Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już to było gdzieś napisane, ale zapytam ;-).

Jaki jest średni bitrate na HBO Max na filmach/ serialach HD ?

Zapodałem jeden z odcinków z " Gry i tron" i przyznaję, że w porównaniu do HBO GO, czy kiedyś wersji satelitarnej HBO jest bardzo dobra jakość streamingu.  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Jaki jest średni bitrate na HBO Max na filmach/ serialach HD ?

Zapodałem jeden z odcinków z " Gry i tron" i przyznaję, że jest bardzo dobra jakość streamingu.  :)

 

Sprawdzę Ci pod wieczór ;)

Godzinę temu, tyrla napisał:

Na kodi sprawdzisz emoji6.png

i apple ;) jak uruchomisz funkcje deweloperskie ;)

 

Godzinę temu, Gizior89 napisał:

Z poziomu tv sprawdzisz bitrate na nf, apv i yt

i canal+online jeśli masz sprzęt na androidzie. Na disney+, hbo max czy playera - nie znalazłam sposobu (poza apple z włączonymi funkcjami deweloperskimi) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lakiman napisał:

Pewnie już to było gdzieś napisane, ale zapytam ;-).

Jaki jest średni bitrate na HBO Max na filmach/ serialach HD ?

Zapodałem jeden z odcinków z " Gry i tron" i przyznaję, że w porównaniu do HBO GO, czy kiedyś wersji satelitarnej HBO jest bardzo dobra jakość streamingu.  :)

 

Na Amazon Fire TV Cube 2gn. i Fire TV Stick 4K na TV FHD zapina się profil 1920x1080. Bitrate 12 Mb/s. I tyle faktycznie max idzie w streamingu. Średnio 8 Mb/s.

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gonzales napisał:

@Delta21 proszę o wskazówkę jak mogę sprawdzić bitrate na LG w aplikacjach stremingowych?

Prime Video - bardzo szybko: lewo prawo, lewo prawo, góra dół, góra dół lub ŁATWIEJ czerwony, zielony, niebieski, żółty. 
Strona w prawo: zielony, czerwony, żółty, niebieski lub w lewo: niebieski, żółty, czerwony, zielony

 

Netflix: przycisk na pilocie „ … „  później informacja 

 

więcej nie podejrzysz niestety

  • Dzięki 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A new “shuffle” button on the

@HBOMax

desktop experience now lets users randomize the episodes that play for select series. Available globally, users can select the shuffle button on the series detail page for shows like

@FriendsTV

, #CurbYourEnthusiasm &

@RickandMorty"

 

Jaki sens jest tego przycisku?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KENZO napisał:

Jaki sens jest tego przycisku?

.

To się nadaje do sitcomów idealnie. Wielu ludzi musi mieć włączony TV przy nawet typowo domowych czynnościach. Ważne ze coś w tle gra 

Z mojego punktu widzenia ma taki sens jak na innej oglądanie na przyspieszeniu. Czyli zbędne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie mam ,opisy po polsku , ale brak lektora lub napisów. Nie wiem jak zdjecia się wstawia. Ale za to mam nowe huby ,juz 10 sztuk. 

Dziwne ,przełączyłem się na koleżanki profil i ona ma wszystko po staremu ,przełączyłem się na swój profil, i wszystko mam już jak dawniej. Rylko ze hub mam 5 pozycji ,a nie 10 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...