Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już wielokrotnie i nawet kilka dni temu że aby mieć pełną ofertę nie trzeba redukować analogu. Podałem przykład z mojej miejscowości, a teraz kolejne potwierdzenie, pełna oferta kanałów cyfrowych przy ilości 51 kanałów analogowych. :smile: Redukcja analogu to tylko przykrywka ze strony multimedia i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem Multimedia-Południe i nic nie dostałem. Zmiany chyba tylko w okolicach Katowic.

Jak domek z kart runęła forsowana przez niektórych na tym forum teoria,że nie można rozszerzyć oferty bez redukcji analogu ! Można ! Mamy w Cz-wie kablówkę gdzie jest 50 programów analogowych i 85 programów HD w DTV. Przykładów można mnożyć.

No cóż. Kolegom z tego samego województwa zazdroszczę i czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo. Oferta bez zmian czyli fatalna.

Do tego oferty przedłużeniowe jakie dostaję są do kitu (ok. 140-150 zł).

Za każdym razem tłumaczę konsultantowi, że za okrojoną o prawie połowę kanałów HD ofertę w stosunku do innych miejscowości nie zamierzam tyle płacić.

W związku z powyższym - 31.03.2017 r. raczej Bye Bye Multimedia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały TVP1, TVP2, i TVP info, są kanałami nadawanymi w jakości HD w telewizji cyfrowej naziemnej, a jak je retransmituje multimedia to raczej kwestia indywidualna danego rejonu.


Kanały z MUX8 są retransmitowane i przez to w jakości SD?

A kanały z MUX8 na chwilę obecną są w jakości SD w telewizji cyfrowej naziemnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz pewność że kanał TVP info nie jest nadawany w jakości HD? W obecnej chwili ten właśnie kanał jest nadawany w jakości HD, ale jeszcze bez znaczka HD w logo kanału. Ma on się jednak pojawić. Mówimy to oczywiście o telewizji naziemnej i retransmisji przez sieć multimedia do klienta końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w  końcu mam pakietyzacje 179 tym cos okolo 80 w HD tvny pulsy HD itd. oraz testy. w analogu dalej 50 kanałow.

Dlatego nie rozumiem tych "kablo-znawców" na tym forum, którzy złorzeczyli na klientów TV analogowej, że nie chcą przejść na DTV i tym samym blokują rozwój oferty DTV.

Co ich obchodzą klienci TV analogowej ?

Chcą płacić "więcej za mniej" to niech płacą. Chcą mieć mało kanałów w koszmarnej jakości i w cenie wyższej niż w DTV to niech mają. To ich wybór i ich pieniądze.

 

Nie wiem kto pierwszy nawymyślał te bzdury o niezbędności redukcji TV analogowej żeby powiększyć ofertę DTV i kanałów w HD, ale musiał to być kret, dezinformator i kompletny ignorant techniczny.

 

Moim zdaniem Multimedia zaczyna udostępniać pełną ofertę DTV, bo :

1. Klientela powoli odchodzi do DVB-T

2. Jest realna groźba wprowadzenia powszechnego abonamentu RTV i tego, że kablówki być będą musiały przekazywać dane swoich klientów Poczcie Polskiej

3. By Multimedia utrzymała liczbę abonentów przy dilu z Liberty Global (UPC).

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie teraz w domu, ale jak rano sprawdzałem kanały, to TVP Info było w HD - bez znaczka, bez opisu w EPG (którego z resztą nie było na żadnym kanale), ale kanał wg telewizora był w rozdzielczości 1080, a obraz z resztą wyglądał lepiej niż wcześniej to bywało.
PS Kanałów przez DVB-T nie wyszukiwaniem.

 

SPROSTOWANIE: TVP Info nie jest w HD ;) Widocznie rano miałem słabszy wzrok :D

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...