się obraża, a postępujesz podobnie. Poza tym to nie było do Ciebie, ale oczywiście musisz bronić Viaplay jak niepodległości i pisać bzdury o dobrej jakości. Ja to samo piszę o Canal+ czy Eleven. Jeśli nie będzie tam treści, które mnie interesują, nie będę ich abonował. A o Premier League pisałem już dawno i Ty doskonale o tym wiesz.

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Szczerze posiadając Viaplay jako właściciel czytając posty , bym machnął na was ręką. Dogadał się z KSW i zaczął ekspansje na rynek Skandynawski. 

 

 

Tak bo na rynku skandynawskim marzą o tym, żeby oglądać Pudziana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, enski said:

Jak to coś dalej miałoby być w modelu PPV to praktycznie nic się nie zmienia poza tym, że nie będzie dostępu z satelity. Równie dobrze nie musieli iść do Viaplay, a ogarnąć transmisje na swoim.

Ogarnięcie infrastruktury online na parę milionów widzów równocześnie to nie jest takie hop siup ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Tak zapewne tak będzie obecnie gala KSW 40 zeta a tu nagle Viaplay będzie dawać w abonamencie za 34 zeta😂

Skoro potrafili mocno przepłacić za Bundesligę to czemu nie mieliby dać grubych pieniędzy KSW, żeby zyskać gale na wyłączność w swojej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić to by mogli, ale nie ma to większego sensu dla nich, żeby utrzymywać ogromną infrastrukturę (nawet na jakimś AWS) po to, żeby dać raz na miesiąc galę.

Muszą się pod kogoś podpiąć, jak nie Polsat, to właśnie Viaplay czy inny Player...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, lukas_k napisał:

Skoro potrafili mocno przepłacić za Bundesligę to czemu nie mieliby dać grubych pieniędzy KSW, żeby zyskać gale na wyłączność w swojej ofercie?

Ależ mogli jak ich stać na to. Ale jak pisałem jestem kiepskiej wiary. Uwierzę jak zobaczę Bundesliga,KSW,Liga Angielska,F1 za 34 zeta😅z czego i tak by mnie interesowała głównie Angielska i KSW od święta Bundesliga. A i najlepiej gdyby rozdzielili  oferte sportową od filmowej bo ta druga to dla mnie nawet  1 złotówki nie jest warta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może stwierdzili, że:

 

a) chcą za wszelką cenę zwiększyć ilość abonentów i postawić na to, żeby było o nich głośno

b) zbierają ofertę, żeby potem mocno podnieść cenę

 

W każdym razie odbicie KSW z Polsatu to trochę podobne wydarzenie jak do zabrania C+ ligi angielskiej. Biorąc pod uwagę ile PPV było kupowane i jak KSW jest u nas popularne to wydaje się, że to bardzo dobry ruch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukas_k napisał:

Może stwierdzili, że:

 

a) chcą za wszelką cenę zwiększyć ilość abonentów i postawić na to, żeby było o nich głośno

b) zbierają ofertę, żeby potem mocno podnieść cenę

 

W każdym razie odbicie KSW z Polsatu to trochę podobne wydarzenie jak do zabrania C+ ligi angielskiej. Biorąc pod uwagę ile PPV było kupowane i jak KSW jest u nas popularne to wydaje się, że to bardzo dobry ruch. 

Cena była podnoszona już bodajże w Skandynawii w zeszłym roku. Wtedy tłumaczyli to m.in. rosnącą ceną za prawa sportowe.

No tak. Najpierw sami kupują za kwoty, które dziwią samych ekspertów od mediów sportowych, a potem tłumaczą się z podwyżki, bo ceny rosną. 🤣

Wątpię, że po dojściu angielskiej, F1 czy KSW kwota abonamentu będzie taka sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
10 godzin temu, czerstwy napisał:

Ależ mogli jak ich stać na to. Ale jak pisałem jestem kiepskiej wiary. Uwierzę jak zobaczę Bundesliga,KSW,Liga Angielska,F1 za 34 zeta😅z czego i tak by mnie interesowała głównie Angielska i KSW od święta Bundesliga. A i najlepiej gdyby rozdzielili  oferte sportową od filmowej bo ta druga to dla mnie nawet  1 złotówki nie jest warta.

KSW na 99% nie będzie dostępne w pakiecie za 34 zł, skoro obecnie kosztuje sama gala 40 zł od osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się od dawna słyszy, to większość przychodów z PPV bierze dla siebie ... Polsat (i to coraz większy procent), co automatycznie przekłada się na coraz mniejszą kasę dla organizatorów KSW, a nawet dla zawodników.

 

Może po prostu Viaplay zaproponowały bardziej uczciwy podział kasy z wpływów. No i zapewne nie bez znaczenia tutaj musiała być osoba Mateusza Borka (swego czasu Polsat go potraktował bardzo brzydko).

 

Co wzrostu cen w Viaplay - niekoniecznie bym stawiał na wzrost cen w ramach jednego pakietu, tylko być może pojawią się do wyboru różne pakiety sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...