Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polska otrzyma dostęp do HBO Max w drugiej grupie krajów wraz z państwami naszego regionu + Portugalia...w 2022 r.

I to tyle jeśli chodzi o konkrety. Ten cały event hbo to było jedno wielkie rozczarowanie. Zapamiętałem jeszcze, że będzie możliwości wykupienia rocznego abo. Reszta to była reklama tego, o czym już o tak dawno wiemy. 

Edytowane przez Toma441
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darius010 napisał:

45 dni po premierze filmu w kinie film w HBO MAX, w abonencie. 

 

Abonament roczny to ciekawa sprawa. Bo ja np. wolał bym zapłacić raz na rok. 

 

 

To coś na styl Disney+. Tam premiery płatne w "Premier Acces" potem pojawiałą się w usłudze do abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że żadnych konkretów jeśli chodzi o nasz kraj nie podano, po cichu liczę, że to faktycznie będzie (sam) początek przyszłego roku. Czytając między wierszami trochę można na to liczyć, bo jednak jako całość to co pokazano było rozczarowujące, 30 minut o tym co zebrano z dotychczasowych medialnych info i puszczono to w zgrabnej marketingowej pigułce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W materiałach prasowych nie ma chyba informacji o jakości. Będzie jednolita dla wszystkich krajów? 4K czy odwalą jakieś Viapleje?

 

Szkoda, że nie podano konkretnej ceny dla Polski, bo przy przedłużeniu umów TV na HBO GO można za tych kilka miesięcy wyjść na plus lub minus na najbliższe 15-24 miesiące. Ponadto ciekawa sprawa z roczną subskrypcją, bo zanosi się na sporą oszczędność.

 

Nie mogło zabraknąć na materiałach promocyjnych screena z najważniejszą zawartością 🤡

Spoiler

506597bce2c6b3f9gen.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ile będzie kosztować HBO Max w Polsce?

Na cenę w złotówkach przyjdzie nam poczekać do okresu bliżej premiery usługi w Polsce, ale bazując na tym, jak wyglądało to w innych regionach, możemy raczej spodziewać się utrzymania ceny 24,99 zł lub delikatnego obniżenia (mniej prawdopodobne). Dla nowych klientów będą przygotowane oczywiście promocje, w tym darmowy okres próbny. Dziś dowiedzieliśmy się, że do 2026 roku HBO Max pojawi się w ponad 190 krajach.

https://antyweb.pl/hbo-max-w-polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2021 o 18:05, kingofsouth napisał:

Moje skromne przypuszczenia , to 40-45 PLN.


Czyli jednak mieliśmy rację... jak nic równe 40zł. To było do przewidzenia. Wychodzi 13zł za głowę to tak jak teraz coś za głowę za Netflix. Ciekaw jestem jakości bo w USA to nadal MIZERNOTA - najgorsza jakościowo platforma co nie napawa mnie optymizmem że u nas będzie tak pięknie. No ale do podziału z kimś za 13zł się weźmie bo w końcu chce odpalić Gre o Tron bo na tą chwilę na HBO GO tego nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Cinemaniac4K napisał:


Czyli jednak mieliśmy rację... jak nic równe 40zł. To było do przewidzenia. Wychodzi 13zł za głowę to tak jak teraz coś za głowę za Netflix. Ciekaw jestem jakości bo w USA to nadal MIZERNOTA - najgorsza jakościowo platforma co nie napawa mnie optymizmem że u nas będzie tak pięknie. No ale do podziału z kimś za 13zł się weźmie bo w końcu chce odpalić Gre o Tron bo na tą chwilę na HBO GO tego nie da się oglądać.

Skąd informacja o 40 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Wymyślił to sobie


To się nazywa inteligentne postrzeganie sprawy czego tobie brak... :rofl:
 

Cytat

Jednym z najbardziej interesujących aspektów prezentacji są ceny miesięcznej subskrypcji HBO Max. Choć nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej, polskiej ceny abonamentu, stacja podała, że w Hiszpanii oraz Finlandii ta kwota będzie wynosić 8,99 euro ( w Szwecji cena wynosi 89 koron szwedzkich, w Danii 79 koron duńskich)...


Patrząc po kursach walut to wychodzi po około  40zł i więcej... nigdy nie taniej. Więc to 40zł i tak było by wersją optymistyczną. Pamiętajmy że to jest na 3 urządzenia.

Oczywiście @Pawop dalej będzie marzył o 25 złotych...  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...