Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie oglądałem [...], ale dziś obejrzę bo ciekawi mnie jak pokażą sprawę kuco-bombera z Wrocławia, tyle ma wpisów na fb przeciwko uchodźcom :D, tyle materiału do pokazania, ale pewnie nie pokażą. 

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości od kilku dni nie informują o strajku w Centrum Zdrowia Dziecka. Według szefowej programu jest to spowodowane tym, że nic nowego się w tej sprawie nie dzieje. Możliwe że dopiero w dzisiejszym głównym wydaniu będzie jakaś wzmianka, bo była konferencja ministra zdrowia. Tak w ogóle to zaskoczyła mnie też inna sprawa. W piątkowym wydaniu o 19:30 puszczono materiał nt. nabożeństw majowych w jakiejś małej wsi. O ile dobrze pamiętam, to wcześniej takich rzeczy nie emitowano poza świętami, a taki materiał by bardziej do czwartku pasował, jeśli w ogóle by ktoś chciał to do ogólnopolskiego programu wstawiać. Mi ten materiał bardziej by pasował do Trójki.

 

Tak w ogóle to chyba ktoś niezbyt umie kierować profilem Wiadomości na Twitterze... http://natemat.pl/181047,tak-redakcja-wiadomosci-rozmawia-z-widzami-pan-jest-niezrownowazony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakłamywaniu rzeczywistości, obecny prezes i zarząd TVP pną się na wyżyny. Teraz twierdzą, że oglądalność "Wiadomości" zaniżał także "Świat się kręci" z Młynarską: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/swiat-sie-kreci-moze-zniknac-z-tvp1-bardzo-duzo-kosztuje-odpowiada-za-slabsze-wyniki-wiadomosci. :lol2:

Najlepsza jest ta wypowiedź:

Ten format jest też w jakiejś części, trudno konkretnie powiedzieć w jakiej - odpowiedzialny za słabsze wyniki oglądalności „Wiadomości”.

Czyli wiemy na pewno, że to oni, ale nie wiemy jak. :D Będą tworzyli dalej takie bezsensowne wyjaśnienia. Nikt otwarcie nie przyzna, że po prostu "Wiadomości" wyszły im tak słabe, tak przesycone propagandą rządową, że prawie nikt nie chce tego oglądać. I ciągną cały kanał w dół. Lepiej szukać winnych z poprzedniej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe porównanie:

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu, oglądając Wiadomości zauważyłem, że pokazano materiał, w którym ukazano, jak amerykańska gazeta napisała nieprzychylny polskiemu rządowi i krytykujący TVP artykuł. I od razu Wiadomości szukały haka. To jest już śmieszne, gdy im coś nie pasuje to już próbują kogoś obrzydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustępujący przewodniczący KRRiT zapowiada, że do końca jego kadencji zajmie się skargą dziennikarki ''Gazety Wyborczej'' na ''Wiadomości''.

Co ciekawe, to właśnie owa dziennikarka ''Wyborczej'' przeprowadziła z nim najnowszy wywiad:

http://wyborcza.pl/1,75398,20384427,dworak-zajmiemy-sie-klamstwem-w-tvp.html#TRNajCzytSST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie jedna z najszybszych interwencji ws. skargi, bo kadencja obecnego składu KRRiT kończy się 4 sierpnia. Ciekawe, jaki będzie rezultat tych działań? Choć szczerze mówiąc to ja bym tu cudów nie oczekiwał. Będzie pisemko o stronniczości "Wiadomości", o czym i tak wiemy, a redakcja "W" będzie traktować to jak papier, którego używa się w toalecie co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech poucza, mnie bawi takie kategoryczne stwierdzenia: My to dobro, Wy to zło. Ja jak widzę coś takiego to od razu wiem,że nie można tego traktować poważnie. 

 

To chyba będzie jedna z najszybszych interwencji ws. skargi, bo kadencja obecnego składu KRRiT kończy się 4 sierpnia. Ciekawe, jaki będzie rezultat tych działań? Choć szczerze mówiąc to ja bym tu cudów nie oczekiwał. Będzie pisemko o stronniczości "Wiadomości", o czym i tak wiemy, a redakcja "W" będzie traktować to jak papier, którego używa się w toalecie co najwyżej.

"W" chętnie się do tego odniesie, oglądam to je raz na miesiąc,ale widzę,że ripostują na ataki i krytyczne opinie. Na pewno pojawi się przypomnienie przeszłości politycznej Dworaka itp. 

Smaczku i hipokryzji całej sytuacji dodaje fakt,że teraz już jawnie w tym nowym tworze będą zasiadać aktywni politycy, co budzi sprzeciw nawet w środowiskach zaprzyjaźnionych,że wspomnę Bronisława Wildsteina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj we ''Wiadomościach'' przypomniano zaatakowanie dziennikarza TVP3 Szczecin z końca 2014 roku, w którym to reporter powiedział, iż był to dziennikarz TVP3 Gorzów Wielkopolski, a nie TVP3 Szczecin (w ''Panoramie'' powiedziano, że to był dziennikarz ze Szczecina).


Antoni Trzmiel (dawniej TV Republika) zadebiutowal dzisiaj w porannych "Wiadomosciach".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Republiki nie oglądałem, więc nie wiem jak tam sprawował się ten Trzmiel. Dzisiaj w TVP często się mylił.

Czyli co, Adamczyk będzie już tylko w głównych wydaniach "Wiadomości"?

A komu przeszkadzał Siegieda w bocznych wydaniach, że najpierw odsunięto go od prowadzenia, później od przygotowywania reportaży, po czym przeniesiono do TVP Info?

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Racja, tylko że tutaj to wpisanie na 19:45 wynikało z faktu, iż planowano, że spotkanie papieża z biskupami będzie w całości pokazane na żywo, a okazało się, że kamery mogły zarejestrować tylko jego początek, a reszty już nie pokazano. Nie było także zbyt wielu materiałów rezerwowych do wypełnienia dziury, jaka pozostała do Wiadomości, dlatego zaczęto je wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, że tutaj strona kościelna namieszała.

Gdyby wiedziano od początku, to pewnie by skończyli studio od razu po spotkaniu na Wawelu, a potem puścili normalnej długości Teleexpress (zamiast robić to o 16:40) i Wspaniałe Stulecie przed 19:30.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne by tak było, choć z tym Wspaniałym Stuleciem to akurat nie jestem pewny, bo i tak pewnie TVP chciałaby pokazać choćby ten fragment, który kamery mogły rejestrować. I tak musimy pamiętać, że takie sytuacje zapewne będą się zdarzać, że ten program ramowy może się zmieniać, i na przykład w te dni, w które zaplanowano Wiadomości na 21:00, program może być albo wcześniej, albo nawet później. To zupełnie naturalna rzecz przy takich wydarzeniach.

Tak w ogóle to spotkanie z biskupami zakończyło się ok. 19:50, więc gdyby emitowano je w całości, to Wiadomości zaczynałyby się pewnie dopiero teraz.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiT rozpatrzyła skargi dotyczące "Wiadomości" oraz TVP Info i wystosowała swoją opinię: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/krrit-wiadomosci-o-szczycie-nato-z-manipulacjami-klarenbach-w-rozmowie-z-rulewskim-stronniczy

 

W sumie to można się było spodziewać takiej właśnie opinii ze strony Rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiejsze (a właściwie to już wczorajsze, piszę to po północy) główne wydanie. O ile pierwszy materiał o obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego był jeszcze w miarę dobry, to potem już coraz ciężej się to oglądało, bo przekaz był strasznie stronniczy. Do tego pojawiały się akcenty, które widzom się chyba przejadły, czyli kolejna nagonka na Wyborczą. Ja rozumiem że można nie lubić tej gazety, sam mam wiele zastrzeżeń do tego tytułu, ale robienie materiału do programu informacyjnego, w którym się jeszcze przypomina sprawę artykułu sprzed ponad 20 lat, nieco mnie dziwi. Myślałem że to program informacyjny, a nie publicystyczny.

 

W ogóle to pochwalono się także świetnymi wynikami oglądalności. Czyli Nielsen znowu im się podoba ;)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...