Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Ja na pewno nie wyślę w tym miesiącu... dlaczego? Bo się boję po prostu że wyślę a tego jednak kanału nie usunął a później co..? Chyba trzeba płacić karę umowną za rozwiązanie umowy...

 

Ja wysyłam...MOŻE 3 Listopada albo... 4 :)

imie nazwisko w-wa 24.10.2011r

adres

nr umowy

nr abonenta

 

ITI NEOVISION sp.z o.o

UL.j.conrda 37

31-357 kraków

 

Ja x y uprzejmie informuję,że w zwiazku z wycofaniem z oferty kanału TVN HD+1 rozwiazuję umowe zawartą w dniu ........ z ITI NEOVISION

bez wcześniejszego wypowiedzenia.

 

z poważaniem ;

własnoręczny podpis imie i nazwisko jak na umowie

A co to znaczy... " bez wcześniejszego wypowiedzenia." ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj zadzwoniłem do N i po mojej rozmowie na temat ewentualnej rezygnacji dostałem soft TURBO za 0 zł.

Pozostałe warunki ( 68 zł za wszystkie pakiety + HBO + Nfilm ) bez zmiany.

I nowy termin zakończenia umowy ustalony na 31 grudnia 2012.

Wcześniej miałem do maja 2013 także umowa uległa skróceniu...

Sam nie wiem czy lepiej , czy gorzej.

Zobaczymy za rok w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec TVN HD +1 - jak wypowiadać umowy w N?

 

 

 

Przedstawiciele N oficjalnie podali do wiadomości jak wypowiadać umowy w związku z wycofaniem TVN HD +1 i jaki jest okres wypowiedzenia tychże umów. Wypowiedzenie, które wpłynie do BOK w tym miesiącu będzie skutkowało rozwiązaniem umowy na koniec października, a to, które wpłynie w przyszłym miesiącu skutkować będzie rozwiązaniem umowy na koniec listopada. Czas na złożenie wypowiedzenia jest do 18.11.2011.

 

Źródło: N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem delikatnie mowiac wsciekly. Zlozylem wypowiedzenie w salonie N 18 pazdziernika w zwazku z wycyfowaniem kanalu TVN HD +1. Wczoraj minal tydzien okazuje sie ze po nim sladu nie ma. Podszedlem do tego samego pana ktory oznajmil mi ze maja"[beep]" i ze wysle jeszcze raz. Dzwonie rano ponownie nie ma sladu. Rejestracja wypowiedzenia trwa od 2 do 3 dni tak uslyszalem. Zaproponowano mi wyslanie potwierdzenia na email i tez tak zrobilem. Zadzwonilem jeszcze raz i mi powiedziano ze to potwierdzenie jest. Nie wiem czy to wystarczy zebym sie odczepil czy istotnie wypowiedzenie juz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi na razie jeden fakt, czy w ogóle wysłanie wypowiedzenia przyniesie jakiś efekt ??? Sam chętnie dopłacę do abonamentu (obecnie59zł) aby dostać HBO z N-filmem (na ścisłość nawet bez N-filmu), w miarę dobrej cenie, ale to się zobaczy po pierwszym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi na razie jeden fakt, czy w ogóle wysłanie wypowiedzenia przyniesie jakiś efekt ??? Sam chętnie dopłacę do abonamentu (obecnie59zł) aby dostać HBO z N-filmem (na ścisłość nawet bez N-filmu), w miarę dobrej cenie, ale to się zobaczy po pierwszym :D

Szybciej byłoby przedzwonić na infolinię i zapytać się czy w zamian za nieskładanie wypowiedzenia mają dla ciebie jakąś ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dzwoniłem z pytaniem o wypowiedzenie i ewentualnymi propozycjami N-ki. Jako że mam umowę podpisaną w promocji Wielka Rewolucja czy jakoś tak z abonamentem w cenie 48 zł/mieś. programowo wszystkie pakiety oprócz tych dodatkowych typu filmbox itd.., umowa była podpisana na 13 miesięcy i miała trwać jeszcze do końca maja 2012 r., nie zaproponowali mi nic dodatkowo, ponieważ jak to stwierdzili z tej cenie jest to najkorzystniejsza oferta.

 

Jednak przedłużyłem umowę na tych samych warunkach na kolejne 12 miesięcy licząc od dnia dzisiejszego czyli do końca października 2012. Czas pokaże czy zrobiłem dobrze czy nie ale nie sądzę, żeby jakikolwiek inny operator czy nawet n-ka miały w przyszłym roku korzystniejszą ofertę cenową niż 48 zł za wszystkie pakiety tematyczne, a nie wiadomo co będzie z cenami w przyszłym roku po przejęciu n-ki przez kogo innego.

 

Tak że polecam pod zastanowienie przedłużenia jeśli ktoś ma naprawdę korzystną cenę abonamentu

 

A może ktoś z Was ma również abonament 48 zł i zaproponowali mu coś bardziej korzystnego za nie wypowiadanie umowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eniro moim zdaniem do tych 48 zł nie dadzą Ci nic dodatkowo- bo w sumie to jest to korzystna oferta cenowa. Wydaje mi się, że oni wolą już stracić takiego klienta z promocyjną ceną niż dodać coś gratis. A na jego miejsce zawsze będą mieć kolejną nową osobę która za taką ilość programów zapłaci już więcej niż 48 zł zgodnie z obowiązującym cennikiem.

 

Gdybyśmy mieli abonamenty wyższe- tak tu już jest pole do negocjacji w zamian za nie wysyłanie wypowiedzenia. Tak sądzę

 

Edit: zadzwoniłem drugi raz i jeszcze wymęczyłem za potwierdzenie ustne że nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia umowy- pakiet nFilmHD za 0 zł na 6 miesięcy i później możliwość płacenia po 6 miesiącach do końca umowy 9,90zł zamiast standardowych 20 zł lub jego wyłączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonicznie można się dopytać zawsze, ale warto pamiętać że dopiero wysłanie wypowiedzenie da im powód do działania w celu zatrzymania klienta przy sobie. Opieranie się na samych słowach ciężko się negocjuje.

 

Oczywiście wszystko zależy od celu negocjacji klienta z firmą i jeśli ktoś zakłada że zejdą z 48zł, jest to naprawdę mało realne, ale dodatkowe pakiety na 3 miesiące można wyłuskać, tak samo sprawa się ma ze softem Turbo.

 

Może to zły przykład ale np. w CP po wysłaniu wypowiedzenia przez znajomego na pakiet miniMAX gdy przerodził się w miniHD przyniósł efekt pozostania przy starej cenie 9,90! I też ktoś by powiedział to im się nie opłaca... no właśnie ale tu chodzi o coś więcej o zatrzymaniu klienta po swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiGi niekoniecznie...ja bym nie chciał ryzykować wysyłki wypowiedzenia mając wszystkie pakiety za 48 zł, a nóż nie zaproponują nic innego i co wtedy.

A telefonicznie przy negocjacjach też jest wiążące bo się rozmowa nagrywa i w zamian np. za wcześniejsze przedłużenie umowy za 48 zł mies. i pakiet nFilmHD za 0 zł zgodziłem się ustnie że nie wypowiem umowy z powodu wyłączenia programu TVN HD +1, więc to też jest dla nich wiążące, że zatrzymują klienta przy sobie z taką deklaracją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Onifer Wysyłając wypowiedzenie niczego tak naprawdę nie ryzykujesz bo tak czy siak do Ciebie ktoś zadzwoni i będzie miał coś przygotowane aby Cie zatrzymać. A jeśli nawet nie będzie dodatkowych bonusów pozostać możesz zawsze na aktualnych warunkach. Pisanie że jest to ryzykowne lub można dużo stracić jest bezpodstawne.

Oczywiście przez telefon można zawierać umowy ale wstępem do lepszych negocjacji jest z całą pewnością wysłane wcześniej wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...