Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Sentence, nikt z TVP się nie wygadał. :lol2:

Po prostu rozkminiłem na swój sposób wczorajszą zagadkę Pana Ziemca odnośnie nowego prowadzącego Wiadomości dziś o 19.30. :D

(czyli żarcik mi się udał :jupi: )

 

A co do nagrywania, to jeśli czytałby to @Peter Parker to może zarejestrowałby dzisiejsze wyjątkowe wydanie Wiadomości. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence, nikt z TVP się nie wygadał. :lol2:

Po prostu rozkminiłem na swój sposób wczorajszą zagadkę Pana Ziemca odnośnie nowego prowadzącego Wiadomości dziś o 19.30. :D

(czyli żarcik mi się udał :jupi: )

 

A co do nagrywania, to jeśli czytałby to @Peter Parker to może zarejestrowałby dzisiejsze wyjątkowe wydanie Wiadomości. :P

Zarejestrował ;)

 

Szczerze miałem nadzieję że to jakiś stały transfer, np. Tadla, Werner... Ale dzisiejsze Wiadomości bardzo sympatyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Za to, że w "Wiadomościach" ukazały się niewłaściwe flagi Rosji i Anglii, pracę tracą dwie osoby z działu grafiki Agencji Produkcji Audycji Informacyjnych TVP. "Wiadomości" wprowadziły wczoraj ściślejszą kontrolę materiałów.

Źródło i link http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... ieni-z-TVP

 

To moim zdaniem słuszna decyzja i sprawiedliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiejsze wydanie ''Wiadomości'' o 15 poprowadził Piotr Kraśko wraz z 15-letnim chorym na łamliwość kości Dawidem Pawlakiem, który chciał zapragnąć wystąpić we ''Wiadomościach'' i wystąpił dzięki fundacji ''Mam marzenie''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piątkowe wydanie "Wiadomości" było wyjątkowo nierzetelne ,a zachowanie Pani Doroty Wysockiej-Schnepf niegodne dziennikarza. Zresztą to najgorsza prezenterka tegoż serwisu.

Także "sport " po "wiadomościach" bardzo osłabł,serwis trwa tylko 2-3minuty,a dawniej normą było 8-10 minut. Widać jak obecne władze traktują kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości sportowe na "jedynce" były najpełniejszym przeglądem wydarzeń dnia w sporcie jeśli chodzi o serwisy informacyjne tego typu e telewizxji ogólnopolskiej nie licząc dawnego "Sport telegramu",który został zniszczony. Teraz to samo dzieje zsię z serwisem TVP1. To przykre,ale widzimy stosunek władz TVP do sportu. Oni są kulturalnie,więc mamy kilka magazynów kulturalnych,a sportowego ani jednego. Ktoś powie,że jest TVP Sport,a ja odpowiem,że TVP Kultura też jest.. Ale to zboczyłem. Nie podoba mi się obecna formuła,czyli 2-3 minuty serwisu sportowego i sponsorowane kroniki gdzie rozmawia się z jednym kierowcą Rajdu Polski ,bo jest w barwach sponsora.. I takie to kpiny są,że tych reklam jest dużo więcej niż 12 minut,bo czym nazwać taką krótką audycję-to jest omijanie prawa i zwykłe robienie z ludzi idiotów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Z tej okazji był materiał gdzie były pokazane archiwalne czołówki i studia,a także pierwsze wydanie. Były także najważniejsze wydarzenia przypomniane relacjonowane. Zdumiewające jest,że redakcja programu nie uważa za istotne wydarzenie tragicznej katastrofy pod Smoleńskiem gdzie zginęło 96 Polaków z urzędującym ówcześnie Prezydentem RP na czele. Proszę nie kasować tego postu,bo tu nie uprawiam polityki,tylko czy to się komuś podoba czy nie było to wydarzenie niespotykane i niezwykle bolesne dla nas jako narodu,więc niewspomnienie o nim jest zadziwiające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...