Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie  Apple otwiera się zakładką Obejrzyj teraz a w niej są wrzucone zarówno pozycje w ramach atv+ jak i dodatkowo płatne jak np. Avatar, więc jest podobnie jak w dziadowskim Playerze. Chociaż ten drugi ma wyraźnie podpisaną sekcję w ramach wykupionej oferty a w apple czar pryska jak chcesz odpalić coś z zaproponowanej na głównej stronie pozycji a ta jest akurat dodatkowo płatna.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiążesz aplikacje z innymi serwisami np. Disney plus to odpali sie Avatar z disney plus. Masz Originals do oglądania gdzie nie masz filmow czy seriali ktore apple chce ci sprzedac. Apple to jest zupelnie inna filozofia niż player ktory tak jak polsat zrobil z aplikacji poprostu smietnik aby jak najwiecej w nim reklamowac i sprzedawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie  Apple otwiera się zakładką Obejrzyj teraz a w niej są wrzucone zarówno pozycje w ramach atv+ jak i dodatkowo płatne jak np. Avatar, więc jest podobnie jak w dziadowskim Playerze. Chociaż ten drugi ma wyraźnie podpisaną sekcję w ramach wykupionej oferty a w apple czar pryska jak chcesz odpalić coś z zaproponowanej na głównej stronie pozycji a ta jest akurat dodatkowo płatna.
Jest podobnie jak na Playerze, ale na Apple można przejść do zakładki ATV+ i masz dostęp tylko do usługi abonamentowej lub do zakładki sklep gdzie można kupić lub wypożyczyć film. W Playerze jest po prostu bajzel. Oczywiście to nie jest największa wada tej aplikacji. Przede wszystkim jest badziewna jakość.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, biguslogus napisał(a):

Apple to jest zupelnie inna filozofia niż player ktory tak jak polsat zrobil z aplikacji poprostu smietnik aby jak najwiecej w nim reklamowac i sprzedawac.

Filozofia jest taka sama tylko sposób rozwiązania inny. Każdy chce sprzedać i zarobić. Apple mniej nachalnie niż Player. Ale nit o było powodem dyskusji tylko sam fakt , że operator miesza treści płatne i niepłatne razem.

Nadal się jednak nie dowiedziałem, co takiego jest w Playerze niedopracowanego ale już mniejsza o to. Dla mnie liczy się zawartość i cena. To czy serwis wyświetla mniej czy więcej zakładek mi nie przeszkadza, bo przeważnie wiem co chcę obejrzeć, więc wybieram pozycję i oglądam.

12 godzin temu, Pawop napisał(a):

... Przede wszystkim jest badziewna jakość.

Nie ma idealnego serwisu ale materiały 4K moim zdaniem nie wyglądają źle przy cenie 50 zł na rok jaką wydałem.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał(a):

Jest w czym przebierać w tym 4k🤣 który wygląda jak HD .

5 dych? To 5 zł jest warte. No ale jak kros lubi. 

Było pisane 

Treści w 4K jest porównywalnie jak nie więcej niż C+. Na przestrzeni roku obejrzałem kilka seriali i filmów. Mnie zapłacona cena odpowiada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie ma idealnego serwisu ale materiały 4K moim zdaniem nie wyglądają źle przy cenie 50 zł na rok jaką wydałem.


zerknij na Prime Video, te same pieniądze a jakość i zawartość serwisu bezdyskusyjnie 3 klasy wyżej od Playera. Jeszcze do tego serwis z grami i dostawy ze sklepu Amazona oznaczone Prime w cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ircios napisał(a):

Nie ma co porównywać tej apki i jakości w niej zawartej do HBO Max. Jest zacienka. Dałem 2 dychy za 2 m. na wypróbowanie. Na tym koniec przygody z tym serwisem.

Przecież nikt nie porównuje Playera do HBO Max. Cofnij się kilka stron do tyłu bo widać pogubiłeś się w dyskusji. Dwie dychy za 2 miesiące tez bym nie dał. po prostu przepłaciłeś :D i stąd rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie było tak cudownej oferty jak Ty masz. Skorzystałem z najtańszej opcji tamtego dnia, aby zapoznać się z ofertą.  

Nic nie muszę się cofać i czytać, bo się nie pogubiłem. Teraz piszę,  że nie ma co porównywać do HBO Max. 

A Ty im starszy tym mniej wymagajacy jak widać po wpisach. 😄

Dobrze, że ja się nie zmieniam jak Ty. Nadal sobie cenie jakość i niezależność. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał(a):

...

A Ty im starszy tym mniej wymagajacy jak widać po wpisach. 😄

...

Im starszy cenie sobie święty spokój i nie przejmuję się błahostkami.. Mnie oferta w stosunku do ceny odpowiada. Aplikacja nie odstaje od reszty jakie są na rynku ani funkcjonalnie ani jakościowo. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu ogląda HBO przez przystawkę Chromecast? U mnie bardzo długo włącza się HBO po włączeniu streamu na Chromecast. Często zresztą kończy się błędem. Ale dopiero po włączeniu filmu zaczynają się problemy. Na ogół muszę włączać odtwarzanie kilka razy, zanim (po długim oczekiwaniu) film zacznie być odtwarzany. A jak już się włączy to jakość jest na ogół gorsza niż VHS i często odtwarzanie się zatrzymuje na kilka, kilkanaście sekund! Z innymi serwisami (prime video, Netflix, Disney) nie ma takich problemów.

Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2023r kończy się ważność karty która płacę za HBO max. Nową kartę z banku otrzymałem. Nowa karta posiada taki sam numer i będzie miała taki sam PIN. Czy muszę zmieniać coś na stronie HBO? Dodam, że przy rozpoczęciu subskrypcji podałem datę ważności karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, filip932 napisał(a):

@F-ka Tak trzeba będzie wprowadzić dane nowej karty płatniczej na stronie HBO Max.Nowa karta ma nową ważność karty oraz jest inny kod bezpieczeństwa.

Dziękuję.

Nie wziąłem pod uwagę kodu bezpieczeństwa. 

Edytowane przez F-ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak dodaje się kartę do subskrypcji, ale chyba w krajach UE jest wymagany dodatkowo kod 3D-Secure. Większość Banków przy podaniu danych przy zakupach internetowych wysyła kod SMSowy lub powiadomienie w aplikacji. Musi być dodatkowa autoryzacja - klient musi zatwierdzić zgodę na comiesięczne obciążanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, swordfish napisał(a):

Nie pamiętam jak dodaje się kartę do subskrypcji, ale chyba w krajach UE jest wymagany dodatkowo kod 3D-Secure. 

Przy rozpoczęciu subskrypcji i rejestracji pierwszej karty  o ile dobrze pamiętam dostałem SMSa. Obecnie gdy zmieniałem kartę na drugą to podałem imię i nazwisko, nr. karty, kod bezpieczeństwa i datę ważności karty. SMSa nie było. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...