Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Moje źródła potwierdzają, że będzie Eleven Extra i ten kanał muzyczny ale tylko tam gdzie była cyfryzacja. Czy to się sprawdzi przekonamy się jutro.

Jeśli to zrobią to będzie ich najgrubszy numer w historii tej kablówki.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wyłącz stopkę Tapatalka, albo dostaniesz warna. Zaśmiecasz forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to różnica w programach między klientami scyfryzowanymi a pozostałymi będzie tak ogromna, że trudno będzie powiedzieć że to ta sama kablówka. Już w tej chwili jest to około 30 programów i niestety to się pogłębia. A sam proces idzie tak wolno,że chyba trzeba kilku lat aby zniwelować róźnicę.  :wink:

Info dla abonentów z Częstochowy. Następny termin cyfryzacji : listopad 2017 ( to już 7 z kolei ). 

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kilkadziesiąt miast, które miało cyfryzację ma nie mieć nowych kanałów pomimo tego, że mają mnóstwo wolnego miejsca w kablu, bo zniknęło kilkanaście kanałów analogowych? Neuro przestań pisać głupoty, tam gdzie mogą to będą dawać nowe kanały. Reszta musi cierpliwie czekać, ja też czekałem. Może dadzą ten trzeci kanał Eleven do Multimedia GO?

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię stary.Ile jest tych lokalizacji z pełną ofertą 10%? Mijają prawie dwa lata od początku cyfryzacji."Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".Tyle w temacie.

 

 

 

Ja mam to szczęście ze Eleven Extra mam w NC+Go.

Edytowane przez neuro_wrw_gang_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które ja oglądam są w HD, tylko NG niech mi jeszcze dadzą i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Tobie oferta może nie odpowiadać, każdy ma inne wymagania. Normalna TV i tak się kończy, teraz priorytetem są aplikacje mobilne, serwisy typu Netflix, Showmax.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc lepiej dla UPC jakby położyła własne kable i zbudowała swoją sieć od podstaw niż bawiła się ze starą siecią Multimedia. Jak już kupią Multimedię to raczej i tak szybko nie zmodernizują sieci i nadal oferta będzie zróżnicowana.

Nie potrzeba od razu wielkiej modernizacji. Wystarczy konsekwencja i dobre chęci w redukcji analogu i oferta cyfrowa będzie wyrównana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba od razu wielkiej modernizacji. Wystarczy konsekwencja i dobre chęci w redukcji analogu i oferta cyfrowa będzie wyrównana.

Redukcja analogu nic nie da, jeśli nie będzie światłowodu przesyłowego, oraz zmodernizowana stacja czołowa w danej lokalizacji.

W Łodzi oczywiście brak nowych kanałów.

Oczywiście nie tylko w Łodzi, inne miejscowości również ich nie mają, i nie szybko będą mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniająco:

IPTV oprócz Eleven Extra HD zaświecił również Polsat Music HD. PTVR to nic innego jak aMazing Dębica.

 

EDIT:

Ciekawe czy doczekamy się kiedyś:
Polsat Sport News HD;

Polsat Sport Fight HD

Polsat Doku HD;

TVN 24 BiS HD;

HGTV HD;

Zoom TV HD.

Edytowane przez Morthen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej słynnej "ósemki" którą najpierw włączyli w Tomaszowie upłynęło prawie 2 lata. I co ?  Włączyli ją tylko w spis programów na stronie MM ,zapominając zaznaczyć że nie dotyczy to wszystkich,wprost przeciwnie,obecnie około 20% abonentów. A Fokus i Polsat News (które akurat lubię) oglądam dalej w SD psując wzrok na 47 calach.Jak długo jeszcze ? Do listopada ? A skąd wiadomo że znowu nie przesuną ?  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...