Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Pawop napisał:

Najbardziej brakuje mi przyszłych premier. Dziwną mają politykę

Jest również apka JustWatch, którą polecam. Noty z IMDb, potrafi oddzielić szrot od dobrych, czy bardzo dobrych filmów. Mam ją zainstalowaną na telefonie i ATV.

Odnośnie Vectry, bo przewijało tu się pytanie, to nie ma na ATV ich aplikacji, podobnie jak TVP VOD, czy TVP Sport.

Jeszcze jedno, byłem testerem TvSmartGo i z tego co podano, to wiem, że kolejne w kolejce są: 1. Nowy interfejs WWW; 2. Apple TV; 3. Tizen; 4. LG WEB OS konkretnych terminów nie było podanych.

 

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kończy się Canal+ w czerwcu i z satelity na pewno rezygnuję. Koniec z kablami i dekoderami. Jedyne, co mnie trzyma przy satelicie to kanały francuskojęzyczne. Molotov i podobne serwisy nie działają na polskim IP i wymagają francuskiej karty płatniczej lub potwierdzenia adresu, co oczywiście można załatwić VPN ale wtedy będzie problem w drugą stronę. Nie chcę zawracać głowy znajomym z Francji, więc wynalazłem jakąś prepaidową kartę z francuskim IBANem. Ciekawe czy przejdzie, bo wywaliłem w ciemno 30 ojro za samą kartę. Jeśli przejdzie i da się korzystać z płatnej oferty na Molotovie, to będę skakał z radości. Mają przesłać w ciągu 2 tyg. Zobaczymy.

 

Alternatywnie mogę kupić dekoder z kartą TNT ale wtedy cała integracja w apple tv itp idzie się … grzać.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tracer10 napisał:

Daj znać jak z tą kartą będzie.

Co ciekawe, można wybrać IBAN UK albo FR. Usługa nazywa się Veritas Card (wystarczy wpisać w google). 
 

Na razie mogę powiedzieć, że jest drogo. Karta rocznie 30 Euro, w cenie karty wirtualne i wysyłka karty plastikowej. Chciałem stworzyć jedną taką zanim przyjdzie fizyczna, ale i tak czekam na weryfikację dokumentów (wymagają obu stron dowodu osobistego lub ostatniego wyciągu bankowego z adresem lub prawa jazdy). Byłem mocno nagrzany i skorzystałem z metody doładowania voucherem, bo inne na czas walidacji są zablokowane. Zapłciłem 13,80 za doładowanie 10Euro które dodało do konta 8,30 😂 Potem nieudana płatność (odmowa po stronie wystawcy karty czyli MC z powodu niezweryfikowanej karty) i nieudana próba podpięcia do paypala z tego samego powodu kosztowały po 0,50 Euro prowizji 😁

 

Można na razie powiedzieć, że „zawsze miałem łeb do interesów…”

 

Próbowałem też przyśpieszyć proces, bo wrzuciłem jedną stronę dowodu (była możliwość dodania tylko jednego załącznika). Dodałem też wyciąg. Odrzucili ID z powodu braku drugiej strony, na wyciąg nie odpowiedzieli. Założyłem ticketa, odpowiedzieli nie od razu ale tego samego dnia, więc ujdzie. 
 

Mają infolinię po angielsku, francusku i hiszpańsku ale płatna dodatkowo oprócz kosztu połączenia 0,7 Euro za minutę. Opamiętałem się i dałem sobie czas do jutra. Może zatwierdzą dokumenty i zdejmą ograniczenia 😂

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojtmen napisał:

Ciekawi mnie ten problem z dostępnością Apple TV 4k. Chciałem sobie sprawić prezent na święta ale wszędzie produkt tymczasowo niedostępny. Pytanie czy jest takie zainteresowanie tym sprzętem czy mają jakieś problemy produkcyjne. Poczekam po świętach może coś ruszy. 

Problem z dostępem do chińskich chipów i procesorów - o tym się mówi od wielu miesięcy. Do tego dochodzi polityka i walka między mocarstwami. USA, Chiny, Tajwan - każdy chce zgarnąć coś dla siebie. Do tego pandemia Covid-19 spowodowała, że produkcje w fabrykach były czasowo wstrzymywane (choroba wśród załogi, zapewnienie dodatkowych środków higieny). Pandemia zwiększyła zapotrzebowanie na sprzęt elektroniczny. Każdy chce mieć urządzenie do pracy zdalnej w domu, jak i zwiększa się zapotrzebowanie na sprzęt do rozrywki domowej.

https://forsal.pl/swiat/chiny/artykuly/8316904,swiatowy-rynek-mikrochipow-polprzewodniki-tajwan-chiny.html

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego postu o aplikacji Molotov.tv

 

Kartę mam już zweryfikowaną i została autoryzowana przez serwis, treści działają mimo braku FR adresu IP. Wygląda na to, że została rozpoznana jako francuska, bo nie wyskakują mi żadne monity, żeby coś im wysyłać do potwierdzenia. Jest tylko standardowa formułka, że mogę im wysłać rachunek z adresem, jeśli nie mam karty ale to jakby nie tyczy się (chyba) do mojej karty.

 

Na razie wszystko działa. Nie będę zapeszał i poczekam, czy za miesiąc zejdzie z konta 4 Euro i nadal będzie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakąś opcję dodatkową i zeszło normalnie 5 Euro. Więc teraz pytanie czy po jakimś czasie mnie nie wyrzuci, że korzystam tylko z PL. Jestem natomiast na tyle zdesperowany, że gdyby nie pykło to postawię osobną sieć z skonfigurowanym VPN i na czas korzystania będę przełączał wifi.

 

Ostatecznie zostaje opcja z TNT SAT ze sklepu Satkuriera, ale mam nadzieję, że powrót do antycznych czasów osobnych pilotów i dekoderów nie będzie konieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie korzystam z żadnego. Normalnie przez Światłowód Orange. 
 

Sama aplikacja fajna. Wszystkie (!) kanały z dvb-t i w HD bez dziwaczenia. Wszystkie z cofaniem bieżącej audycji, prawie wszystkie z catch upem. Na każdym można nagrywać w chmurze (150h pojemności w cenie). Jest podgląd treści na ekranie głównym Apple TV (czego nie ma w naszym Canal+). Przełączanie kanałów jak w naszym Canal+, bez zapowania (niestety). Całość dopracowana i po prostu działa. Napisy na prawie każdym kanale, ale nie wszędzie (w języku fr, żeby łatwiej było zrozumieć gdy uczymy się języka). 
 

W pakiecie za 4 Euro mies. jest dostęp do paczki muzycznej Trace Urban i mezzo. Ogólnie muszę przyznać, że przy takiej ofercie 30zł za pakiet premium w Polsat Box to skandal 😅

Edytowane przez regedit32
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...