Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, roberttosat napisał:

A 2 tygodnie temu: "Pora skończyć z mową nienawiści". Szybko media zapominają, zarówno jedne jak i drugie.

 

A ktoś teraz mówi, o tym żeby się pojednać, by wyrzucić mowę nienawiści? Wszystkie marsze, prośby czy spotkania po śmierci Prezydenta Gdańska były tymczasowe. Trzeba by było być niespełna rozumu, żeby uwierzyć że to będzie na dłużej. Wydaje mi się, że i tak długo wytrzymali patrząc na to jak duży jest podział w Polsce. Problem jest taki, że ludzie nie myślą, tylko na znak wyznawców/fanatyków kopiują to co im partie powiedzą.

 

Naruszenie prawa bo jak rozumiem w publicznej telewizji pokazali ich, natomiast w internecie sami się ''wyjaśnili''. Ja nie rozumiem inteligencji osób, które kogoś atakują, a później wrzucają materiał np. na YouTube. Przecież to jak ujawnienie materiałów na samego siebie.   Trzeba było się z tym liczyć że jak ktoś pokazuje twarz, atakując silne media, to tak się to może skończyć.

Inny jednak jest fakt, że wielu przestępców jest podawanych z imienia i pierwszej litery nazwiska, a dla tych najcięższych powinno być podane pełne dane. Jak Ci, którzy są opublikowani jako poszukiwani.

Każdego łatwo oczernić, a to pokazać jego wizerunek, a to napisać na jego temat coś w gazecie. A potem pójdzie ''przepraszam'' i niby sprawa załatwiona. A co zrobił Krzysztof Stanowski widzieliście?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Wiadomościach " TVP zadebiutowała Edyta Lewandowska. Ponadto odniesiono się do zarzutów złamania prawa dotyczącego wczorajszego wydania. Twierdzą,że nie złamali prawa powołując się na opinię m. in. prof. Andrzeja Zolla . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucił na twitterze, filmik, który nagrał koleś. W trakcie filmiku przedstawił się i powiedział co zrobił tj. groził dziecku Stanowskiego. Dodatkowo w ratach miał wpłacić kasę na jakieś dziecko. Ogólnie historia tego kolesia żenująca, skompromitował się - internet nie zapomni.  Kilka innych osób retwetowało (czy jakoś takoś) ten filmik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ipo napisał:

Nie, tych którzy komentują choćby na Twitterze. 

Aha i to ma być ta powszechna krytyka? Istnieje świat poza polskim twitterem, po drugie podejrzewam,że te osoby krytykują wszystko związane z TVP dla zasady. 

Generalnie najbardziej odpowiadał mi Max Kolonko jako korespondent z USA. Falzmann kojarzę jeszcze z czasów TV4, gdzie prowadziła chociażby VIP- program o show biznesie. Pewnie interesuje się modą i stąd taka dbałość o kreację, wyglądała nie jak korespondentka,a celebrytka. Widać,że po co najmniej kilku operacjach plastycznych, więc sztuczna. Ale tak to nic mi nie zrobiła, jej ojciec zginął w wyniku afery FOZZ . Nic do niej nie mam. TVP stara się odnotowywać każdy nawet najmniejszy sukces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ''Wiadomości'' (i zarazem z TVP) odeszła reporterka Małgorzata Wiśniewska, która była związana z telewizją publiczną od 1993 roku (wcześniej była reporterką ''Panoramy'').

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/malgorzata-wisniewska-po-26-latach-pracy-odeszla-z-tvp-chce-realizowac-sie-w-tematyce-medycznej-a-nie-politycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mówiąc to mnie też to zastanawia, ostatnia wzmianka z lutego była o tym, że to ma być za 3 tygodnie. Tyle że minęły 2 miesiące, a okazuje się, że prędzej odnowiono studio TVP Sport, a nie Wiadomości (tutaj nie mam pretensji co do tego, że akurat studio sportowe jest nowe, tylko po prostu chciałbym zauważyć, że o nowym studiu dla Wiadomości mówi się od wielu miesięcy, a końca nie widać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisali, że będzie za trzy tygodnie, to będzie za trzy tygodnie ?? Tylko pytanie, ile tych okresów trzytygodniowych jeszcze będzie xD Może mają jakiś problem techniczny z tym studiem (wątpie, bo było nagranie z listopada na Instagramie - ktoś na sąsiednim forum wrzucał, jak testowano kran) albo z grafiką ekranową. Mogło być tak, że robota PI została odesłana do poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...