Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, kingofsouth napisał:

Mnie to nie boli, 100 zł , czy tam 20 zł. Nie zbiednieje, ale PRowo 33% zniżki brzmi mega dziwnie. 

Jak w jakimś dyskoncie 8)

 

Można by rzec: 3 miesiące w cenie dwóch 😂

 

A tak na serio: uważam, że cena 19,99 zł za miesiąc to super oferta. Nawet te 29,99 zł jest OK. Trudno wymagać od poważnego gracza na rynku wiecznego stosowania jeszcze niższych cen.

 

Oby tylko aplikacja HBO Max na Android TV nie była "skopana, jak HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, grreg2084 napisał:

Oby tylko aplikacja HBO Max na Android TV nie była "skopana, jak HBO GO.


Ja dla odmiany mam nadzieję że bitrate będzie tak wysoki jak w innych krajach... i będę zadowolony. W końcu skończy się marudzenie o jakość. HBO zasługiwało na taką jakość... bo to było odpychające. Mam tak wiele produkcji do nadrobienia.
 

Edytowane przez Cinemaniac4K
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, muza_tv napisał:

 

Sprzedaż HBO za pośrednictwem partnerów (kablówki, platformy sat) to inne bajka. Będą inne oferty, inne ceny. Zazwyczaj atrakcyjniejsze, bo celem jest sprzedaż usług łączonych. To już trzeba kontaktować się z operatorem.

C+ jak zwykle, jak dzieci we mgle.Nic nie wiedzą,na nic nie potrafią odpowiedzieć.Zapytałem prosto czy 10zł będzie nadal obowiązywać jako dodatkowy wykupiony pakiet HBO w C+ Online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Palamander napisał:

Zapytałem prosto czy 10zł będzie nadal obowiązywać jako dodatkowy wykupiony pakiet HBO w C+ Online

Ja dostałem info, że po staremu.

Wszystko ma zostać podmienione w tej samej cenie. Dodatkowo bibliotek ma być poszerzona o kilkaset tytułów 8.03.

Ew. apke na tv trzeba bedzie od nowa ściągnąc.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Palamander napisał:

C+ jak zwykle, jak dzieci we mgle.Nic nie wiedzą,na nic nie potrafią odpowiedzieć.Zapytałem prosto czy 10zł będzie nadal obowiązywać jako dodatkowy wykupiony pakiet HBO w C+ Online

Nie pytaj konsultanta na infolinii czy w punkcie sprzedaży. Oni wiedzą tyle, ile mają przekazane w materiałach szkoleniowych. Jeśli nawet wiedzą więcej, jak ma kształtować się oferta w najbliższym czasie, to mogą dopiero o tym poinformować, gdy dostaną informacje z góry od menadżerów. Oni są od sprzedaży tu i teraz, a nie od gdybania jak ma wyglądać oferta za miesiąc czy za rok.

 

Jeśli chodzi o liczby premier, to jak dotychczas. Kilka nowości filmowych każdego tygodnia + premiery odcinków z seriali bieżących. Zawsze mają 1-2 seriale wiodące/orginalsy (teraz jest to "Euforia") + seriale poboczne na licencji (np. "Superman i Lois"). Typowe blockbustery jak "Diuna" czy "Matrix 4" są w mniejszości i jak będziesz miał 1 taką premierę na miesiąc, to sukces. Sam zobacz co było ostatnio w kinach, więc tego spodziewaj się w HBO Max (patrz głównie na filmy dystrybuowane przez Warner - w zeszłym roku wprowadzili do kin 14 tytułów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, swordfish napisał:

Nie pytaj konsultanta na infolinii czy w punkcie sprzedaży. Oni wiedzą tyle, ile mają przekazane w materiałach szkoleniowych.

To kogo pytać? Rzecznik twierdzi że mają na wyłączność wszystkie wytwórnie filmowe,pani Sadowska z początku 2021 twierdziła,że są zabezpieczeni kinowymi filmami do emisji na cały rok itd.Po prostu cały C+ tak działa i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj konkretne pytanie o dalszą ofertę HBO Max w Canal+ drogą mailową lub na profilu społecznościowym.

 

Pytanie typu "Jak przedstawia się oferta pakietu HBO MAX, który oficjalnie wchodzi od 8.03.2022 i zastąpi dotychczasowe HBO GO? Jakie korzyści cenowe uzyska abonent C+, jeśli weźmie za Waszym pośrednictwem ten pakiet, niż bezpośrednio u usługodawcy? Czy można liczyć u Was na promocję - stała cena za pakiet dodatkowy HBO MAX na zawsze i mieć gwarancję ceny na dłużej niż do końca podstawowej umowy terminowej?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish Po pierwsze zapytałem ich przez właśnie FB,bardzo precyzyjnie

Po drugie nic nie muszę brać,bo w promocji dla młodych mam subskrypcję C+z HBO do października 2022,za 30zł

Po trzecie uzyskałem odpowiedź,że na dzień dzisiejszy nie są w stanie odpowiedzieć,jak będzie kształtowała się cena 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna dokładnie te zasady jak niżej?

Gdzieś o tym można oficjalnie przeczytać?

Czas subskrypcji jest ważny, czy dla każdego bez wyjątków?

 

https://satkurier.pl/news/213363/hbo-max-dostepny-w-polsce-od-8-marca-jaka-cena-wideo.html

Cytat

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji będzie wynosić 19,99 zł miesięcznie.

 

 

A już znalazłem

Cytat

Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do 31 marca br. włącznie. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

 

Czytałem wcześniej w innym serwisie i tak dokładnie nie było to opisane :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...