Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, lakiman napisał:

@wojtmen potwierdzasz lepszą jakość na apkach , z których korzystasz?

Były tutaj takie głosy, że odczuwalna jest różnica w porównywaniu  z innymi systemami  na korzyść Apple TV.

 

Potwierdzam, na każdej z tych apek poza szybkością działania widoczna jest lepsza jakość.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lakiman napisał:

@wojtmen potwierdzasz lepszą jakość na apkach , z których korzystasz?

Były tutaj takie głosy, że odczuwalna jest różnica w porównywaniu  z innymi systemami  na korzyść Apple TV.

Nie wiem czy to ważne, ale ktoś chyba @regedit32narzekał na działanie Canal+ online na tym urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że na starym Android 7 Canal+ Online jeszcze  ;-) działa dobrze.

Jak poprawią apkę na Apple TV będzie można skorzystać z funkcjonalności niedostępnych na starszych wersjach Android TV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Klawiatura ATV jest "w linii". 

Można klawiaturę ustawić w siatkę

@lakiman nie włączysz jedynie Apple TV - tak było tutaj mówione 
Odpaliłam teraz telewizor pilotem od LG, a wczoraj nie wyszłam apki HBO go i w ten sposób Apple TV mi się odpalił 
Spokojnie można włączyć ATV pilotem od TV (pośrednio) wystarczy włączyć opcję HDMI CEC i po przełączeniu na źródło (w tym wypadku ATV) włączy się automatycznie.
@wojtmen potwierdzasz lepszą jakość na apkach , z których korzystasz?
Były tutaj takie głosy, że odczuwalna jest różnica w porównywaniu  z innymi systemami  na korzyść Apple TV.
Na niektórych aplikacjach nie sposób zauważyć różnicy, ponieważ na innych systemach wyglądają juz bardzo dobrze. Lepszy obraz jest a Viaplay, C+ i NBA (miałem na XBX). Obraz to jedno, jest też dużo lepiej jeśli chodzi o dźwięk.
@lakiman to tylko 700zł masz 14 dni na zwrot kup pobaw się a jak coś Ci nie będzie odpowiadać to apple tv to nie żona, możesz zwrócić ;D  
Nie zwrócisz, ponieważ gwarancja idzie od momentu uruchomienia sprzętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawop napisał:

Spokojnie można włączyć ATV pilotem od TV (pośrednio) wystarczy włączyć opcję HDMI CEC i po przełączeniu na źródło (w tym wypadku ATV) włączy się automatycznie.

A bo już się sama pogubiłam :)  Nie wyłączy się pilotem od TV, włączy - tak jak mówisz - jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wojtmen napisał:

Dla zainteresowanych pojawiła się oferta na Apple TV 4k 32 GB w RTV AGD - dwie raty gratis i 30x 0 %. 

Szybko poszło. Już nie ma. Mnie się udało kupić rano. Jestem ciekaw jego działania i różnicy w stosunku do Androida 9 w TV Sony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Rlox napisał:

Szybko poszło. Już nie ma. Mnie się udało kupić rano. Jestem ciekaw jego działania i różnicy w stosunku do Androida 9 w TV Sony. 

Zarezerwowałem sobie droższą przystawkę 

Jeśli chodzi o ratę za sprzęt jest to kilka zł różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowałem sobie droższą przystawkę 
Jeśli chodzi o ratę za sprzęt jest to kilka zł różnicy.
Pamiętaj, jak już odpalisz Apple TV, to nie zwrócisz do sklepu.
Zdradzisz jak? Nie widzę w opcjach. 
Wiem, że mając iphone można "pisać telefonem" na ekranie apple tv. 
Ustawienia --> Ogólne, zjazd w dół do Klawiatura i Dyktowanie, klikasz w Klawiatura i wybierasz spośród trzech opcji.
Dla mnie siatka jest wygodniejsza, bo używam pilota od TV
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lakiman napisał:

W dodatku małżonka sobie zażyczyła przy okazji zakup telefonu Apple, więc tym bardziej może być fajny zakup.

Poleca ktoś konkretny model dostępny w sieci Euro AGD?

 

Wszystko zależy od budżetu ale możesz spokojnie brać każdy IPhone, łącznie z SE 

Wsparcie jest na lata 

Dla przykładu - IPhone 7 wchodził na rynek z iOS9 a dostanie jeszcze w przyszłym roku iOS16 (obecnie jest 15) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na smsa potwierdzającego dostepność w sklepie.

Do jutra ma być dostępna przystawka.

A jak nie będzie to trudno najwyżej  nie skorzystam z oferty promocyjnej i poczekam na kolejną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Box od Play byłby w porządku, gdyby nie " wieczny" HDR.

Wyłączyłem go zewnętrzną apką, ale oglądanie na nim Apple+ TV czy innych aplikacji obsługujących ten standard to już nie jest to samo mimo świetnej jakości.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Toma441 napisał:

Wiem, że mając iphone można "pisać telefonem" na ekranie apple tv

Można też pisać na iPadzie. - Jak w jakiejś aplikacji wybierzesz ikonkę szukaj to na iPadzie wyświetla się tekst: Klawiatura Apple TV

Używanie klawiatury, Wpisuj tekst na Apple TV z klawiatury iOS, Naciśnij aby zacząć. 

Tak samo działa na iPhone.  

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...