Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Dywizjon 303 z UK nalot.  Dobrej nocy koledzy wam życzę. 

Jaki tam nalot? Nie podniecaj się tyle D+ i nie używaj górnolotnych słów typu miażdży w szczególności do jakości Prime.

Edytowane przez tracer10
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

 

 

Miażdży Ciebie i twojego Oleda/Qleda  nie wiem co tam masz.  65 cali , czy 100 ? Nie dają radę ogarnąć 720p 🤣😂

Ale masz argumenty heh, jak dziecko.😄

No brawo.

Qled? Nie tykam tv Samsunga.

Tak wogóle skakać z D+ na Viaplay to trzeba mieć mocną psychę😄 no i Samsunga bez Dolby Vision to i 720p pociągnie.

 

Edytowane przez tracer10
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Disneya jest to iż .. niezbyt wiele dodają na chwile obecną wiec oni i HBO niezbyt są konkurencja jakby nie było..HBO to kino i seriale..Disney z kina ma niewiele plus pare jakiś seriali stad zamykają poszczególne kanały by zwiększyć atrakcyjność swojej oferty. Ale jedni drugich raczej się nie muszą obawiać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 22:50, tracer10 napisał:

Robiłem to ze 3 miechy temu i D+ nie miażdży bynajmniej Prime.

Jeżeli miażdży cokolwiek to na bank Viaplay.

Na Amazonie nie ma co oglądać poza klasykami typu 24 godziny. Sprawdzałem i większość to bohaterskie kino amerykańskie. Totalnie nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bredny napisał:

Na Amazonie nie ma co oglądać poza klasykami typu 24 godziny. Sprawdzałem i większość to bohaterskie kino amerykańskie. Totalnie nie dla mnie

Nic nie sprawdziłeś i nieprawdę opowiadasz.: Bosch, Goliath, The Marvelous Mrs. Maisel, Homecoming, Terror, Little Fires Everywhere, Modern Love, Superstore, Transparent, Tom Clancy's Jack Ryan, The Man in the High Castle. To tak na początek.

Edytowane przez Charlie1978KK
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest to samodzielna usługa, tylko przestaną ją udostępniać przez Amazona. Działa to na takiej samej zasadzie jak u nas HBO Go, które można kupić w Ipli czy Playerze. Czy stracą 5 mln abonentów? Nie wydaję mi się, gdyż ten kto będzie zainteresowany wykupi dostęp bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2021 o 16:55, Charlie1978KK napisał:

Nic nie sprawdziłeś i nieprawdę opowiadasz.: Bosch, Goliath, The Marvelous Mrs. Maisel, Homecoming, Terror, Little Fires Everywhere, Modern Love, Superstore, Transparent, Tom Clancy's Jack Ryan, The Man in the High Castle. To tak na początek.

Poleć mi seriale dramatyczne lub komediodramatyczne nie będące produkcją amerykańską z Amazonu z ostatnich 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...