Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko na Google TV. Bezpośrednio jak odpalam ją na laptopie przez przeglądarkę (Mozilla) czy nawet zakładam słuchawki również filmy, seriale nie są zbyt głośne, że się tak delikatnie wyrażę.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam na czym dokładnie, ale po zakończeniu transmisji bez reklam pojawiła się sportowa animacja z Królikiem Bugsem. Czy dużo jest takich przerywników i krótkich form filmowych? Czy da się gdzieś je obejrzeć w całości bez oglądania całej transmisji?

Edytowane przez Kirk
Wycięto ofttopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmiana na gorsze. Do materiałów (powtórek) z IO dodano reklamy. Wcześniej - przez ponad tydzień - ani razu tego u mnie nie było.

 

Na reklamy "nadziałem" się przy próbie odtworzenia meczu Igi oraz chcąc obejrzeć powtórkę meczu siatkówki BRA-EGY. Korzystam z Maxa na Android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał(a):

Nie pamiętam na czym dokładnie, ale po zakończeniu transmisji bez reklam pojawiła się sportowa animacja z Królikiem Bugsem. Czy dużo jest takich przerywników i krótkich form filmowych? Czy da się gdzieś je obejrzeć w całości bez oglądania całej transmisji?

Widziałem na stronie Eurosportu wywiady Królika Bugsa z różnymi sportowcami. Tu na przykład z siatkarzem Jakubem Kochanowskim.

 

https://eurosport.tvn24.pl/siatkowka/igrzyska-olimpijskie-paryz-2024/2024/krolik-bugs-rozmawia-z-siatkarskim-mistrzem-swiata-jakubem-kochanowskim-teamlooneytunes_vid2191080/video.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, WaszBuk napisał(a):

U mnie reklamy są wyświetlane nawet przy materiałach z IO z oznaczeniem bez reklam. Wyjątek stanowią jedynie transmisje, które jeszcze nie zostały zakończone (można rozpocząć ich odtwarzanie bez konieczności oglądania reklam).

Na pewno wybierasz jednak transmisję kanału, nie streamingową. To jest wina MAX-a, bo, nie wiedzieć czemu, oni na stronie głównej wyróżniają właśnie standardowe transmisje kanału. Z lekkoatletyką też teraz tak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, WaszBuk napisał(a):

U mnie reklamy są wyświetlane nawet przy materiałach z IO z oznaczeniem bez reklam. Wyjątek stanowią jedynie transmisje, które jeszcze nie zostały zakończone (można rozpocząć ich odtwarzanie bez konieczności oglądania reklam).

 

Po wejściu w zakładkę "Paris 2024" sugeruj się drugą rubryką pn. "Każda chwila na żywo - bez przerw". Tam masz transmisje bez reklam i z większą możliwością wyboru ścieżek dźwiękowych:

 

Zrzut-ekranu-2024-08-3-o-12-47-55.png

 

W szwedzkiej wersji Max transmisje bez przerw są umieszczone w pierwszej rubryce. Więc nie wiem, co się stało, że w Polsce te przekazy są drugie. No ale najwidoczniej wszystko musi być u nas na opak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po włączeniu transmisji jest napis na czerwonym tle "live" i numer kanału 1 lub 2, to jest relacja z kanału Eurosport z reklamami.

Te bez reklam mają tylko biały napis Eurosport i kółka olimpijskie bez żadnych numerów i napisów "live".

Po wejściu w zakładkę Paris 2024 wyioeram transmisje z drugiej linii/rzędu. W pierwszym rzędzie jest Paryż: Relacje na żywo Eurosport (te są z reklamami).

W drugim rzędzie jest Każda chwila na żywo - bez przerw (te są bez reklam).

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport nagle puścił reklamy przy transmisji meczu siatkarek przy stanie 33-33. Na Twitterze wiele osób się skarży, że nawet oglądając na MAX-ie je mieli. Czyli większość pewnie odpala transmisję z ekranu głównego aplikacji, która przenosi na transmisję z kanału. Porażka.

Edytowane przez adnage
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Piotr-Piła napisał(a):

Na Discovery+ w Wielkiej Brytanii nie było reklam przez cały mecz. Tam nie ma max (odpowiednikiem jest Discovery+).

Na Max też nie było reklam i transmisja była w całości pod warunkiem że odpaliło się dedykowany stream bez reklam. Niestety jest [beep] w menu i jako pierwsze pokazują się streamy z kanałów Eurosport z reklamami. A może nie [beep], tylko specjalnie tak zrobili żeby ludzie reklamy oglądali ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie brakuje studia polskiego przy polskich zawodnikach w streamie bez reklam. Ten stream jest dla widzów angielskojęzycznych. Po zwycięstwie we wspinaczce przez nasze reprezentantki bez reklam mogliśmy słuchać wywiadu z Amerykanką. Wywiady z Olami były w telewizji z reklamami.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, brakuje tylko dwóch rzeczy i byłby perfect:

- Multi-View

- 4K HDR

 

A tak to muszę używać Multi-View na TV i 4K z dekodera, musiałem się z nim przeprosić na czas igrzysk.. ale i tak to jest bajka co dostaliśmy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...