Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Czytając wasze wypowiedzi twierdzicie, że na nowej platformie będą tylko i wyłącznie oferta programowa z Grupy TVN Warner Bros. Discovery w tym produkcje HBO. Czy tak to wygląda w amerykańskiej wersji serwisu? Moja odpowiedz brzmi "NIE", mają umowy, licencje z różnymi dostawcami treści.

Śledzisz choć trochę katalog HBO MAX?

Jeśli tak to chyba widzisz, że są też produkcje SONY,UNIVERSAL, AMAZON/MGM, M2 i być może licencja od disney/searchlight 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek99 nikt nie twierdzi, że Maxie będą tylko produkcje WBD.


W nowym Max brak możliwości dodania Eurosport Extra bez kanałów TV oraz brak w kanałach linearnych Cinemax i Cinemax 2. 
 
Porażka .
Zapłacisz za sport i dostaniesz kanały, one będą tylko dodatkiem


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W eu WB bierze wszędzie rozwody z ciasnej współpracy na luźną, poprzerzucali wszystko na własne TP, kto wie co dalej ale podziały idą coraz głębiej.

Własny serwis to groźba powolnego rozbratu z C+ i Polsatem, bez pośredników więcej zostanie w kieszeni WB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dotychczasowi użytkownicy HBO Max będą mieli dostęp do Max – zachowają swoje wcześniejsze profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach "kontynuuj oglądanie" i "moja lista" – wszystko to będzie na nich czekać na platformie Max.

No ja temu stwierdzeniu nie ufam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie @domin107 ma w tym miejscu rację, ja zazwyczaj robię raz na jakiś czas zdjęcia na telefon co do listy ulubionych pozycji jak i pozycji oglądanych obecnie. Do dzisiejszego dnia HBO MAX ma z tym problemy, już nie mówiąc o pojawianiu się znienacka w trakcie oglądania czegokolwiek kręcącego kółka, serwis twierdzi wtedy, że użytkownik stracił połączenie z internetem. Gdzie inne aplikacje w tym samym czasie chodzą bez żadnych problemów pomijając jedynie Polsat Box Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

U nas ze względu na istnienie Player sytuacja jest nietypowa, a tymczasem czeska strona  MAX prezentuje się bardziej "filmowo".  Zrzut podglądowy, widać na nim dostępne pakiety.

MAX-CZ.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie o Puls w artykułach prasowych nic nie ma, ale dodanie go jest także nową rzeczą, więc komunikaty prasowe mogą po prostu tego nie uwzględniać.

Mowa jest że MAX będzie miał we wszystkich pakietach kanały HBO i TVN. 

W Player jest jeszcze Metro - ten akurat jest cenny, bo w naziemnym przekazie wciąż w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, michael112 napisał(a):

Ciekawe czy Puls będzie w MAXie skoro dali go do Playera...

Max jest aplikacją zagraniczną i nie dziala na licencji polskiej. W Max będą ich własne kanały. Nie spodziewam się, aby nagle zaczęła działać zasada must carry must offer. Dzięki licencji zagranicznej nie pojawią się wklejone na stałe oznaczenia wiekowe jak w Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz może być wysyp nowych ofert od operatorów. W Max w abonamencie bez opłat przez pół roku lub dłużej - dostęp do subskrypcji podstawowej tej z reklamami. Szansa, że nawet promocyjne w ramach podstawki da się obejrzeć odcinek pierwszy "Rodu Smoka 2". I tym smokiem można się chwalić w reklamie na przemiennie z Rozenek-Majdanową, Gessler i Wojewódzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam dostęp do HBO Max jako abonent C+ to czy po zakończeniu umowy jeśli wykupię dostęp do serwisu niezależnie lub w kablówce będę mógł korzystać dalej z tego samego konta czy będzie trzeba robić wszystko od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.05.2024 o 08:56, LorDx napisał(a):

W maxie będzie pakietyzacja, operatorzy negocjują migrację, wątpię że do opcji full.

 

To już wiadomo jak to będzie wyglądało w Polsat Box (źródło mail). 

Umowa promocyjna na czas określony > W tym okresie dostęp do Max Premium
Umowa na czas nieokreślony > Dostęp do Max Standard (do stycznia 2025 Premium)
 

Edytowane przez opolsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, opolsky napisał(a):

Umowa promocyjna na czas określony > W tym okresie dostęp do Max Premium

co prawda ja takiego maila jeszcze nie dostałem, ale jeśli jest jak piszesz to bardzo mnie to cieszy jako abonenta PB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2024 o 16:54, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Z tymi operatorami to się jeszcze trzeba wstrzymać. To wcale nie musi być Standard, bo u nich jest to usługa dodatkowa do innych, a nie samodzielna subskrypcja.

Jednak dobrze przewidziałem. To może ja też dostanę Premium w Play.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...